Maart 2010 mama's deel 3!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Channes, 7 mrt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. brenjomi

    brenjomi Fanatiek lid

    24 nov 2008
    2.297
    1
    0
    activiteitenbegeleidster
    roze wolk
    *breekt weer in*

    eliesah en man, gefelciteerd met taleah:D
    een prachtige naam (vooral het laatste stukje:D;))

    *breekt weer uit*
     
  2. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0
    wat goed zeg dat kai ff geslapen heeft zo kom jij ook een beetje aan je rust. hopen dat hij t ook volhoudt.

    Lisanne heeft na de 1e borst wel last van krampjes denk ik dan gaan we ook altijd verschonen en dan de andere borst en dan valt ze vaak wel in slaap. je merkt zeker wel aan haar of er een boer of poepje in de weg zit.
     
  3. shezze

    shezze Actief lid

    28 okt 2008
    224
    0
    0
    Schoonheidsspecialist
    St.Maarten

    Yeehhheehhh, Daar is ze dan gefeliciteerd met jullie dochter taleah, en wat een mooie naam... I like it..

    x shez...
     
  4. chantal84

    chantal84 Fanatiek lid

    17 apr 2008
    1.981
    2
    0
    @ Eliesah en man! Gefeliciteerd met de geboorte van jullie meisje Taleah.. Prachtige naam!!
     
  5. shezze

    shezze Actief lid

    28 okt 2008
    224
    0
    0
    Schoonheidsspecialist
    St.Maarten
    Kussiexx - Lieve meid je hoeft je niet te schamen. We zijn er allemaal wel een x geweest dat jij je tegelijk gelukkig & ongelukkig voelt. Maar je komt er wel doorheen..

    Boomer - schoonouders, wij wonen te ver weg;);) dus ze kunnen niet zomaar langskomen. Nu is mijn moeder op vakantie bij ons die blijft wel meteen 4wk, maar dat is mijn mama:). Mij schoonouders komen daarna en blijven 2wk.
    En in NL wonen we ook te ver weg, mijn schoonouders wonen namelijk in enschede. En wij woonde eerst in Nieuwerkerk a/d ijssel en straks gaan we in Almere wonen.. Wij hebben wel zin in onze nieuwe woning...

    Hier - Mijn mama is Roué nu aan het voeden, dus kan ik ff rustig achter internet. Kleine meid slaapt, vent is aan 't werk.
    Ga hier volgende week of de week erop een koffie ochtend houden voor alle dames (de vrouwen v/d collega's van mijn man hier op 't eiland) kunnen ze allemaal tegelijk naar de baby komen kijken.. Lekker koffie of thee, met een eigen gemaakte appeltaart...
    Nou dames ga maar ff verder 't huis schoonmaken, lees jullie later...

    shez8)
     
  6. Naatje80

    Naatje80 Fanatiek lid

    16 sep 2007
    1.176
    0
    0
    noord-holland
    @ Eliesah en man....
    supergefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter Taleah!!! Eindelijk is ze er!
    Geniet van de kleine meid.
     
  7. Gwenolyn

    Gwenolyn VIP lid

    13 jan 2009
    7.067
    0
    0
    @ Germini: Wat heerlijk dat Kai zo rustig is vandaag. Tja, toeval of niet, hij slaapt en is rustig!!
    Rare vraag misschien, maar herken jij ook het volgende? Veel de hik, huilen bij/na het eten, hazenslaapjes doen overdag, waarbij er om de 5 minuten wel een keer gehuild word, rode ogen, benauwd klinken, slijm in de keel, vieze stinkwindjes en regelmatig niezen?
     
  8. Naatje80

    Naatje80 Fanatiek lid

    16 sep 2007
    1.176
    0
    0
    noord-holland
    Hier leg ik Milou nog om en om op haar zij... overdag ligt ze beneden in de wagenbak en 's nachts naast mij in haar wiegje. Milou kan niet in slaap vallen op haar rug, en heeft minder last van d'r reflux als ze op haar zij ligt. Wel leg ik haar zo neer dat als ze rolt ze op haar rug rolt en niet op haar buik kan rollen. Ik leg er geen rol achter.
    Zoë sliep ook veel beter op haar zij.
    CB is er niet blij mee... advies is natuurlijk op de rug.
    Let zelf ook goed of het hoofdje niet platter wordt... weet uit ervaringen om mij heen dat het CB vaak te laat aangeeft als het hoofdje platter wordt.. ze zeggen vrij lang dat het wel meevalt.. en dan zit je alsnog met een helmpje... en helemaal rond wordt het dan echt niet meer.
     
