Hallo meiden! Ben 2 dagen niet geweest en kan gelijk 30 pagina's teruglezen Heb de laatste 10 pagina's doorgespit, maar ben toen maar gestopt Hier gaat alles prima! Morgen onze 1e echo dus ben erg benieuwd! Vindt het zó spannend! We moeten er om 14.20u zijn. Uiteraard hou ik jullie op de hoogte! Vandaag heerlijk met vrienden naar het strand geweest. Mn vriendin is bijna 11 weken zwanger van de 2e, dus we hebben altijd veel te kletsen We hebben het echt heerlijk gehad op het strand! Kon alleen niet veel in de zon, omdat ik dat echt niet uit te houden vond, maar onder de parasol is ook goed vertoeven. Alle nieuwe zwangeren, WELKOM en gefeliciteerd natuurlijk! Ik duik vanavond vroeg mn bedje in, want ben echt bekaf na zo'n dag! Fijne avond allemaal en weltrusten alvast voor straks!
Idee om te vertellen: Ik laat voor mn dochtertje een rompertje of t-shirt bedrukken met 'Kyra wordt grote zus!' bij simplycolors. En toen ik van Kyra zwanger was heb ik het kunnen vertellen op mn verjaardag en had toen een tekst op de taart laten zetten. Check mijn album maar
Mijn dcohter hebben we deze keer een shirtje aangetrokken met voorop: HOERA! en achterop: Ik word grote zus!
Dag dames! Daar ben ik weer, na een dagje heerlijk te zijn weggeweest! Mijn broertje was jarig en ik heb heerlijk in de tuin gezeten de hele dag! Wat lief dat ik wel 10 pagina's bij mocht lezen! Bij deze mijn reacties op van alles en nog wat! Poohbear; Gefeliciteerd met je 2000 berichten! Stukje verder dan deze dame... Die top 10 had ik geloof ik, ooit ergens bij gebruikerslijst of -groepen ofzo gevonden. Moet je maar ff zoeken! Marb; Wat een lief vriendje heb jij! Echt leuk! Judith; Was het golfen leuk vandaag? Leuk dat je oma voor het eerst overgrootmoeder wordt! Dat worden ze hier voor de tweede keer... Miekie; Nee, sorry. Hier helemaal geen last van bloedverlies! Hopelijk is het niets ernstigs. Daphne; Ja, ik heb ook wel last van dat depri gevoel. Alleen weet ik van mezelf dat dat bij mij door een specifieke oorzaak komt... Wel rot voor je, zeg! Hopelijk trekt het snel weg, anders hier lekker spuien! Fijne vakantie! Geniet er lekker van en tot in augustus! MamaKitty; Oh, heerlijk dat je dochter bij papa is! Lang weekend voor jullie he? Nog leuke plannen samen? Zwangerschapstesten? Nu nog? Hahaha! Ik heb er helemaal geen één meer gedaan, heb er nog wel 1tje liggen trouwens... Misschien van de week voor de grap. Om te kijken of de streep gigantisch dik is... Radna; Wat fijn dat de echo goed was en dat je kleintje goed gegroeid is! Scorpion; Wat naar! Had jij op NOD ook positief getest, of alleen daarvoor? Als ze nu allemaal negatief zijn, lijkt me dat dat niet veel goeds voorspelt... Sterkte met wachten op de uitslag van de ha! Welkom Hartewens! Van harte gefeliciteerd! Ik hoop dat alles goed blijft gaan met je! Helma; Nee, ik heb nog nooit gehoord van de pil en een vergrote kans op een tweeling! Waar zou dat dan aan moeten liggen? Ik moet er eerlijk gezegd niet aan denken om nu een tweeling te krijgen... MamaKitty; Niet zeuren over de echo's!! Tegen de tijd dat jij er 2 hebt gehad, heb ik er nog steeds NUL gehad!! Zo. 8) Nou, ik geloof dat het een flink verhaal is geworden hierboven! Maar ik moet toch reageren op alle mama's! Ik heb vandaag een heel fijn gesprek gehad met mijn moeder, allebei flink gehuild, maar ook gelachen gelukkig! Ze drukte me nogmaals op het hart dat ik altijd bij haar terecht kon, zelfs midden in de nacht. En ze gaf me het advies om me aan te melden bij Maatschappelijk Werk om alles wat er met GL is gebeurd een beetje te verwerken, zodat ik ook nog van mijn zwangerschap kan genieten. En om te bespreken of ik hem nog via de rechter op zijn verantwoordelijkheiden wil/kan wijzen... Ben nu super moe, dus ik ga zo lekker slapen! (Fijn dat mijn buddy's nog steeds buddy's zijn...ahum dames! ) Enne...6 weken vandaag! Woehoe! \/ Slaap lekker allemaal!
@Kitty... - Misschien kun je eens snuffelen op internet naar het graveren van een korreltje rijst? Sorrie voor mijn opmerking... ;-((((
Joehoe... Jenna 6 weken! Ik ben maandag pas 7 weken.. zucht.. goed idee van je moeder om alles eens even met iemand te bespreken die objectief naar de zaak kijkt... Ik hoop dat als je het gaat doen je er ook iets aan zult hebben! Fijn dat je zo een fijn gesprek met je moeder hebt gehad..
