Gwenolyn: ja ik heb een draagdoek, dat is eigenlijk gewoon een lap stof, maar dan wel anders geweven geloof ik. De mijne komt van slingomama.nl. Ik heb ook goede verhalen gehoord over draagdoek.nl Darcy: Ik had al de eerste week spruw, en eigenlijk het enige symptoom was pijn bij het voeden. Dus geen witte uitslag in de mond van Toon, geen moeite met aanhappen, geen vurige tepels. Het was eigenlijk een beetje een gok van de lactatiekundige denk ik, maar ik ben wel blij dat het een goede goK was! Wat leuk dat je met Megan naar school gaat. Heb ik nog helemaal niet aan gedacht, maar is wel een leuk idee... Stroopie: wat balen dat je je baan kwijt bent... Maar ook als oproepkracht heb je rechten, hoor. Je hebt volgens mij recht op het gemiddelde aantal uur over de laatste drie maanden (van voor je verlof, dan, he). Ik zou het even nagaan als ik jou was, dan krijg je misschien nog wel wat geld mee... Germini: je hart luchten mag hier altijd, hoor. Ik kan me voorstellen dat je er doorheen zit. Ben je al naar de osteopaat geweest? Daar heb ik goede verhalen over gehoord. Hoe vindt je oudste "zoontje" het eigenlijk dat Kai er is? Kleintje: Esmay heeft mijn stem! Het is ook een mooie foto van een mooie meid! Moons: wat een mooi kaartje. Erg lief, met die drie grote broers. Ik zal een dezer dagen ook ons kaartje eens scannen en showen. Johanna: jij had trouwens ook een erg mooi kaartje, ben ik helemaal vergeten te zeggen... Had je al die kleine symbooltjes zelf getekend? En heb je nog een foto van de raamsticker? Ben ik ook wel benieuwd naar!
kleintje, ik heb gestemd! nijnja, ik wacht de zantac af en ga dan naar osteopaat. heb al contact gezocht, wacht nog op antwoord. heb huilende kai op arm dus kort antwoord
Meid, wat erg. Term "huil baby" is wel erg makkelijk. Fijn dat je eigen HA er toch heel anders over denkt. Ik hoop zo voor je dat de Zantac gaat aanslaan. De kleine van mijn collega is ook aan een liesbreukje geopereerd. Dit was een dagopname. Die was rond de 9 weken. Sorry????? waarvoor, dat je je hart aan het luchten bent Doe eens niet zo gek!!!! * Dikke knuffel*
Wat een rust hier zeg.. Hihi, allemaal druk vandaag? Met bevallen en alle mama's met de kleintjes . Groot gelijk hoor, helaas wil het bij mij niet doorzetten! Dus ja.. Straks lekker met m'n lief wokken, even weg van huis. Is dichtbij dus mocht er wat gebeuren, zijn we zo weer thuis! Misschien dat ik straks nog even kom lezen en anders morgen, fijne avond allemaal!!
@Germini : jeetje meis wat balen dat Kai zo huilt. idd huilbaby is wel snel gegeven en wat dan? Gelukkig kijkt jouw huisarts verder! Ik hoop zo voor je dat de medicijnen snel aanslaan! @Kleintje : natuurlijk heb ik ook op Esmay gestemd @Eliesah : veel plezier vanavond! Hopen dat het wokken wat opwekt
Germini: Wat rot dat Kai zoveel blijft huilen. Gelukkig kijkt je huisarts wat verder! En hopelijk slaan de medicijnen aan. Kleintje: Ik heb ook gestemd! Elieah: Heel veel plezier!
