Jeetje Marye belachelijk zeg!! Gewoon even bellen vanmorgen, ik had zo'n zelfde brief gekregen vorige week vrijdag met afspraak om maandag terwijl we precies op dat moment ook een gesprek op school van mijn zoon hadden. Nou ik heb smorgens gebeld dat ik dus smiddags niet kon en toen is het verzet. En gewoon bij je verhaal en eigen waarheid blijven, ze zijn nogal hard leers. Wel raar hoor, om zo bij die mensen te zijn zonder baby, heftig lijkt me...
@channes, He bah!! balen dat het behang weer loslaat!! hoop dat het structuren alsnog erg mooi wordt! @marye, Lijkt me ook erg vreemd om bij je collega te zijn met beschuit met muisjes maar geen kindje. Echt verschrikkelijk!! voor haar wel fijn dat je geweest bent! Balen van dat UWV zeg. Ik zou gewoon even bellen nu hoor om te zeggen dat je wat anders hebt afgesproken. @setti, Gefeliciteerd met je 25 weken!! gaat inderdaad supersnel!! over ongeveer 15 weken heb je je kleine meid al in je armen! @moons, Wat gaaf om zo'n shoot te doen!! veel plezier!! weet je al wanneer het gaat gebeuren?? Hier vanmorgen opgestaan met een niet zo happy gevoel. Ben wat aan het hoesten en het voelt alsof ik ziek ga worden. Die akelige mexicaanse griep schiet dan meteen door mijn hoofd nou ja, ik houd mijn koorts maar in de gaten, meer kan ik niet doen denk ik?
Hey Marije, wat raar zeg, beschuit met muisjes.... daar denk je niet aan inderdaad als je op bezoek gaat. Het UWV gewoon bellen en dit uitleggen. Soms maken ze er een potje van en die strenge regeltjes staan standaard in hun brief. Weet zeker dat je nu belt er niks aan de hand zal zijn hoor. En parijs, echt super! wat een kado, daar kunnen veel vrouwen jalers op zijn, de meesten krijgen dat niet voor hun verjaardag haha.
Marye, heel dubbel inderdaad, ze is natuurlijk wel moeder geworden, maar lijkt me wel moeilijk hoor! en vooral om daar dan te zitten met een dikke buik, voel je je ook nog schuldig, tenminste dat zou ik hebben. UWV, kan er wel een boek over schrijven, die mensen achter hun bureau kunnen het altijd heel makkelijk bedenken, en de artsen die daar zitten hebben rontgenogen, is ook heel handig als je op controlle komt! Weet nog niet wanneer de fotoshoot is, ze ging het doorgeven aan die man en dan zal ik het nog wel horen, misschien kan het wel op dezelfde dag als de echo, zou wel het makkelijkste zijn. Liefs Moons
Gelukkig voel ik sinds gisterenavond het kleintje weer trappelen in mijn buik hoor... in bed zat ik maar even te porren (lichtjes) in mijn buik, zo van 'wakker worden' en ik kreeg spontaan schokjes door mijn buik heen. Leken wel stroomstoten door mijn lichaam want ik voelde het hele kindje tegen mijn hand aan bewegen, zo bizar gevoel! En nu is het ook weer feest in de buik terwijl ik achter het bureau zit. Gelukkig maar... Hoe onzeker kunnen we zijn he... Ik zat trouwens te bedenken dat het nadeel van een kindje krijgen is dat je nóg iemand hebt om je zorgen om te maken. Ik maak me namelijk overal al zorgen om. Als mijn vriend niet opneemt ofzo als hij weg is, ben ik al bang dat er iets gebeurd is. Echt dramatisch. En nu nog zo'n kleine erbij.
hai dames Kreeg net een mail dat de mexicaanse griep nu ook voorkomt op de school waar mijn dochtertje heen gaat. Komt nu wel heel dichtbij. Begin nu wel te twijfelen om voor mezelf en Alisha toch een inenting te halen.
@all: jeetje wat schrijven jullie veel. gezellig @marye, wat een gezeur zeg met de uwv, weet je, je hebt nooit wat en nu even wel en dan doen ze moeilijk! @dromen: ik droom steeds zo bizar zeg! @lindavnr: 4 kilo pas! ik inmiddels zeker 6 kilo en toch wel bijna een kilo per 1/2 weken de laatste tijd hoor hihi.
hihi héél herkenbaar; dat heb ik ook zo! En dat met twee kinderen @ Linda: haha nee tis ook niet veel, maar het is meer zo van wow; dat gaat ineens hard na eerst 19 weken maar 2 kilo continu. hihi, maar wist natuurlijk dat het een keer moest komen @ alies: brr dat komt idd dichtbij..ik snap je twijfel. Ik denk dat ik mijn kinderen wel zou laten enten.. maar mezelf ga ik waarschijnlijk toch niet laten doen. @ marye: hmm da's inderdaad een heel raar gevoel lijkt me..beschuit met muisjes eten op zo'n moment. Wel fijn dat je er een goed gevoel bij hebt dat je gegaan bent. @ hier: JEujj zondag komt mijn schoonvader de kinderkamer verven Dan kunnen we gewoon de spullen al op z'n plaats gaan zetten; heeeerlijk!
