hey bedankt wish, wist niet dat we in het ziekenhuis ook een echobureau hadden. ga maandag gelijk even bellen
Ja hoe heet ie ook weer... In View ofzo... Maar als je bij de assistentes gewoon zegt dat je graag een GB bij het echobureau wil bij mevrouw van Staveren snappen ze het wel Hiihihi Wish is deel van het interieur he... Wish komt te lang en teveel in het ziekenhuis
Heyyyyyyyyyy meiden, Sorry dat ik niks meer van me eigen heb laten horen.... Gister na de echo zijn we uit eten geweest en daarna hadden we een feest, vannacht thuis gekomen naar bed en vandaag weer een dagje uit. Maar we hebben een prachtige echo gehad en JAAAAAAAAAAAAa we weten wat het wordt We krijgen een meid met zoals gezien alles erop en eraan ook wij kunnen met een geruster gevoel naar de 20 weken echo over 2 weken ik zal morgen een paar echo's plaatsen, maar ga nu lekker mn bedje in Knufffffffffffffffffffie
Iedere keer als weer iemand het weet ben ik toch ook zooooo benieuwd haha. Maar we vinden het beide ook leuk om het nog niet te weten. Mijn gevoel zegt een jongen, de ck zegt het, ik heb erover gedroomd en als dat klopt wat betreft de namen klopt het ook haha. Maar hou net zoveel rekening met een meid
whaaaa hellup. Heb mij zusje van 10 te logeren. zit ze onder de hoofdluis. helemaal als een panische gek alles met dettol ontsmetten. en hopelijk blijf ik vrij want je mag geen spul gebruiken tijdens de zwangerschap. uit de grond van mijn hart bedank ik mijn moeder. ik weet dat klinkt hard want het overkomt je. maar ons moeders is nogal laks. en als iets teveel werk is moeten kinders het zelf maar doen zo hier ook het geval. gevolg:: oudste dochter zit weer met de gebakken peren! Ik BEN ZO BOOS! @ wish bedankt heb het inmiddels gevonden heb ze al een mailtje gestuurd/
@Shenoby: Dat is balen, zeg! En nu zit jij ermee opgescheept.... Sterkte! @Snoopy: Hier nog eentje bij wie het waarschijnlijk een verrassing blijft... Tenzij ik mijn vriendjelief overgehaald krijg, natuurlijk... Ben zo ontzettend nieuwsgierig, ook. Bij mijn eerste zwangerschap 'wist' ik, om het zo maar te zeggen, ook voordat we een echo gehad hadden dat het een jongetje was. Ik had daar gewoon zo'n voorgevoel over. We waren ook inderdaad al helemaal uit de jongensnaam, een meisjesnaam hadden we nog niet eens aan gedacht. Typisch... Deze keer heb ik echt geen flauw idee of het een jongetje of een meisje is, en dat kan ik dus echt niet uitstaan... @Twigger: Een dochter! Hartstikke leuk! Gefeliciteerd en geniet ervan! Fijn om te horen dat alles er goed uit zag. @Snoopy: Leuke spulletjes heb je al zeg! Ik heb een bruine Wallaboo XL luiertas. Die is groot... Schrok er een beetje van... Maar vind het jasje ook ontzettend schattig! @Mieke: Dat is echt niet leuk, meis! Heel veel beterschap en sterkte! Kan me voorstellen dat je een beetje teleurgesteld bent. Je had het anders verwacht. Doe maar lekker rustig aan, hoor. @Lynnami: Vind beide namen hartstikke leuk. Kende Ryder wel, maar Ryker niet. Leuk en origineel!
Twig, eindelijk Een meid! Super! Miekie, sterkte met je bekken meis... Ik ben alweer een aantal weken bezig met mijn bekken. Vannacht kl*te geslapen hierdoor en vanmorgen vanaf 07:00 lag ik verkrampt in bed door de pijn..... Vanmiddag ff naar de stad gegaan (moest maillots hebben voor dochterlief), maar iets te lang gelopen en ik verrekte van de pijn. Ga zo ook naar bed met pijnstiller. Mja, dit was te verwachten bij mij. Ben sinds afgelopen woensdag bij fysio, maar de bekkenspecialiste is 3 weken weg (vakantie). Dus een collega van haar neemt het even over, maar ik wil geen gewone fysio aan mijn bekken hebben, dus die laat ik mijn rug maar ff doen (ook erg veel last van, mja......heb chronische rugklachten). Hoop over 2 weken serieus te kunnen starten met bekkenspecialist. Trouwens brief van vk voor gyn (woensdag) gekregen en daar staat o.a. dit in: Uitdrijving: 16 min met langdurige expressie (= baby eruit geduwt) bij een amenorroeduur van 40 4/7 weken. ............en wil ze weten of epidurale anesthesie eventueel mogelijk is tijdens de partus gezien haar rug problematiek. Onzes inziens lijkt het verstandig en willen we u hierom verzoeken, om de partus een B-D indicatie (= bevallen in ziekenhuis olv vk) te geven met laagdrempelige pijnstilling (= dat ik snel pijnstilling mag als ik dat kan en nodig is). Nou, ik helemaal blij! We gaan nu sowieso in het ziekenhuis bevallen, wat er ook gebeurt. En met pijnstilling.
Oooh leuk Twigger... HIhihihiih denk er bij die eerste een fruitautomaat bij hahahaha.... Die tweede is ook super zeg... Kan je al echt het gezichtje zien zeg... Kan je zien op wie het kindje lijkt?
Woehoe!! Gefeliciteerd Twigger!! Wat leuk, een meissie en wat een mooie echo foto's, vooral die 3d foto is echt super! Geniet er maar lekker van! @Miekie; balen zeg, daar zit je zeker niet op te wachten. Sterkte meid! @Shenoby; pfff, vervelend zeg dat je moeder dat aan jou over laat Succes ermee! @Snoopy; ahhh, sweet! Echt een superschattig jasje!
Heee meiden.. Ik ga mijn bed opzoeken.. Welterusten allemaal! Zie jullie morgenavond wel weer... Fijne dag morgen!
Slaap lekker Wish! Ooh om 04.12 is het 6 jaar geleden dat ik beviel van Denyce! Alweer 6 jaar zeg, gaat mega hard! Net zoals bij Jadey...willen jullie dr feliciteren op de beebiesite? Vandaag hebben we t gevierd, was gezellig! Ze zijn beide lekker verwend haha
@Bamjolan: Gefeliciteerd! @Twigger: Mooie foto's! En inderdaad al een super portretfoto! Leuk, hoor. @MamaKitty: Beterschap, meid! Balen dat de bekkenspecialiste nu net op vakantie gaat, zul je altijd zien, he? Fijn dat je een bevalling krijgt zoals je zelf graag wil. Ik heb ook een B-D indicatie (wist niet eens dat het zo heette maar ik moet ook persé in het zkh bevallen, maar mag wel olv een vk), en ben er ook behoorlijk blij mee. Toch een geruststelling dat je goed in de gaten gehouden wordt, he? Nogmaals beterschap en doe rustig aan! Fijne dag allemaal!
Goedemorgen meiden, Er is gisteren weer een hoop geschreven... Wij hebben gisteren het laminaat gelegd, nu alleen nog de plinten en dan is die klus klaar! Kamer wordt mooi! Chrissie EDIT; een MEID dus ook!! Twigger een MEID Jee, beide gefeliciteerd alvast.... Gisteren hadden we visite en kregen allemaal leuke / handige dingen te leen. Wipper, flessenwarmer, koeltas, schattig jasje en nog veel meer.... Zo dus dat is alvast in huis!