Maart 2009 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door MamaKitty, 22 jun 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ik wil er nog 1 dingetje over zeggen, ik heb niemand beschuldigd, maar ik vind de toon van het pb'tje een beetje vervelend, dat is mijn probleem.

    Ik ben door niemand gedrild en heb gewoon mijn eigen mening. Ik blijf het hier wel volgen, maar zal niet meer mee posten en ik weet niet of ik dat nog in het andere topic blijf doen. Op deze manier heb ik er gewoon geen zin meer in. Ik heb wel andere dingen om me mee bezig te houden, onder andere het vele werken wat ik nu nog doe. (32 tot 40 uur per week + een dag naar school). Ik snap dat het misschien vervelend over komt, maar ik ben gewoon bang dat mijn berichtjes ondergesneeuwd raken door het geneuzel over het avondeten. Bij het andere topic denk ik niet dat dat zal gebeuren, maar als dat toch het geval is, zie je me daar niet meer posten.

    Mijn excuses als het allemaal wat l*llig overkomt, hormonen en stress enzow
     
  2. acnaib

    acnaib Bekend lid

    19 mei 2008
    560
    1
    0
    Moeder
    Dongen
    Ik las op pagina 903 iets over een informatie avond en een rondleiding in het ziekebhuis.
    Hoe komen jullie hieraan en is dit in alle ziekenhuizen?
    Het lijkt me idd wel fijn om te weten hoe of wat als je daaraan komt tegen de tijd dat het zover is, maar ik weet niks van avonden en rondleidingen af!
     
  3. shirley125

    11 sep 2008
    91
    0
    0
    Amsterdam
    Gefeliciteerd!

    Hier nog 1 :D
    Ik ben 6 maart 2009 uitgerekend
     
  4. Princess81

    Princess81 Fanatiek lid

    12 mei 2008
    1.065
    1
    0
    Hollandia
    Goeie vraag... weet ik ook niet, maar denk dat de vk het je wel kan vertellen ;)

    @Shirley125; Gefeliciteerd meid en welkom! Weet je al wat het gaat worden?

    @Energy84; jammer dat het zo is gelopen, doe je een beetje rustig aan ;) hopelijk kom je hier nog wel ff posten als je straks je beebje in je armen hebt :D
     
  5. Lynnami

    Lynnami Niet meer actief

    Ik ga wat eten en dan naar de gyn!
    I zal jullie straks (over 1,5/2uurtjes) laten weten hoe het was.
    Duimen jullie allemaal voor me?
     
  6. yvonnee

    yvonnee Lid

    18 feb 2008
    67
    0
    0
    Ik lees hier iets over een andere topic? Volgens mij heb ik iets gemist...
     
  7. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    26 mei 2008
    9.749
    0
    0
    @Acnaib, ik vond het op de site van het ziekenhuis. Ik weet niet waar jij wilt bevallen, maar zoek ze eens op op het net....

    @Shirley125, welkom en gefeli!
    Wanneer je ook op onze lijsten wilt, pb mij of Snoopy1983 dan even met je gegevens!

    @Lynn, tuurlijk duimen we! Ben heel benieuwd! Hopelijk zit alles nog lekker!

    @Yvonnee, geen pb gehad? ;)

    @Energy, geen probleem verder, maar nu begin je over ondergesneeuwd worden over berichten over het avondeten.....sja, als zelfs DAT al niet meer kan............................................even melden dat je gaat koken.......sja.... DAT gaat mij dus te ver.
    Anyway, no hard feelings hoor, maar suc6 verder met je zwangerschap! Hoop dat we je nog zullen zien en dat alles goed mag gaan!
     
  8. yvonnee

    yvonnee Lid

    18 feb 2008
    67
    0
    0
    Ik heb geen pb gehad...
     
  9. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    26 mei 2008
    9.749
    0
    0
    Zo dochterlief in bed, mama rust! En jee wat was dat nodig! Ga zo ff bankhangen, hoop dat er wat op tv komt en ach, anders gooien we er een dvd in..kep weer genoeg gedownload! ;)

    Vraag me af hoe het met Blue, Mimi en Klavertje is.....
     
  10. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    26 mei 2008
    9.749
    0
    0
    Ik ben dr vandoor meiden!
    We gaan zo lekker film kijken...........
    x
     
  11. Esther1981

    Esther1981 Actief lid

    10 nov 2008
    187
    0
    0
    Hengelo
    @MamaKitty: Dankjewel nog :)!
    Hoe gaat het nu met je?
    Voel je je al wat beter?

