Tuuuuuuuuuuuurlijk kom ik het vertellen! Wat denk jij? Ja, heelveel file hiero he..om die verrekte brug over te moeten grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
@Liz - Welkom terug hier meid... Oooh lekker Egypte... Das volgens mij een heeeeeel mooi land! Wel een beetje bij kunnen komen? oef... 45 graden... das afzien hihhiihih En hoe was de uitslag van de NT-meting? @Seom - Zo meid dat doe je goed hihhi... Net 3 weken vakantie en dan alweer 2 dagen vrij Lijkt mij ook idd dat na 3 weken thuis het wel weer lekker is om aan het werk te gaan... Weer tussen de mensen... @bam - Ik hoop dat je baas zich hier ook aan houdt dan... Niet ziek worden he... @Dancinglady - Ja we blijven elkaar hier mislopen hihhihh... maar gelukkig blijven de berichten staan he... @Kitty - Oei nee toch... sleep je je hele gezin mee in de buikgriep.. ?! Heel veel beterschap en doe het rustig aan meis... Snel beter worden! En wat fijn zeg dat het zo goed gaat met je dochtertje en haar bril... Merk je al dat ze er baat bij heeft? En ach ja... ruzie af en toe hoort erbij he @Princess - Idd zoals Kitty zegt... geen zorgen maken.. echoos zijn leuk... Meestal dan.. maar je moet er vanuit gaan dat ze leuk zijn...!
Belde vriendin van me vanmiddag op of ik thuis was... Was bij me ma... Dus kwam ze daar naar toe... Had ze een superschattig babypakje gekocht... Echt keigaaf... Zal vanaaf even foto maken en in mijn album zetten... Eerste pakje voor de kleine! Lief he?!
Kitty denkt meisje, vriendlief denkt jongen, dochterlief denkt meisje Om het ff makkelijk te maken. Verder denkt de hele wereld een jongen, behalve mijn nicht, die denkt ook een meisje. *volgt u hem nog* Ah we zien wel..... En uhm..ja, ik denk dat ik heel de fam meesleep in die kl*te buikgriep... nou belangrijkste is dat dochterlief het niet krijgt....vriendlief is ook niet leuk, maar als mijn meisje het krijgt....owww ik kan dat niet hebben he..dat vind ik altijd zo erg en zielig als die kleintjes ziek zijn We gaan trouwens zaterdag de kinderwagen bestellen! T word de blauwe! (quinny buzz 3)
@Wish; kei-leuk, het eerste pakje! Jij kan natuurlijk al lekker gaan shoppen. Ik wil nog ff wachten tot we weten wat het is, want wil niet teveel 'onzijdige' kleertjes, dat mensen straks gaan vragen "wat is het?" hahaha, moet wel een stoere jongen of een lief meisje zijn om te zien Oh en ik maak me niet echt zorgen hoor, maar als de vk belt voor de uitslag zal ik toch wel ff zenuwachtig zijn denk @Mamakitty; idd, die :c: brug! Enne hopelijk wordt je meissie niet ziek nee, is echt zielig idd! Je man kan wel wat hebben toch (ookal denken ze zelf vaak van niet )
Hahaha iedereen heeft een hekel aan die brug hier he Mannen? Pff allemaal tzelfde..allemaal piepers! hihi WISH! Zet dat pakje nu in je album! Ben benieuwd!
Kitty ik raad bij jou een meisje (zomaar een gokje hihihi want ik ben er niet goed in) En wat leuk dat je voor de blauwe kinderwagen gaat! Ik duim dat je dochter niet ziek wordt. Wish wat leuk dat je een pakje voor de baby hebt gehad. Ik kan niet wachten op de foto!
Hihi ja jij ook? Nou ik word met de minuut nieuwschieriger hoor...echt! Ja de blauwe (capri noemen ze hem) wagen vinden we zooo mooi en leuk, voor meisje en jongen! Dus die word het! Thanx ik hoop ook dat mijn meisje niet ziek word....dan wil je het zo overnemen van ze, zo sneu die kleintjes ziek Wil trouwens iedereen hier weten wat ze krijgt of zijn er ook dames die het geheim houden of het niet willen weten?
Hier staat de buzz die we willen: (pagina 5 , de quinny buzz voor 699,99.) Krijgt er een maxi cosi gratis bij! Verder Voetenzak voor maxi cosi, voetenzak voor wandelwagen, shopping basket, reiswieg, wandelinzet, xl-seat, kap, tas, deken en regenzeil. http://www.babyentiener.nl/folder_bekijken.php Trouwens de moeite waard ff die folder in te kijken! Erg goedkoop t/m 21 september! Ze zitten in Sliedrecht en Rotterdam.
Nou meiden... Hij staat erin hoor de foto! Ik hoop dat jullie em zo kunnen zien... Mijn kleine spruits eerste babypakje! Overigens ga ik nog niets kopen omdat ik toch ook wel de 20 weken echo even voor zeker wil afwachten... geslacht zal toch es niet kloppen he hahaha... Overigens de kleur blauw die in het pakje zit... boordje van het truitje bijv. is de kleur blauw die ik in het babykamertje ga gebruiken!
Ik koop een kinderwagen, wandelwagen en maxicosi tweedehands... De Quinny papillon... Waarschijnlijk dan...
Ik wil straks graag op de lijst erachter zetten van iedereen of ze een meisje of een jongen krijgen, het niet willen weten ofdat ze het geheim willen houden.. En iedereen mag dat dan weer aan me pb-en.... Leuk he?
@Kitty.. ja he... die ik zaterdag ga bekijken is 20 maand oud en maar voor 1 kindje gebruikt... 375 euro voor alles helemaal compleet... Ik zal die van jou ook even bekijken...
Van mij mag ook iedereen het weten hahahahha... Ik hor het wel morgenavond meid.. en dan zet ik em op de lijst!.. dat leuke ventje
375? GEEN GELD! DOEN! Op de site die ik gaf is de blauwe niet te zien, maar die heb ik al een keer geshowed he, die kleur. Mijn ventje? hihi we zullen zien meis.......hou je mobiel in de aanslag morgenaaf
Ik wil ook heel graag weten wat het word en ga proberen om het alleen hier op het forum te vertellen :-# mijn man wil het geheim gaan houden! Ben benieuwd of het mij gaat lukken, ben nogal een flapuit zeg maar @Mamakitty; bedankt voor de goede tip zeg! Die winkel kende ik nog niet, wat een mooie prijzen (vooral vd babykamers!). Daar ga ik zaterdag dus ook eens ff kijken Wij gaan waarschijnlijk voor de mutsy 4 rider! @Wishgirl; Schattig! Snap wel dat je ook nog ff de 20 wkn echo afwacht hoor, je weet het maar nooit. Leuk idee voor de lijst!