  9. Wendie1979

    Wendie1979 Actief lid

    28 jan 2009
    187
    0
    0
    @Boomer, ben benieuwd of je nog in het amphia bent bevallen....
    je bent net ander half uur na mij bevallen! Ik heb er ivm een ks en heel veel bloedverlies nog wel een aantal dagen gelegen.

    Groetjes Wendie
     
  10. seanli31

    seanli31 Fanatiek lid

    19 apr 2009
    1.213
    0
    0
    Brabant
    @eliesah van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie meisje! t heeft even geduurd maar jullie kunnen nu lekker gaan genieten!!

    @gwenolyn, Sem hft ook vaak de hik, niest regelmatig per dag en dan meestal 2x achter elkaar en hij ligt meestal beetje te "piepen" tijdens zn fles, als ie slaapt is ie echter wel stil

    Hier gaat het verder wel goed vandaag, Sem hft het vannacht erg goed gedaan.. kwam om 00.00 voor de laatste fles toen om 04.00 en daarna om 08.15 uur.. heerlijk! Hoop dat ie dat vannacht weer doet :D Heeft de hele ochtend weer lekker geslapen maar sinds de voeding van 14.15 is ie weer wakker en wil ie niet in zn eigen bedje slapen.. hebben m nu net op zn ligzak beneden neergelegd en hij slaapt..

    Gaan m straks lekker in badje doen, daarna flesje geven en ik hoop dat ie dan weer zn bedje in wil..
     
  11. seanli31

    seanli31 Fanatiek lid

    19 apr 2009
    1.213
    0
    0
    Brabant
    Nog even Sem spam :D
     
  12. seanli31

    seanli31 Fanatiek lid

    19 apr 2009
    1.213
    0
    0
    Brabant
    Ons mooie mannetje ;)
     
  13. chantal84

    chantal84 Fanatiek lid

    17 apr 2008
    1.981
    2
    0
    @ Gwenolyn, ik herken het ook!! behalve dan die rode ogen..
     
  14. Mamzie

    Mamzie VIP lid

    29 jun 2006
    7.318
    0
    0
    prov. Groningen
    wauw mooi kereltje hebben jullie Lisetje! :)
     
  15. Naatje80

    Naatje80 Fanatiek lid

    16 sep 2007
    1.176
    0
    0
    noord-holland
    @ Gwenolyn.. kan het geen reflux zijn? Ben je er al mee naar de huisarts geweest?
    Milou huilde ook tijdens en na haar flessen... huilde als ze een boertje moest doen, kwam steeds wat vocht uit haar mondje, korte slaapjes (omdat het maagzuur steeds omhoog kwam).
    Veel de hik en niezen doen heel veel babies. Dat is niet raar.
     
  16. Naatje80

    Naatje80 Fanatiek lid

    16 sep 2007
    1.176
    0
    0
    noord-holland
    ff spammen
     
  17. chantal84

    chantal84 Fanatiek lid

    17 apr 2008
    1.981
    2
    0
    Aah Naatje, wat een dotje!!
     
  18. PenF

    PenF VIP lid

    20 aug 2009
    8.387
    2.241
    113
    Vrouw
    Coach
    Dordrecht
    Eliesah: Van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie meisje! Ben benieuwd naar de eerste foto's en je verhaal maar nu eerst genieten. Je hebt zolang moeten wachten.

    Rest: Ik kom morgen weer bijlezen, maar we hebben even een echt geniet dagje met z'n 4-tjes :)
     
  19. Alies05

    Alies05 Fanatiek lid

    5 sep 2008
    4.312
    0
    36
    Naatje wat een dotje. Wat een lange haren heeft ze al. Je kunt er al staartjes in doen. :D
    Ze is zo te zien ook al aardig sterk in haar nek. Melanie kan haar hoofdje ook al aardig goed omhoog houden.
     
  20. nijnja

    nijnja Fanatiek lid

    2 mei 2007
    1.177
    0
    0
    docent
    Haarlem
    Eliesah: Hoera! Gefeliciteerd met Taleah!

    Toon gaat af, dus ik ben weer weg!
     

Deel Deze Pagina