    @Sweetlakecity: Nee ze schoppen sinds een paar dagen al echt goed,
    zie dan ook echt mijn buik helemaal bewegen haha wel leuk hoor :).
    En inderdaad ze zijn bijna een week kleiner dan als er 1tje in mijn
    buik had gezeten.

    Met mij gaat alles prima!
    Zet even een nieuwe foto van mijn buik in mijn album :).

    Allemaal een fijne avond verder!
     
  12. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    26 mei 2008
    9.749
    0
    0
    @Esther, het gaat wel....erg veel harde buiken achter mekaar, lijkt wel continue, maar afgezien van vanmi geen bloed ofzo meer gezien!

    Wat een verschil je buik zeg met 3 weken terug! WOW! MOOI!
     
  13. Esther1981

    Esther1981 Actief lid

    10 nov 2008
    187
    0
    0
    Hengelo
    @MamaKitty: Wel fijn dat je geen bloed meer hebt gezien.
    Hoop dat je niet al te erg last hebt van die harde buiken en dat het niet te pijnlijk is.
    Bij mij doet het soms echt wel pijn.

    Haha ja inderdaad heb zelf ook eens de foto's naast elkaar gehouden en je ziet wel duidelijk verschil :)!
     
  14. Dreamerfly

    Dreamerfly Bekend lid

    23 mrt 2008
    693
    0
    0
    Sociaal Pedagogisch Hulpverlener
    Noord-Groningen
    Mamakitty: Als het 1e schilderij af is, zal ik er een foto van maken, ik hoop het binnen twee week af te hebben! Ja dom he dat ik mij heb versproken :eek:. Bij jou idd dus geen probleem aangezien men het weet :D. Ik ben benieuwd of ik t ga volhouden ;) Gefeli met je vader :)
    Dag een beetje doorgekomen verders?

    @Jvd: Mooie creatie zeg :D Is het geschilderd? Als het t financieel toe laat willen we een pretecho met 30 wk. Volgens mijn nicht geeft het rond die tijd hele mooie beelden!

    Dancinglady: Scheelt zeker een hoop geld! En zolang het goed en mooi spul is vind ik tweedehandse spullen helemaal prima! Leuk zeg dat je de bewegingen ook echt ziet aan je buik, dat zie ik nog niet. Enneh w.b.t. gewicht, laat je niet gek maken hoor, ene oor in andere oor uit, stelletje zeurpieten zijn het! Zolang het maar goed gaat met jouw gezondheid en die van de baby, daar gaat het om!

    Snoopy: ik zal zeker een foto plaatsen als er een schilderij af is :) Vanacht wel goed geslapen?

    Esther: Leuk zeg je echofoto, heb je nog meer foto's :D Vind het bijzonder om te zien twee van die kindjes in de baarmoeder :D. Vervelend die duizeligheid zeg! Kalm aan maar he! Mooie buikfoto btw :D

    Naduah: Ik zal deze week een foto maken van de kinderwagen :) Is qua kleur neutraal (donkerblauw) en qua dekentjes en maxicosi, ook, maar met een kattepoot-printje. (voornamelijk binnenkant stof) Wat rot dat je zo last hebt van de harde buiken, geeft wel wat aan he. *Kijkt bezorgd* Kalm aan hoor en aan de bel trekken als het niet gaat! Zowel naar je werk toe als de VK!
    *Knuf*

    Princess: Relaxxxed zeg zo'n schoonheidsbehandeling. Je hebt je dus heerlijk vermaakt! Belangrijk je zo af en toe (of vaak :p) eens flink laten verwennen :D Hoe is het verder met je?

    Mimi: fijn dat het goed gaat. Kalm aan he met die harde buiken! Hoe was het bij de VK? Hopenlijk krijgen jullie t december te horen!

    Ilona: fijn dat het gesprek met je baas zo goed verliep. Heb geen eigen atelier helaas ;), ik schilder bij een kunstenares in haar atelier, erg leuk om te doen en leerzaam! :)Goed idee w.b.t. voedingskussen, ga ik via mijn oefentherapeut bestellen, ook ivm ontlasten heupen/bekken.
    Ik heb een legio aan oefeningen voor de rug/bekken/heupen, dus mocht je nog meer willen hebben, maar je fysio zal ook wel een heel aantal voor je hebben! :)

    Lynnami: Heerlijk zo'n weekendje zeg, lekker genieten! :D

    Acnaib: Zo is het, lekker van genieten, ik vind het erg mooi de buik die steeds meer vorm krijgt :D.

