Snoopy wij willen foto's zien van de kinderwagen! Ik heb altijd geroepen dat ik in het ziekenhuis wilde bevallen, totdat ik hoorde wat we moeten bijbetalen als er geen medische indicatie is. 300 euro! En we konden ons geloof ik wel heel veel bijverzekeren, maar dan betaal je die 300 euro al aan extra verzekeringen. En kraamzorg is inderdaad iets van 3,70 per uur eigen bijdrage, maar dat wordt in januari weer verhoogd, dus toch afwachten wat het word.
Uhm nee, helaas niet, was toen wel nodig..... Ik heb namelijk 9 uur lang (!) in een weeenstorm gezeten... Hield niet op. Normaal heb je een wee, ff wat tijd om bij te komen en dan de volgende wee. Bij mij dus niet, ik had 9 uur lang wee, wee weg, nieuwe wee was er al..en dat ging maar door. Kon niet op adem komen, kon niets opvangen, kon alleen maar schreeuwen.....en das niet zo fijn.......... Daarbij nog flinke klap op bekken en rug gekregen omdat ze zo groot was en de bevalling gewoon niet lekker liep (persen zonder persweeen, vk duwde haar uit mijn buik op een gegeven moment)..dus mijn bevalling was geen suc6.
Ja we willen kinderwagen zien! FOTO! Bij groene land achmea zie ik bij poliklinisch bevallen met de duurste verzekering dit staan: 100% vergoeding eigen bijdrage. *heb overzicht vergoedingen voor 2008 voor me liggen*
Ga zo mijn meisje weer halen van school..eens kijken wat ze nu weer uitgevroten heeft met dr vriendje
Hey meiden, Ben er even een tijdje niet geweest. Ik had een behoorlijk dip. En nog steeds. Met de baby gaat verder alles goed hoor, gisteren weer bij de VK geweest. Alles was goed! Ik ben alleen in 3 weken tijd 2x ziek geweest van een buikgriep en daarbij ben ik opeens wat moeilijker met mensen bellen en mailen. En dus ook op fora schrijven als deze. Het lijkt alsof ik mezelf langzaam aan het afsluiten ben van alles en iedereen. En ik kan dat maar moeilijk loslaten. Alles wat ik doe is werken, voor Kamiel zorgen, schoonmaken, eten en slapen. Het is alsof alles even teveel voor me is. Zo voelt het...herkenbaar voor iemand? Ik lees af en toe mee, dus blijf redelijk op de hoogte. Alleen als ik 's avonds thuis kom en de hele dag gewerkt heb dan heb ik geen puf meer om achter de computer te gaan zitten. Wel jammer, want vind het best leuk om hier een beetje te kletsen met iedereen. Ach ja, misschien komt dat wel weer over een paar dagen of weekjes... Iedereen veel succes, plezier en genot met je zwangerschap in ieder geval!
Daphne, HEEL herkenbaar! Zo voel ik het soms ook, al werk ik niet. Maar soms word het mij ook allemaal ff teveel. Doe rustig aan en een dikke knuffel voor jou!
Hé girls! Vanmiddag bij de gyn geweest, en alles is goed met de beeb! Maar de uitgerekende datum... Ik word er helemaal gek van! Vorige keer was ik korter zwanger dan dat ik had verwacht, maar de uitgerekende datum is toch gewoon 6 maart gebleven. Kan de banner dus weer aanpassen! Ach, ben ik nu opeens 5w4d zwanger, schiet wel lekker op zo! Verder weinig geforumd afgelopen tijd, herken precies wat Daphne zegt. Simon is ook aan het kwakkelen de laatste weken, en ik heb ook veel te weinig energie. Komt allemaal goed hoor, en dan ben ik hier weer veel te vinden, tot die tijd lees ik mee en kom ik af en toe hoi zeggen! Ik ga een drukke tijd tegemoet... Over 2,5 week begint de verbouwing, duurt 2 tot 3 weken... Pff, misschien zie ik daar wel zo tegenop en ben ik daarna weer helemaal happy! Ga eens even boodschapjes doen, komt strax een vriendinnetje eten en nog even bedenken wat ik ga koken. Tot de volgende keer!
