hoi meiden, Sorry dat ik er op het moment niet zo vaak ben maar heb het echt druk. Gister controle geweest bij de VK alles was goed! En vandaag ben ik 14 weken wat gaat het hard he........ Ik ga thuis bevallen. Huur een kraambed bij de thuiszorg en ga midden in de huiskamer bevallen hahaha. Ook zo bij mijn zoontje gedaan en vondt het heerlijk. Ook met kraamvisite kon ik lekker in mijn bedje blijven liggen de eerste paar dagen.
Dag dames! Op verzoek van Tezzz kom ik eens bij de gelukkige maart-mama's kijken. Als eerste iedereen gefeliciteerd! Ik hoop dat we maar veel aan elkaar mogen hebben op deze site, toch leuk dat je zo veel met elkaar kan delen en allerlei vragen kan stellen. Renee
Renee welkom! Sabrina toppie! Ik ben aan t uitvogelen waar ik wil bevallen. Liefst thuis maar bij mij gaan ze rond maart 2009 (ja erg leuk!) de daken vernieuwen en zit ik dus in de teer lucht ik woon namelijk op de bovenste verdieping (3 hoog). En bij mij is er ook geen lift, dus stel dat...... Ook ivm de bloedingen lijkt het me prettig om OF in het ziekenhuis te bevallen OF in de buurt van het ziekenhuis. Mijn moeder is een optie....maar...kan ik dat haar wel aandoen? Haha Ben van me 2 meiden ook bij haar bevallen maarja ik woonde toen nog thuis!
Jeetje wat een hoop berichten van meiden die zich slecht voelen. Hopelijk voelen jullie je snel weer beter! Hier een hele slechte nacht gehad (vanwege 'problemem met het werk van mijn man'). Werd om half 3 wakker en kon niet meer slapen. Lag gewoon met hartkloppingen in mijn bed..... 1 ding scheelt - ik was lekker op tijd op mijn werk zat hier al om 06.30uur!
Goeiemiddag meiden! @twigger, jij hebt een super baas, die van mij doet gelukkig ook helemaal niet moeilijk @mamakitty, rustig aan doen dus, ik ben ook heel moe maar jij hebt er dus nog eens een dochtertje naast. Dat je nu meer emo bent komt echt van de moeheid dat herken ik ook. *dikke knuf* @wish, gefeliciteerd met je 14 weken!!!! @xanadoo, ik hoop dat je rugpijn minder wordt na de fysio! @lin80, fijn dat je je nu beter voelt Ik zie mijn buik niet per dag groeien maar wel ineens snel vanaf 15 weken @chrissie, ja wie weet we zullen nog een hele tijd geduld moeten hebben want we willen het als verassing houden. Maar jij weet het dus al snel ben erg benieuwd @klavertje,rustig aan doen hoor! Is soms moeilijk maar denk aan je kleintje @shenoby, ik hoop dat je je gauw beter voelt meid! @sabrina,jij ook gefeliciteerd met je 14 weken!!! @Renee, welkom hier en gefeliciteerd! @Bam,naja als je moeder het niet erg vind is dat natuurlijk nog een idee weet niet wat je zelf het prettigst vind. Maar thuis is idd misschien geen goed idee. Ik ben er ook nog niet helemaal uit het liefst wil ik thuis maar ik denk er nog even over na Nou ik ga weer naar mijn werk, door de regen het was hier vanmorgen heerlijk maar nu dus niet meer...
Bamjolan: Dat is minder grappig dat je waarschijnlijk in de teerlucht zit rond je bevalling. Bij je moeder bevallen zou nog een optie zijn natuurlijk ! Jacky: Vervelend dat je man problemen heeft op zijn werk. Probeer wel rustig te blijven hoor al is dat soms heel moeilijk. Sterkte in ieder geval
Kitty doe maar lekker rustig aan. Ik denk dat voor een aantal van ons het punt is aangebroken waarop we even een stapje terug moeten doen. Ik moet zeggen nu ik even niet werk en nauwelijks iets in het huishouden doe voel ik me al veel beter. Dreamerfly en klaver, voor jullie ook, lekker rustig aan meiden. Linda wat fijn dat je een goede echo had! Snoopie en Muppie wat een lieve buikjes! Majo gefeliciteerd met je dochter! Twigger wat heb jij een geweldige baas zeg. Ruilen? Wish gefeliciteerd met je 14 weken mijlpaal! Sabrina jij ook gefeliciteerd! Renee welkom hier. Stuur je gegevens naar wishgirl, dan kom je ook op de lijst. Jackie vervelend dat je zo'n slechte nacht hebt gehad. Shenoby wat erg dat ze niet meteen een goed medicijn voor je hebben ofzo. Hopelijk komt er snel een oplossing. Sterkte!