    Sweetlakecity: Haha Lol idd :D Helaas, de schilderijen zijn nog in de maak ;) Zodra er 1 af is zal ik het uiteraard posten :D Ik ben bezig met een (kinder)prent (stond op een gekregen kaartje); een moederhaas die haar babyhaasje kust, echt zo schattig! En dan een gedichtje er bij. Ik zou t niet weten w.b.t. of het een groeispurt is. Evt even vragen aan de Vk! Ow ik lees net dat je t hebt gevraagd aan de VK :) Rustig aan dus maar mama ;)

    Miniicole: fijn dat het beter met je gaat, bah zo'n buikgriep niks aan!

    Mieke: Fijn dat je beter met je bi om kan gaan! Hoe was de avondrondleiding?


    Uiteraard had ik weer het een en ander gedelete stomme ik :eek:, maar de 10 pagina's weer door en zo tijd plat te gaan op de bank, had ik maar een laptopje, lijkt mij voor mijn houding wl handig :)

    Heb vandaag een babykledingpakket (eerste maatje) thuis gestuurd gekregen (via marktplaats), jemig wat een hoeveelheid, veel mooi spul, ook merk, haast als nieuw en dat voor maar 25 euro! Naast de basis die ik zelf al had gekocht hebben we nu echt meer dan genoeg! :D

    Nog even een vraagje dames: ik heb al een ruime tijd last van één tepel, die jeukt regelmatig, pijnlijk, lichte wondvorming (soms ook een beetje vocht oid). Iemand ook last van en/of wat er tegen te doen? Het is nu weer even een dag rustig, maar het komt steeds weer terug. Evt maar even een afspraak maken bij de huisarts...


    Fijn avondje allemaal!
     
  15. Dreamerfly

    Dreamerfly Bekend lid

    23 mrt 2008
    693
    0
    0
    Sociaal Pedagogisch Hulpverlener
    Noord-Groningen
    Ps: sorry als ik wat ben vergeten :eek:
     
  16. marr

    marr Actief lid

    19 mrt 2008
    184
    0
    0
    @iedereen....als iemand zich afvraagt waar ik uithang, de club maart is voor mij beter bij te benen, dus dan weten jullie dat!

    liefs marr
     
  17. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    11 feb 2008
    9.543
    4.729
    113
    Vrouw
    :baby: Overzicht Maartmama's 2009 :baby:
    *** Topiclijst ***
    !!Graag het overzicht niet zelfstandig aanpassen zie info onderaan de pagina!!


    01-03-2009
    Radna - Achterhoek - 25 jaar - 2e kindje - CK: jongen - Bevalling: thuis - Voeding: borst (evt. afgekolfd)
    Ster - Noord-Holland - 32 jaar - 2e kindje
    lovelyengeltje - Lemmer - 24 jaar - 1e kindje - CK: meisje
    Klavertje - Rotterdam - 28 jaar - 1e kindje - GB: jongen - Bevalling: ziekenhuis - Voeding: borst (evt. afgekolfd)

    02-03-2009
    MamaKitty - Brabant - 29 jaar - 2e kindje - CK: jongen - GB: jongen
    Snoopy1983 - Zuid-Holland - 25 jaar - 1e kindje - CK: jongen - GB: verrassing- Bevalling: thuis - Voeding: borst (evt. afgekolfd)
    eefjepeefje - ? - 29 jaar - 1e kindje
    Ilona85 - Dordrecht - 23 jaar - 1e kindje - CK: meisje - Bevalling: thuis - Voeding:borst
    Broddels - Noord-Holland - 29 jaar - 1e kindje - CK: jongen
    Twigger82 - ? - 25 jaar - 2e kindje - CK: jongen - GB: meisje - Bevalling: ziekenhuis - Voeding: borst
    Evelieveling - Julianadorp (NH) - 35 jaar - 2e kindje -CK: meisje - GB: :-# - Bevalling: ziekenhuis (m.i) - Voeding: borst (evt. afgekolfd)

    03-03-2009
    Lizz80 - Zuid-Holland - 28 jaar - 1e kindje - CK: meisje
    Janinev - Antfeld (Dld.) - 25 jaar - 2e kindje (1e: dochtertje Roos is een sterretje) - CK: jongen - Bevalling: ziekenhuis Duitsland - Voeding: fles