heyy meiden setti bedankt voor je vele reacties, leuk!! die grijs met rose heb ik niet gezien jammer!ja ik vond die blauwe wel leuk staan bij neomi, weet eigenlijk nog niet wat haat wel en niet staat, maja ze heeft ook eigenlijk alleen wit en rose aan dus das logisch dat ik t nog niet weet dan he haha. Is lisanne inmiddels weer wat rustiger en beetje bijgekomen van het weekend?ik heb dekleertjes maat 62 gehaald, weet ok niet precies welke maat ze de zomer heeft, maar gok het er maar op haha, als t weer meezit kan t tot september gedragen worden, ga ervan uit dat ze dan wel 62 heeft iig haha germini he wat sneu voor Kai dat ie zoveel last heeft, en wat vervelend ook voor jullie, heel begrijpelijk dat je er soms doorheen zit, Neomi was gister de hele avond huilerig en dan krijg ik al de kriebels laat staan wat jullie nu meemaken. wel fijn dat je huisarts verder denkt en meedenkt, ik hoop dat er snel verbetering komt voor jullie allemaal!! eliesah fijne avond meid eet smakelijk!! verder iedereen bedankt voor jullie reacties op me schilderijtjes en me vragen, altijd fijn!! gelukkig gaat het vandaag weer wat beter.....afkloppen.....t spuugen is ook weer iets minder blij toe, maja gister kwam het ook pas allemaal na de fles van 20.00 dus ik juich niet te vroeg haha, maar heb t idee dat ze gewoon een beetje veel slijm heeft wat blijft hangen ofzo, lijkt soms of ze een beetje gorgeld zeg maar... benieuwd of ze er vanavond weer ruim 7 uur tussen laat zitten, zou lekker zijn..
Germini wat vreselijk dat Kai zo huilt gelukkig doet je eigen huisarts wat meer voor jullie om gelijk de term huilbaby te gaan gebruiken. Ik hoop dat de medicijnen aanslaan. Dikke knuffel. Kleintje ik heb gestemd op je mooie meid.. Eliesah eet smakelijk meid ik hoop dat je niet al te lang meer op je wonder hoeft te wachten.. Ano ben ook benieuwd wat ze doet vanavond. Liam is vandaag voor het eerst uit zich zelf in slaap gevallen in zijn bedje we gaan hem vanaf nu ook alleen maar in zijn bedje laten slapen niet meer in de box denk dat hij dan toch teveel prikkels krijgt. Hij is vandaag ook wakker geweest van half negen tot half drie vanmiddag hij wou niet slapen eindelijk is hij in slaap gevallen alleen wakker geweest voor zijn fles om half vijf daarna weer in bed gelegd en hij slaapt nog steeds lekker. Ik hoop dat het helpt...
channes ik hoop ook voor jullie dat dat helpt, misschien dat ze soms idd te veel meemaken op een dag..heb daar eigenlijk nog nooit bij stilgestaan... babyacne: iemand had t daar gister over. neomi heeft ook best wat puistjes, vooral rond d'r mond en in haar nekje.volgens t cb komt dat gewoon doordat ze nog veel hormonen van mij in haar lichaam heeft, t moet vanzelf weer weggaan..
Ano van die witte puntjes?? Die heeft Liam namelijk daar zeiden ze ook van dat het nog van mijn hormonen zijn
Buddynieuws Kussiex Tis me behoorlijk tegen gevallen Heb ontzettend veel pijn! De wond doet zeer en heb naweeen en de bv wil ook niet... Wat een pijn... Nu dus kolven, maar Stan is zooo prachtig en lief en mooi! Als ik naar hem kijk ga ik vanzelf stralen wat een mannetje wauw.
Eliesah; veel plezier! (al zal je dit niet meer lezen denk ik ) misschien dat het na het wokken wel opspeelt Pittig eten schijnt te helpen Channes: hopelijk gaat het werken door hem in zijn bedje te leggen en niet in de box en gaat hij wat meer slapen... Succes! Kussie: Balen meid dat je zoveel last van de wond hebt Hopelijk gaat het snel beter! Knuffel voor jou meid! Iedereen die heeft gestemd: Thanx Esmay staat nu bovenaan Maar goed de maand is nog maar net begonnen haha! Hier: Esmay is nu ook ineens meer aan het terug geven van voeding! Ze lijkt het soms ook te "herkauwen" al valt er natuurlijk niks te herkauwen Ze poept ook nog vrij veel en steeds vrij dun (nog steeds niet waterdun maar nog wel legergroen) en haar billetjes zijn helemaal kapot ondanks dat ik ze steeds insmeer zoooo zielig Ze huilt / krijst ook echt als ik haar verschoon of als ze ontlasting moet krijgen
stroopie ze mogen je volgens mij niet ontslaan als je in je verlof zit of mag dat wel als je oproepkracht bent volgens mij niet hoor. wel balen zeg dat dat ff mede gedeeld wordt. lekker dan. fijn dat nienke zo goed drinkt.
* buddynieuws Lynette84 2e gelbehandeling werkt goed om de 4 à 5 min weeën moet in zkh blijven baby wil niet indalen en daar maken ze een beetje zorgen ga nu in bad * einde buddy nieuws *