Marb! Wij zijn evenver! Hoe kan het dat ik nog niet zo'n cute buikje heb? Jij bent toch ook wel zo'n slanke deerne..? Wish; Ja, ik vond het zelf ook wel goed gevonden van haar. Want ze vroeg of ik alles al op papier had gezet, wat ik moet regelen enzo. Dat heb ik dus al, maar ze zei dat ze me bij MW waarschijnlijk ook verder kunnen helpen qua GL en alimentatie enzo... Goed he, 6 weken? Nog 34 te gaan..!
edit: heb heel toevallig nog een foto van voor m'n zwangerschap van m'n buik (ook nog met hetzelfde shirtje, haha!) Wat een verschil he?
@Jenna: ik snap het ook niet Ik ben inderdaad helemaal niet dik normaal (zie bovenstaande foto), maar nu zie ik eruit of ik minstens 20 weken zwanger ben Enneh... 6 weken klinkt idd goed. Veeeel beter dan 5 w,6d
Ik denk dat het krijgen van alimentatie een heeeeeeel lange adem gaat vergen meid... En ik denk dat je jezelf moet gaan afvragen of je al je energie daarin wilt stoppen met grote kans dat je het niet voor elkaar zult krijgen volgens mij of dat je je energie wilt stoppen in je kindjes.... Misschien een goed punt om daar eens mee te beginnen bij het MW... Wat is wijs om te doen!? Jullie waren niet getrouwd he... en dan zit je dat GL zijn kind zal moeten erkennen en dat zal hij niet doen...tenminste... als ik bedenk wat ik tot nu toe van hem gehoord heb... Dan zal je een DNA-test moeten afdwingen en het kan zijn dat die kosten voor jouw rekening komen... Probeer dat eerst allemaal even goed uit te zoeken meid... en ga dan kijken wat voor jouw situatie... jouw kinderen en jezelf het beste is om te doen.. Succes lieverd!
Tis zeker een verschil marb! En dan ik maar denken dat je buik alleen aan de onderkant zou gaan groeien in het begin... Ik denk dat ik mijn bovenbuik ook maar eens ga meten
Ik zou wel eens willen weten hoeveel percentage kans je nog op een mk hebt als je met 6 weken, 1 dag zwangerschap een kloppend hartje hebt gezien... Ik weet dat de kans enorm afneemt dan... maar ik ben benieuwd hoeveel percentage er over blijft..
Marb; Hmm...dan moeten we het maar op darmen houden die alle kanten op geduwd worden, he? Dit was ook midden op de dag, die foto, neem ik aan? Wel leuk, hoor! Hopelijk is het alleen geen voorbode van hoe dik je uiteindelijk gaat worden! 7 en halve maand is nog lang... Wish; Ja, dat is dus ook het punt. Ik weet dat mijn moeder van mening is dat ik niet achter alimentatie en dergelijke aan moet gaan. Kost teveel energie en wie zegt dat hij uiteindelijk echt gaat betalen? Ik heb het financieel niet echt breed, maar om nou al het geld aan een rechtszaak te gaan besteden ipv kamertje enzo... Nee, dat gaat me te ver. Maar ik wil mijn opties onderzoeken, kijken wat mijn mogelijkheden zijn in deze positie op dit moment. Dus die ga ik maandag maar eens bellen, morgen wil ik even een rustdagje. Vandaag was behoorlijk emotioneel... Fijn dat je met me meedenkt! Doet me goed.
Ja, het zijn zeker m'n darmen. Daar heb ik altijd al last van hoor... Er is me wel vaker gevraagd of ik toevallig zwanger was, terwijl ik toch echt niet dik ben. Na het eten krijg ik een heel mooi rond buikje, echt precies halverwege de zwangerschap. t Is zelfs zo dat m'n ex-schoonmoeder P) die verloskundige is zei dat als ik bij haar in het spreekuur zou komen ze me op 23 weken zou schatten En dat was dus nog VOOR ik zwanger was. Nu doen m'n darmen zo de hele dag, niet alleen na het eten En voor de rest: kop op, meisje! Het is niet niks waar je nu in zit en ik vind dat je het geweldig doet. We staan allemaal achter je!
@Jenna - Tuuurlijk denk ik met je mee lieverd... zo veel ik kan! En ook al is er best veel veranderd in het recht sinds ik bij een advocaat gewerkt heb.. Ik heb inmiddels wel weer heel veel scheidingszaken met voogdij en alimentatie van dichtbij meegemaakt en gezien hoe het tegenwoordig gaat helaas... En als ik je daarmee een beetje kan helpen.. heel graag... Ik denk idd dat het wijzer is om je weinige centjes aan bijv. een kinderkamer te besteden dan aan dure rechtskosten... Al zul je wel een toevoeging krijgen neem ik aan... en dan betaal je 90 euro eigen bijdrage en wordt de rest door de staat betaalt... Maar griffiekosten etc. moet je nog steeds betalen... Alleen de advocaatskosten worden door de staat betaalt... Eventueel als je hier ook meer informatie over wilt kun je gratis een gesprek van een half uur met een advocaat aangaan.... Deze kan je precies vertellen hoe het werkt... Heel goed van je... Even een rustdag morgen... en zaterdag en zondag ook meid.. Maandag weer een nieuwe week!
Dames, ik ga slapen. Ben helemaal gesloopt... Morgen moet ik de hele dag werken en 's avonds ga ik uit eten. Zaterdag ga ik t/m dinsdag naar Londen dus ik ben waarschijnlijk woensdag pas weer online (misschien stiekem eerder)... Tsjonge, wat zal ik dan veel bij te lezen hebben Fijn weekend alvast!