    04-03-2009
    Tom78 - Friesland - 29 jaar - 3e kindje
    bleu - Utrecht - 36 jaar - 3e kindje - CK: meisje - GB: meisje
    Cynthia1979 - Helmond - 29 jaar - 2e kindje - CK: meisje - GB: jongen - Bevalling: thuis - Voeding: fles

    05-03-2009
    xxnijntjexx - Twente - 29 jaar - 1e kindje - CK: jongen
    Liftrasa - Enschede - 25 jaar - 1e kindje - CK: jongen
    Sterr - Zuid-Holland - 23 jaar - 1e kindje

    06-03-2009
    Xanado83 - Alphen aan den Rijn - 24 jaar - 1e kindje - GB: meisje
    MamaVanSimon - Tilburg - 28 jaar - 2e kindje - CK: meisje - GB: meisje - Bevalling: ziekenhuis (m.i) - Voeding: borst

    07-03-2009
    Tezzz - Achterhoek - 31 jaar - 3e kindje - CK: meisje - GB: verrassing - Voeding: borst (evt. afgekolfd)
    Amanda23 - Arnhem - 23 jaar - 1e kindje - CK: meisje

    08-03-2009
    Florida13 - Zuid-Limburg - 27 jaar - 1e kindje - CK: meisje - GB: :-# - Bevalling: thuis - Voeding: fles
    lin80 - Friesland - 28 jaar - 1e kindje - CK: meisje - GB: :-# - Bevalling: thuis- Voeding: borst
    Daphne1980 - Rotterdam - 28 jaar - 2e kindje - GB: meisje - Bevalling: ziekenhuis - Voeding: borst (evt. afgekolfd)
    Yvonnee - Friesland - 25 jaar - 2e kindje (1e: zoontje is een sterretje) - GB: jongen

    09-03-2009
    Lynnami - Panama City - 32 jaar - 1e kindje - CK: meisje - GB: zoon - Bevalling: ziekenhuis - Voeding: borst (evt. afgekolfd) en fles
    seom - Gelderland - 22 jaar - 1e kindje - CK: meisje - GB: verrassing
    jvd - Wijchen (Gld) - 22 jaar - 1e kindje - CK: meisje - GB: meisje

    10-03-2009
    Tumtummetje - Drachten - 21 jaar - 2e kindje - CK: meisje
    Mimu - ? - 27 jaar - 1e kindje
    Muppie - Kampen - 24 jaar - 1e kindje - GB: verrassing
    BMD - Aalsmeer - 29 jaar - 2e kindje
    Anja24 - ? - 25 jaar - 1e kindje
    Witte - Limburg - 36 jaar - 2e kindje - CK: meisje
    Tante29 - Brabant - 29 jaar - 1e kindje - CK: jongen
    nicole74 - Rotterdam- 34 jaar - 2e kindje - CK: meisje

    11-03-2009
    Majo - ? - 32 jaar - 4e kindje - Bevalling: ziekenhuis - Voeding: fles
    Bellnoor - Overijssel - 26 jaar - 1e kindje
    Esther1981 - Hengelo - 27 jaar - 2 en 3e kindje - CK: 2 meisjes - GB: 2 jongens - Bevalling: ziekenhuis - Voeding: fles

    12-03-2009
    sabrina24 - Purmerend - 26 jaar - 2e kindje - CK: jongen - GB: meisje
    Zwiep - Amsterdam - 33 jaar - 1e kindje
    Lindajelsma - Dokkum - 25 jaar - 1e kindje - GB: verrassing
    Naduah - Gennep - 23 jaar - 2e kindje - CK: meisje - GB: :-# - Bevalling: ziekenhuis - Voeding: borst (evt. afgekolfd)

    13-03-2009
    Luanti - Brabant - 27 jaar - 1e kindje

    14-03-2009
    twinnie - Zwolle - 25 jaar - 1e kindje - CK: jongen
    Jacky78 - Haarlem - 29 jaar - 1e kindje - CK: jongen - GB: verrassing- Bevalling: ziekenhuis - Voeding: borst (evt. afgekolfd)

    15-03-2009
    Vibeke - ? - ? jaar - 1e kindje
    Shenoby - ? - 22 jaar - 1e kindje - CK: meisje - GB: meisje
    Liz79 - ? - 29 jaar - 1e kindje - CK: jongen
    Nijnka - Zweden - 25 jaar - 1e kindje - CK: jongen
    marr - Zuid-Holland - 29 jaar - 1e kindje
    10uss - Flevoland - 34 jaar - 1e kindje - CK: meisje - GB: jongen