Ik heb ook even een nieuwe buikfoto in mijn album gezet. Het lijkt bijna of mijn buik niet groter geworden is, maar de andere foto is net in een wat andere hoek gemaakt. Ik vind in elk geval dat ik al een behoorlijke buik heb Bij mij zie je 'm niet groeien met de dag. Ik heb 's ochtends een veel plattere buik als 's avonds en gisteren toen ik een foto wilde maken leek mijn buik ineens wel minder dik. Maar uiteindelijk zit er een stijgende lijn in het geheel. Ik denk dat ik in het ziekenhuis wil bevallen. Ik heb 2 vriendinnen die thuis wilden bevallen en met de ambulance zijn afgevoerd, zoiets hoef ik niet mee te maken.
Hoi allemaal, Hier even een kort bericht van mij. Vanmorgen sollicitatiegesprek gehad, vanmiddag uitslag. Gesprek liep lekker, wel ontspannen. Soms wat lastige vragen, maar dan ben ik eerlijk en geef dat toe. Verzinnen heeft naar mijn idee geen zin.... Allemaal bedankt voor de succes wensen! Ik hoop dat het heeft geholpen. Vandaag 14 weken zwanger! Ik ben echt zo blij met deze mijlpaal! Het geeft me meer zekerheid en dat heb ik wel nodig! Nu beginnen we echt met genieten en mag de hele wereld het weten! Meiden die zich niet lekker voelen: doe het rustig aan, denk aan jezelf en je beebje. Ik hoop dat jullie gauw weer wat fitter zijn en dat je lekker kunt genieten van alles! Meiden die zich fit voelen: lekker van genieten en duimen draaien voor de 'niet-fitten' onder ons. Vanmiddag ben ik even weg en vanavond waarschijnlijk ook. Weet niet wanneer ik weer online ben. Merken jullie vanzelf.... Fijne dag nog. Liefs Linda.
Goedemiddag allemaal, Nou hier gaat het kl*te vandaag, Heb weer problemen met het uwv, ze hebben me betalingen stopgezet en waarom? Echt hebben jullie ook zoveel problemen met hun? Nou ga nu maar even boodschappen doen van me laatste 20 euro en dan moeten we maar kijken hoe we verder rond komen, ben dat hele uwv spuugzat. Nou met mij gaat het gelukkig wel goed vandaag, dus dat is dan weer mooi mee genomen.
Dancinglady mooi buukkie! Ja ik twijfel hoor...weet nie zo goed wat ik wil want heb ook geen zin om te slepen haha
@xanado: jeetje kunnen ze het zo maar stopzetten. belachelijk toch. gelukkig gaat het met jezelf wel goed. dat is positief. hier net bericht gehad van de kraamzorg. pff gelukkig. was al bang dat het niet meer kwam. even het formulier invullen en snel op de bus. verder kreeg ik ook direct bericht van het kraampakket wat ik heb aangevraagd bij mn verzekering. verder gaat het met mij wat minder. knallende hoofdpijn en erg moe. moet straks ook nog werken tot 23 uur vanavond. jakkie. @lindajelsma: gefeliciteerd met je 14 weken mijlpaal. hopen dat je een goede uitslag krijgt. spannend. @snoopy: regen! jeetje de zon schijnt hier vollop. hopen dat de regen hier niet komt. @renee1303: welkom op het forum. het is hier gezellig. @voor de rest: veel plezier vandaag en doe rustig aan. voor degene die zich niet lekker voelen. dikke knuffel
