Maart 2009 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door MamaKitty, 22 jun 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tezzz

    Tezzz VIP lid

    9 aug 2007
    12.779
    1
    0
    mamma van 3 heerlijke donderstenen
    achterhoek
    Dank je wel! :D
    En de rest ook veel plezier! :D
     
  2. broddels

    broddels Lid

    30 jun 2008
    51
    0
    0
    Leerkracht
    @ Xanado: Wat een naar verhaal zeg! Ik hoop dat jouw man er iets nuttigs op te zeggen heeft. Misschien was het een tijdelijke paniekaanval. Misschien bekijkt hij de zaak anders in nuchtere toestand.
    Mannen komen echt van een andere planeet!

    Dames die roken. Ik hoop dat jullie de kracht vinden om te stoppen.

    Liefs, Broddels
     
  3. Janneke21

    Janneke21 Fanatiek lid

    25 jul 2008
    1.945
    0
    0
    Kinderopvang en studerend
    Hallo allemaal...

    Ook ik behoor tot de maart-2009-uitgerekenden.. Tenminste daar ga ik nu nog even van uit. Veel kan het niet schelen.. het wordt volgens mij ergens tussen begin maart en eind maart ;)

    Ik zou het wel erg leuk vinden om te msn-en met andere meiden die deze maand ongeveer zijn uitgerekend... het liefst ongeveer mijn leeftijd+ eerste kindje... maar iedereen is welkom.

    Stuur me dan maar een PB dan stuur ik je mijn msn-adres als je wilt....

    Groetjesss :)
     
  4. Jacky78

    Jacky78 Fanatiek lid

    3 jun 2008
    3.425
    1
    0
    Meiden met afspraken bij de VK en/of voor de echo VEEL PLEZIER morgen!
     
  5. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    26 mei 2008
    9.749
    0
    0
    Iedereen veel plezier morgen! *tis mijn 3e echo alweer*

    Kep net Jenna gesmst (ze is 1 van mijn buddies, net als wishgirl) en begin me nu toch wel zorgen te maken. Hoop dat ze snel reageerd.

    En sorry ladies, ik ben misschien wat hard over het roken, mja, ik vind gewoon als je weet dat je zwanger bent dat je zo gezond mogelijk MOET leven. JIJ bent de enige die jouw kindje kan beschermen zolang het in jouw buik zit...je kindje kan niet zeggen dat ie niet zit te wachten op die rook.....(ook als hij/zij uit je buik is)
    Anyway...........................ik vind het WEL lachwekkend als stress tegenover een peuk word gezet...heel lachwekkend, want dat is het meestgebruikte excuus om te kunnen roken in je zwangerschap en ik vind het niet meer dan zwak. Ja dames, ik vind dat als je een kind wilt en er 1 in je buik hebt zitten je volwassen moet zijn en die peuk niet meer aan moet raken. Je gaat toch ook niet met een fles whiskey aan je mond zitten en een spuit in je arm steken....ja extreem, maar het is allemaal slecht voor je kleine.

    *ff diep ademhalen haha* ik meen het niet rot, maar zo is mijn mening nu eenmaal. Jij bent de mama van jouw kindje en jij MOET het beschermen en niet vergiftigen. Kom op ladies....jullie kunnen het!
    Koop een lading lollies of kauwgom...........ga iets anders doen als je zin hebt in die peuk....kijk nogmaals naar je echo foto als je die al hebt...noem het maar op....maar steek geen peuk op.

    *grouphug* ;)

    En nu ga ik naar bed.............................bis morgen....dan kom ik met de uitslag van de echo....heb m om 09:45 en hoop om 11:00 verslag te kunnen uitbrengen.
     
  6. shenoby

    shenoby Niet meer actief

    volgens mij staat er een aantal pagina's terug dat jenna zich niet zo lekker voelde,
    hoop dat je snel iets van haar hoort
     
  7. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    26 mei 2008
    9.749
    0
    0
    Dat hoop ik ook!
    Als ik iets hoor laat ik het meteen weten...dan kom ik mijn nest wel ff uit ;)
     
  8. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    26 mei 2008
    9.749
    0
    0
    Klopt, het is gewoon die knop die je moet omzetten geestelijk.....en trust me, die is zoooo makkelijk om te zetten met een beebje in je buik waar jij voor met zorgen!

    idd zoek hulp meiden, ga naar je huisarts en zoek hulp als je het dan niet zelf kunt. Maar doe iets!

    SUC6!
     
  9. shenoby

    shenoby Niet meer actief

    heb even terug gescrold.
    op pagina 220 staat jenna's laatste berichtje.
    zij was niet degene die niet helemaal lekker was.
    was iemand anders. srry
     
  10. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    7 mei 2008
    8.138
    0
    36
    Vrouw
    Moeder
    Den Haag
    Ik zeg eerlijk, ik mis mijn peukkie nog steeds... 5 jaar geleden had ik er geen last van met t stoppen, maar was in januari weer begonnen, en af en toe denk ik hmmm lekker een sigaret!
    Ik pak dan meteen mijn test en mn echo, dan weet ik waar ik het voor doe!
    Want weer een risico zwangerschap wou ik niet.
     
