Man man wat heb ik een onzekere dag vandaag. Daarnet mijn mannetje gebeld en hij zegt dat ik moet stoppen met zo negatief te denken. Dat het heus niet altijd fout moet lopen. Maar ja die negativiteit is sterker dan mezelf. Ik probeer heus wel te denken van "het zal bij mij wel goed gaan". Maar dat zal iemand anders ook wel denken, niet? Zal maar stoppen met ratelen. Zijn er nog nieuwtjes? Liefs Deke
Hey Deke, blijf positieve zinnen voor jezelf herhalen, dat gaat in je onderbewuste zitten! Het komt helemaal goed meis!! xxx
whoehoe nog anderhalf uur werken dan 3 weken vakantie!!!!!!!!!! straks eerst naar de kapper, morgen verjaardag van zwager, zondag uitslapen koffers pakken maandag oppassen op kleine van vriendin van 9 maanden dinsdag echo en sávonds ff laten harsen voor de vakantie woensdag naar de mondhygeniste donderdag ochtend vliegen pfffffff als ik er aan denk word ik al moe (wat ik toch al ben)
Pff, heb hier ook al zo'n lekkere dag. Ik kan me niet concentreren, wil eigenlijk in huis van alles aan het opruimen, maar ben thuis aan het werk, dus kan dat eigenlijk ook niet maken, maar dan komt er alsnog niks uit mijn vingers. Ja, zo gaan die dagen wel extreem langzaam voorbij! En ik doe het allemaal zelf en het lukt tóch niet om het anders te doen, stom hè?
hey girls,ja ik ken da gevoel van onzekerheid! maar we moeten van het positieve uitgaan!! we gaan in maart allemaal een mooi gezond beebje in ons armen mogen sluiten!! be positive! bigg hugh!!
ik heb dat ook. maak me zelf helemaal gek!! en dan zie ik dat er een hoop van jullie al vroege echo's krijgen.. Dan denk ik wil ik ook! Nu heb ik de vk gebeld waar ik bij mijn vorige zs ook was..niet te bereiken dus voicemail ingesproken dat ik afspraak wil voor intake enzo. Maar dat was vorige keer ook pas rond de 12e week... En dan was een echo nog niet eens tersprake gekomen..tis dat ik zelf een echo bureau gebeld heb en die avond heen kon.. Maar anders... DUs nu vraag ik me af kan ik ook om een vroege echo vragen want je heb een verwijs brief nodig zag ik om bij ziekenhuizen enzo echo's te krijgen. Moet natuurlijk nog inwendig omdat het zo klein is.. dus snap dat wel.. Maar ja ze geve niet zomaar een verwijzing... Pff gedoe en die onzekerheid!!1 hahahah Dus meiden ikdenk dat iedereen er last van heeft.. Ook bij de 2e dus zegt nix.. We kunnen ons samen druk maken.. en piekeren.
hier is de verminderde eetlust ook omgeslagen in een eet-maar-door fase... heerlijk. Alleen als ik elke avond dan zoveel last van mn darmen ga krijgen is de ik-geef-er-aan-toe fase snel voorbij denk ik hahaha. af en toe lichtelijk last van de borsten, maar valt me heel erg mee (eigenlijk alleen af en toe een soort toeschietreflex zonder melk) en de hele dag wel een soort zeurend gevoel in de onderbuik, maar als ik een beetje bezig ben verneem ik het niet eens. Vandaag al vanalles gedaan in huis, heerlijk hoor zo zwanger zijn.
Whiehhhh heb nu lekker 3 weken vrij. Heeeeeeeeeeerlijk!!! Heb het vanmiddag aan mijn ouders verteld. Die waren helemaal blij natuurlijk! Mijn moeder geloofde me eerst niet. Hahaha. Hier ook met vlagen buien van honger. Tis alsof ik de hele dag honger heb. Het rommelt maar in mijn buik van ETEN!!!!!!!!!!!!!!
Ik heb trouwens nog een paar meiden geaccepteerd op de hyves. Het kan zijn dat je geen bevestigingsmail krijgt dat je geaccepteerd bent. Kreeg ik tenminste niet. Dus dan moet je maar even op de hyves kijken of je er inmiddels op kunt.
hmm als ik de blijde verhalen zo lees heb ik ook wel zin aan vertellen. maar mijn ouders gaan morgen met vakantie en komen dan over 3 week pas weer en dan hebben we de echo en bezoek aan de vk ook al, dus die paar dagen wachten we dan ook maar.
Ik wilde het juist aan mij ouders vertellen omdat wij met vakantie gaan. Ik was bij mijn ouders en dan kan ik me toch niet inhouden. Was blij dat ik het verteld had. Natuurlijk zei mijn ma wel van dat het nog vroeg was om te vertellen, maar ja ik kan het echt niet tot de 12 week volhouden om het hun niet te vertellen. Bij mijn pa en ma sprongen de traantjes wel in de ogen. Werd helemaal platgeknuffeld.
Alvast allemaal een hele fijn vakantie! De mijne zit er al op, wij zijn in juni 2 weken weg geweest. Pfff....ik heb het idee dat ik steeds krampjes heb omdat mijn broeken te strak zitten. Steeds wanneer ik de knoop/rits los doe dan gaat het weg. Hmm....dan kan ik dus al 2 broeken niet meer aan. Hebben jullie dat ook? Ik vind dat zo gek omdat ik pas 5 weken ben....
Wij gaan het dit weekend aan mijn ouders vertellen! En ik zou ook wel graag mee willen kletsen op hyves, maar ik wacht nog even tot we 12 weken zijn, anders ziet iedereen maart2010 mama's staan hihihi.
das niet gek starfish... je darmen drukken zich een weg richting omhoog en daardoor kunnen broeken echt niet prettig zitten. knoopje los doen of een wijdere broek of broek met elastiek aandoen. jezelf in elk geval niet plagen met broeken die niet lekker zitten! haha denk dat mijn ouders zich rotschrikken als we het vertellen (net als bij malin btw) maar na ff bezinken zullen ze wel heel blij zijn hoor. Schoonouders zijn er veel meer mee bezig en die zullen het ook wel verwachten denk ik.
@Starfish, Heel raar maar mijn buik is ook al opgezwollen. Voortdurend zijn mijn darmen bezig en aan het borrelen en doen. Ik hoor ze bijna de hele dag door hihi.
De hyvespagina komt niet tussen je vriendjes te staan. Dus niemand die het ziet. Alleen je buzz instellingen moet je op niemand zetten.
Hier borrelt het ook de hele dag. Vooral 's avond is mijn buik wat boller en komen broeken wat strak te zitten.