    16-03-2009
    Sweetlakecity - 27 jaar - 1e kindje
    Miekie26 - Twente - 26 jaar - 1e kindje - CK: jongen- Bevalling: thuis - Voeding: borst (evt. afgekolfd)

    17-03-2009
    Margarita - Hoorn - 28 jaar - 1e kindje - CK: jongen
    Dancinglady - Bergen op Zoom - 26 jaar - 1e kindje - GB: verrassing

    18-03-2009
    Monique77 - ? - 30 jaar - 3e kindje - CK: meisje
    borsatofan - Friesland - 33 jaar - 2e kindje - CK: meisje

    19-03-2009
    Tweety82 - Sint-Gillis-Waas (B) - 26 jaar - 1e kindje - CK: jongen
    Joyce82 - Zwanenburg - 26 jaar - 2e kindje - CK: meisje

    20-03-2009
    hartewens - Groningen - 33 jaar - 1e kindje - GB: verrassing - Bevalling: ziekenhuis - Voeding: borst (evt. afgekolfd)
    21-03-2009

    Poohbear226 - Zuid-Holland - 32 jaar - 1e kindje - CK: meisje - GB: jongen - Bevalling: ziekenhuis - Voeding: flesvoeding
    minnie83 - Grootebroek - 24 jaar - 2e kindje
    mieke1981 - Brabant - 27 jaar - 1e kindje
    Mommy2be - Gelderland - 19 jaar - 1e kindje - GB: verrassing - Bevalling: ziekenhuis - Voeding: borst (evt. afgekolfd)

    22-03-2009
    Ravi - Friesland - 29 jaar - 1e kindje - CK: jongen
    xlns - Geleen - 29 jaar - 1e kindje - CK: meisje
    Sofieke - grens Gelderland/Brabant - 31 jaar - 2e kindje - CK: meisje

    23-03-2008
    romytamara - Purmerend - 21 jaar - 1e kindje - CK: meisje
    Noor83 - Zuid-Limburg - 25 jaar - 1e kindje - CK: jongen
    Bam-Jolan - Delft - 25 jaar - 3e kindje - CK: meisje- GB: jongen - Bevalling: thuis - Voeding: borst (evt. afgekolfd)

    24-03-2009
    Pien27 - Amsterdam - 28 jaar - 1e kindje - CK: jongen - GB: verrassing

    25-03-2009
    HelmaSerdar - Brabant - 23 jaar - 1e kindje - CK: jongen
    Mama van Lukas - Jirnsum (Frl) - 25 jaar - 2e kindje - CK: jongen
    Bolbuikje - ? - 23 jaar - 3e kindje - Bevalling: ziekenhuis - Voeding: borst (evt. afgekolfd)

    26-03-2009
    Princess81 - Brabant - 27 jaar - 1e kindje - CK: meisje - GB: meisje - Bevalling: ziekenhuis - Voeding: borst (evt. afgekolfd)

    27-03-2009
    Sanne - ? - 22 jaar - 1e kindje
    Mieke74 - Groningen - 33 jaar - 1e kindje - CK: meisje
    miinicole - Overijsssel - 19 jaar - 1e kindje - CK: jongen - GB: jongen
    Dreamerfly - Noord-Groningen - 25 jaar - ?e kindje - GB: meisje

    28-03-2009
    Bloesem - Noord-Holland - 27 jaar - 1e kindje - CK: jongen - GB: verrassing

    30-03-2009
    mimi83 - Breezand (NH)- 25 jaar - 1e kindje - CK: meisje - Bevalling: ziekenhuis (m.i) - Voeding: borst (evt. afgekolfd)

    Totaal 84 maart 2009 mama's:
    verrassing: 12
    jongen: 12
    meisje: 11
    geheim: 5 :-#

    Verklaring afkortingen:
    CK = Chinese Kalender
    GB = Geslachtsbepaling

    Afsprakenlijst:

    november

    19 nov: Miekie26 - vk, 08.45 uur
    20 nov: Bloesem - vk, 19.15 uur
    22 nov: MamaKitty - 3D pretecho, 10.45 uur
    24 nov: Xanado83 - vk, 09:40
    24 nov: Florida13 - vk, 09.00 uur
    24 nov: Daphne1980 - vk, 09.15 uur
    25 nov: Tezzz - 4e vk, 09.30 uur
    26 nov: miinicole - 4e vk, 09.50 uur
    26 nov: bamjolan - second opinion Lijenburg
    26 nov: Radna - vk, 10.10 uur
    27 nov: Lindajelsma - 5e vk, 13.00 uur
    27 nov: Princess81 - 5e vk, 13.40 uur
    27 nov: Dancinglady - vk, 18.40 uur
    27 nov: Esther1981 - echo, 14.15 uur
    27 nov: Esther1981 - gyn, 14.45 uur
    28 nov: bamjolan - vk, controle
    30 nov: Evelieveling - gyn