  11. mieke1981

    mieke1981 Bekend lid

    27 nov 2007
    594
    0
    0
    brabant
    bij ons was de regel, eerst stoppen met roken dan zwanger worden. Ben heel blij dat we het zo gedaan hebben, ik was dan ook al een paar maanden gestopt voordat ik de eerste keer zwanger werd. Je weet voor wie je het doet, ik heb zelfs een rookverbod in huis als de kleine er is. Ga mijn kind niet laten verpesten door andere die roken, dus bij ons in huis mag niet gerookt worden dan maar buiten.
     
  12. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    26 mei 2008
    9.749
    0
    0
    Zo was ik weer.

    Jenna smste me net terug. Het gaat naar omstandigheden goed met haar.
    Er zijn wat problemen geweest (niet met dr zwangerschap!), maar dat kan ze misschien beter zelf vertellen hoe of wat.
    Maar het gaat goed met haar nu.

    Momenteel heeft ze alleen ff niet het gevoel dat ze het kan delen op het forum, is ff te moeilijk/emotioneel, maar dat kan misschien morgen wel of wat later zo......

    Anyway....het gaat goed met dr en ik moest laten weten dat ze leeft ;)

    Nog ff over het roken......ik heb het er vaak zat ook nog moeilijk mee, maar weet idd waar ik het voor doe. Voor een gezond kindje, geen risico's nemen.....
    Mja, meer ga ik er niet meer over zeggen. Tis ieder z'n/haar eigen keus. Hoop alleen dat de goede keus genomen gaat worden en dat veel aanstaande mama's hulp gaan zoeken als ze het niet alleen kunnen! Sterkte en suc6 meiden!

    Nu ga ik echt naar bed.
    xx
     
  13. Janneke21

    Janneke21 Fanatiek lid

    25 jul 2008
    1.945
    0
    0
    Kinderopvang en studerend
    Pff ik zal mijn mening maar niet geven over mensen die roken tijdens de zwangerschap... Echt dan maak ik geen vrienden hier :) Ik ben daar ontzettend hard in.
     
  14. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    7 mei 2008
    8.138
    0
    36
    Vrouw
    Moeder
    Den Haag
    Zo hee ik heb net zo'n 10 minuten geleden nog heerlijk gebakken aardappeltjes zitten eten hihihi lekkere tijd he? :p
    Nu ga ik me eens klaar maken om richting bed te gaan, moet morgen (helaas) weer werken.
    Slaap lekker dames!
     
  15. shenoby

    shenoby Niet meer actief

    ha ik ga nu nog shoarma halen
    *schaam*
     
  16. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    7 mei 2008
    8.138
    0
    36
    Vrouw
    Moeder
    Den Haag
    Eetze hahaha :p
     
  17. Niet meer actief

    trusten ik ga naar bed....
     
  18. twigger82

    twigger82 Fanatiek lid

    4 jan 2008
    1.648
    0
    0
    Goeiiiiiiiiie morgen meiden

    hoe is het met jullie ?
    hier gaat het redelijk, ben wel de hele dag misselijk maar spugen hoeft nog niet pfffff
    ben dit weekend lekker elke dag weg geweest dus geen tijd gehad om bij te lezen
    ook zit helaas mn 2 weken vakantie er weer op dus zo weer werken BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE geen zin hihi
    als ik vanmiddag thuis kom dan zal ik eens proberen alles na te lezen

    Alvast een fijne dag

    knuffffffffff
     
  19. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    26 mei 2008
    9.749
    0
    0
    whoehahaha ik heb gisteraaf een pizza shoarma besteld :) :) :) :) :)

    Twig, gelukkig hoef je niet te spugen!

    Straks om 09:15 bloedprikken en om 09:45 de termijnecho.....toch spannend weer! Maar ben minder zenuwachtig dan bij de vorige.....

    Mijn schoonzusje is nog niet bevallen....moet vandaag naar ziekenhuis, ff alles checken. Ze is nu 1 week en 3 dagen overtijd.

    Fijne dag ladies!

    xx

    10 weken vandaag!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  20. Sweetlakecity

    Sweetlakecity Niet meer actief

    wow mamakitty al 10 weken!
    Wat een mooie buik heb jij.

    Ik zag ook iemand anders met al een buikje. Wat gaaf. vast ook niet je eerste?

    Dit is ons eerste kindje maar ik ben nog niets aangekomen. Heb ook last van mijn darmen en denk dat het daaraan ligt. Zal vast snel goedkomen.

    Heb heerlijk geslapen. 1x wakker geweest van half vijf tot half zes en daarna tot kwart over zeven (wekker) geslapen. Heerlijk. Ben doodop maar ben blij even goed geslapen te hebben.

    heb wel een hardere en snellere hartslag in rust. Soms vind ik dat even eng.

    Fijne dag als je vrij bent. Enne werkse voor de mensen zoals ik. Bah bah...geen zin.
     

Deel Deze Pagina