passen jullie op geen burn out erbij te krijgen meiden! Niet als een holbewoner gaan leven maar genieten van de dingen om je heen als zijn het kleine dingen. Als dat al niet lukt...is t niet goed. *zei deze wijze aanstaande mama die al een keer overspannen thuis is geweest )
We hebben de wagen nog niet in elkaar gezet maar dit is hem en dan lime groen. Alleen hebben wij de hogere kap zoals onder omdat we dat mooier vonden De nieuwe modellen hebben allemaal een best lage kap en nu hebben we de reiswieg nog van het vorige model verder is ie precies hetzelfde!
snoopy, mooi wagentje meid. Ik vind het zo lastig he met al die modellen. Ik wacht gewoon nog eventjes. wie weet komt het wagentje voor ons wel opeens langs
Thx ja joh je hebt nog even toch weet alleen niet wat de levertijd in winkels is want deze hebben we besteld bij postbank.nl Maar je hebt wel gigantisch veel keus idd, wij hebben heel wat wagen uit geprobeerd op de "testbaan" hihi. En deze is als beste getest volgens de consumentenbond dus ja toen was de keus snel gemaakt. Wagen waarmee we nog erg aan het twijfelen waren was die mamakitty nu heeft die vind ik ook nog steeds geweldig!
Heee meiden... Ik heb even gebeld met Groene land... en zo zit het bij hun.... De wettelijke eigenbijdrage voor kraamzorg bedraagt 8.70 per uur. Wanneer je bij hen een plusverzekering hebt... Dus 3 sterren of 4 sterren verandert dit... Bij 3 sterren betaalt Groene land 5 euro van die 8.70 en de verzekerde dus 3.70 per uur. Bij 4 sterren betaalt Groene land de gehele 8.70 euro... Ook wordt bij 4 sterren een poliklinische bevalling geheel vergoed.. wel of geen medische indicatie... In mijn geval kan het niet uit om over te stappen naar 4 sterren aangezien het verschil tussen de 3 en 4 sterrenpolis rond de 13 euro per maand ligt en ik een keizersnee krijg wat dus medische indicatie is... Ik hoef dus de bevalling niet te betalen en ook de eigen bijdrage niet tijdens de dagen dat ik in het ziekenhuis lig... Dus ik hou het lekker zo
Hoi Allemaal, Ik zag eerder dat er bij borstvoeding 49 uur kraamzorg is, dat klopt! Voor de mama's die geen borstvoeding willen of kunnen geven ligt de kraamzorg op 45 uur.... (weten we dat ook weer)
Hoi allemaal, Ik heb eindelijk de uitslag van de combinatie test en die was goed. Normaal risico o.b.v. leeftijd is 1: 590 (wat ik groot vind; ik ben 29..). Na combitest is risico 1:2600 dus dat is een stuk kleiner. Wat een interessante discussies over kinderwagens, thuisbevallingen, kraamzorg etc.! Ik wil in het ziekenhuis bevallen en vroeg me al af wat dat kost; 300 Euro valt me zwaar tegen zeg! Ik woon 3 hoog in Amsterdam en moet er niet aan denken dat ik op het laatste moment toch naar het ziekenhuis moet (dat ze me dan door het raam naar buiten moeten takelen omdat ik de trappen niet meer af kan ofzo, gggrrrr). Maar goed, komt tijd, komt raad (en geld....?!)
Ben ik ook weer even. Ik ben vandaag wezen babyshoppen en heb het eerste pakje gekocht voor de kleine bij de babyplanet. Het is van het merk Feetje en echt superschattig, dus kon het niet laten liggen. (foto in mijn album.) Ook heb ik nog 2 rompertjes en een boxpakje gekocht (bij andere winkels) en nog een een jasje. (jasje staat ook in album) En nu ga ik eerst even verder lezen, want er is weer lekker gekletst vandaag.
Daphne dat is zeker herkenbaar. Doe lekker rustig aan! Mamavansimon veel succes met de verbouwing. Snoop mooie kinderwagen hoor, ziet er ook uit als een handig ding. Liz wat fijn dat de combinatietest goed was. Kitty heeft nu een afspraak. Spannend! Ik ben verzekerd bij het CZ en ik ben niet extra bijverzekerd, heb normaal nooit iets. En bij mij is het 300 euro, maar het kan best bij de meesten goedkoper zijn. Ik hoop het voor jullie. je kan het navragen, gewoon ff bellen met de zorgverzekeraar. Ik heb het gevraagd terwijl ik de kraamzorg aan wilde vragen. Als ik zaterdag niet hoef te werken gaan wij zaterdag onze kinderwagen uitzoeken. Ik heb er zo'n zin in!