    december
    01 dec: Yoehoe - pretecho
    02 dec: Pien27 - controle GYN, 08:30
    03 dec: Lin80 - vk, 9.20 uur
    03 dec: Mamakitty - vk, 19.15 uur
    03 dec: Lovelyengeltje - vk, 09.15 uur
    03 dec: Judith1982 - vk, 10.10 uur
    04 dec: Xanado83 - gyn (echo voor ligging placenta), 12.00 uur
    04 dec: 10uss - vk, 14.15 uur
    04 dec: Klavertje - vk, 11.15 uur
    05 dec: Jacky78 - vk, 8.20 uur
    05 dec: Cynthia1979 - pretecho, 10.30 uur
    06 dec: Dancinglady - 3d echo, 10.15 uur
    09 dec: Snoopy1983 - vk, 9.00 uur
    09 dec: Sweetlakecity - vk, 12.00 uur
    09 dec: Luanti - vk, 16.00 uur
    10 dec: Naduah - vk, 09.55 uur
    12 dec: Jacky78 - pretecho 3D/4D, 10.00 uur
    12 dec: Twigger - vk, 10.05 uur
    13 dec: Naduah - pretecho 12.30 uur
    16 dec: Florida13 - 3/4D pretecho, 20.20 uur
    16 dec: Luanti - pretecho
    18 dec: ravi - pretecho 3D/4D, 20.00 uur
    18 dec: Radna - vk controle en groeiecho 18.10 uur
    22 dec: Princess81 - pretecho, 10.15 uur
    22 dec: Mamakitty - groeiecho gyn, 13.00 uur

    Januari
    19 jan: Mamakitty - groeiecho gyn, 13.00 uur

    8) Buddylijst 8)

    * Dancinglady - MamaKitty - ?
    * Jacky78 - Sabrina24 -
    * HelmaSerdar - Sofieke - ?
    * Muppie - Radna
    * Broddels - Margarita - ?
    * Bam-jolan - Sweetlakecity - Snoopy1983
    * meisje1988 -
    * Dreamerfly - Naduah - Princess81
    Wil je jezelf als buddy opgeven of heb je al iemand gevonden, geef het dan door voor de lijst!
    !Een Buddy is een contactpersoon die je kunt laten weten wanneer je je niet lekker genoeg voelt om op het forum te komen een tijdje, of dat er iets aan de hand is waardoor je even niet op het forum kunt komen, plotseling opgenomen moet worden, weeën hebt gekregen, bevallen bent etc.
    Dit kan op diverse manieren: per pb, sms, belletje, email...etc. etc. Wat jullie zelf prettig vinden...!!!

    Maart 2009 mama's die ons helaas vroegtijdig hebben verlaten..
    *Hopefull, *Mirjanne, *Sanne, *Draadje, *Limmeke, *Miamel, *mamasan, *Bab28, *Marjo1980, *Morgaantje, *Jenna85, *Scorpion, *Marb, *Pookie66, *maart09mama, *MamaDeLuxe, *Happytogether, *Mouse
    Sterretjes twinkelen in de nacht, die houden over ons de wacht..


    ---GEBOREN---
    Nog niet van toepassing
     
  18. Lynnami

    Lynnami Niet meer actief

    Daar ben ik weer!
    Baarmoederhals is nogsteeds aan de korte kant met 3cm maar gelukkig is die niet korter geworden!
    De gyn is ook nog zo vriendelijk geweest om nog wat fototjes te maken van mijn ventje :D
    Ik zet er nu in in mijn album, dus over een paar minuutjes kan je hem ook zien.
     
  19. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    11 feb 2008
    9.543
    4.729
    113
    Vrouw
    *** AFSPRAKENLIJST MORGEN !!! ***

    Heeee ladies! Hier dan de afsprakenlijst weer...

    19 nov: Miekie26 - vk, 08.45 uur

    Miekie26 veel plezier bij de vk!
     
  20. Lynnami

    Lynnami Niet meer actief

    ok foto staat in album
     

Deel Deze Pagina