welkom hier Als je je gegevens (zie overzichtslijst aan het eind van elke dag) doorgeeft aan wishgirl kom je ook op onze lijst! Lees 'm maar eens door, dan kun je zien wie er allemaal ongeveer tegelijk met jou zijn uitgerekend. Veel plezier hier! nou, vanmorgen voor het eerst deze zwangerschap overgegeven. Maar denk dat dat meer lag aan mijn enorme hoeveelheid snot en slijm, dan aan de zwangerschap Pfff vind dat die verkoudheid nou wel lang genoeg geduurd heeft hoor! Vanmorgen de hele ochtend gespendeerd aan het opruimen van de kamers van de kids (was ook al maaaanden niet gebeurd! ) en nou bekaf! Ben helaas nog niet klaar en vanaaf komt oma oppassen omdat ik naar de info-avond moet van groep 3. En oma durft vast de trap niet op met de hoeveelheid spullenj die er nog opliggen Zo kids ophalen (en vriendjes waarschijnlijk ook ) en dan voor het eten koken nog snel de rest van het spul wegwerken Druk druk druk...ben moeoeoeoeoe! Laterrrr! Liefs Tezzz
@Tezzz, jeetje die verkoudheid heeft je wel te pakken he! Lijkt me best zwaar soms hoor volgens mij kun je als mama gewoon bijna niet ziek zijn want alles gaat maar door haha
Hoera! Hele mooie echo gehad en een goede meting! Hij? luistert nu al Echt super om alles zo goed te kunnen zien. Het hoofdje echt goed kunnen zien met het neusje enzo. Een echt gezichtje heeft het al! En... het hartje gehoord! Altijd super om toch een goede echo te hebben! Over 7-10 dagen de uitslag van de combitest. Maar ik maar me daar zelf niet zo druk om want ik heb er wel vertrouwen in!
@Snoopy: als ik ziek ben, loopt hier de zaak compleet in de soep! Laatste keer was in maart. Toen hadden we de buikgriep. Gelukkig had ik toen de kids al thuis van school, want ben de hele dag nauwelijks m'n bed uitgeweest. De kids waren toen 'gelukkig' dus ook nog wat ziek, zodat ik weinig naar ze heb hoeven omkijken (ze hebben de hele dag onderuitgelegen op de bank voor de tv met wat pakjes sinaasappelsap en gesneden fruit.) Was echt gelukkig maar want ik ben het jaar ervoor ook eens een dag ziek geweest (tja...meer dan 1 dag kan je je ECHT niet veroorloven ) en toen moesten ze dus wel naar school. Mijn vader zou 's morgens de tuin komen doen en is toen maar de hele dag gebleven om de kids weg te brengen, op te halen en van brood te voorzien. Pffff, wat was ik blij dat opa er toevallig was zeg! Ik had ECHT niet zelf op de fiets moeten stappen! nee...ziek zijn is niks! Nou ben ik gewoon verkouden en vreselijk aan het hoesten. Afgezien van het feit dat de kids het al ruim een week zonder liedjes moeten doen bij het slapen gaan (1 noot zingen en er volgt weer een hoestbui ), gaat het verder gelukkig wel En de kids beginnen eindelijk door te krijgen dat pappa ook nog wel iets kan! (jassen dichtmaken, schoenen aantrekken, billen afvegen, drinken in doen, boterhammen smeren enz. ) da's wel iets waar ik tegenop zie in de kraamtijd trouwens. Na een paar dagen in bed te blijven staat je hele huishouden op de kop! Alles is opgeruimd (waar je het niet meer kan vinden ), je wil je kids helpen maar kan zelf niks en boodschappen zijn op maar je weet niet wat er gehaald moet worden (waardoor je man het boodschappenlijstje maakt en dus de helft van wat belangrijk is vergeet en in plaats daarvan allemaal dingen haalt die je niet mag hebben of compleet niet nodig zijn! ) Denk dat ik mijn voorraadkast maar stevig ga vullen voor de tijd en labeltjes plak waar alles hoort te staan
uhmm... waar kan ik dat doen en wat/wie is wishgirl? ik moet nog ff gewend raken aan deze site, 't zal wel aan mij liggen, maar ik vind hem best verwarrend. Renee
Wishgirl houdt de lijst bij als je haar een pbtje dtuurt met daarin je uitgerekende datum, en hoeveelste kindje, eventueel woonplaats en de CK (chinese kalender, dit testje kun je op deze site doen), en eventuele afspraken dan zal zij je op de lijst zetten!