Mijn vk adviseerd dus sinds een week de prik wel te halen. ik begin steeds meer te twijfelen en ze zegt ook dat van de vaccinatie niet veel bij de kleine komt en de antistoffen die jezelf aanmaakt je wel met je kindje meegeeft zodat je kindje wel beschermt is.
Hoi meiden, @ mex. griep. Heb gister nog weer op de grieppandemiesite gekeken. En ook gelezen dat de mex. griep nie eens veel anders is als de gewone griep.. Oké het treft meer jongeren, maar in principe zijn de klachten het zelfde... En dan denk ik: daar wel een spuit voor halen, want koorts etc kan gevaarlijk zijn, en voor de gewone griepvaccinatie zitten zwangere vrouwen nooit in de risicogroep... Heel apart dan toch... Dus heb dat ook mijn arts voorgelegd, en heb gezegd, dat het toch te zot is dat als je de mex griep spuit haalt dat je daarvoor dan beschermd bent, en je dan alsnog de gewone griep kan krijgen met dezelfde (ernstige) gevolgen... Dus ik heb gezegd; of alle 3 spuiten (dus en mex. en gewoon) of NIX!! En nu krijg ik de gewone griepspuit dus nadat ik de 2e van de mex. griep heb gehad. De eerste heb ik vanmorgen al gehad.. Ik heb de knoop doorgehakt... Ik heb besloten het wel te doen, omdat de assistente me het toen met KLEM aanraadde. De huisarts nu ook. En de Assistente zei vandaag weer dat de overheid echt niet massaal laat vaccineren als het gevaar voor de volksgezondheid opleverd!! Ik heb er serieus nachten van wakker gelegen.. En er is nu een last van me afgevallen.. Ik doe het omdat ik het beste wil voor mijn kindje.. En ik hoop maar dat dit de juiste keuze is... (dat de kleine dus bij de geboorte ook beschermd is!!) Misschien hebben jullie hier wat aan? Groetjes
Ik had gisteren en vannacht nog steeds harde buiken dus ben thuis gebleven. Uiteraard deed mijn werk moeilijk, maar goed. Ik moet morgenavond naar de vk en wacht dan gewoon af wat voor advies zij geeft.
channes: wat balen van je behang meid! ik hoop dat het alsnog lukt! Moons: wat leuk een fotoreportage! marye: wat een lullo's daar. Ik heb het ook gehad, maar ik heb gewoon terug gebeld toen ik wel bereikbaar was en toen was het oke. Ze weten daar igg wel hoe ze je stres moet bezorgen. grr. germini: wat vervelend meid, ik denk dat je idd niet meer kan doen dan je koorts in de gaten houden. beterschap meid! Alies: wat shit he die griep, Ik las vanmorgen op het kdv waar mijn zoontje heen gaat dat daar ook mexicaanse griep heerst. Ik was wel vanplan om hem te laten enten maar ja dan moet je eerst een oproep krijgen. Wat doe jij ga je bellen voor vacinatie? Ik denk dat ik het wel doe. ( ik heb hem zelf al gehad) nog ff over die mexigriep. Ik las dat het vooral jongen treft. Mijn zusje heeft het gehad. Nou ik kan je vertellen dat dat echt niet leuk was, Die was echt vreselijk ziek zeg! Het heerst nu op de creche van mijn zoon. Ik was zwz al vanplan om hem te laten enten (ik heb zelf de eerste al gehad) Maar misschien moet ik het nu eerder aanvragen? Ik kom der niet door bij de dokter... wat zouden jullie doen?
Ik moet bellen voor een vaccinatie. Mijn dochtertje kan alleen in Duitsland de enting halen, omdat ze in Duitsland via de Krankenkasse verzekerd is tot haar 18e. En ik kan kiezen. Dus dan lijkt het mij het handigst om 'm gelijk met mijn dochtertje te halen. Maar mijn dochtertje mag pas vanaf de 26e november een enting halen, want de 12e is ze geënt tegen waterpokken. En dan moet je 2 weken wachten voordat ze een volgende enting mogen geven. Het is denk ik wel zo handig dat mijn dochtertje 'm ook krijgt, want stel dat zij het krijgt en de kleine wordt geboren, dan zou er nog een kansje kunnen bestaan dat de kleine aangestoken wordt.
@wennepen, jeetje wat balen zeg en wat doet bij iedereen het werk moeilijk he? ik moet eerlijk zeggen dat ik ook eerst altijd dacht: hallo zwanger zijn is geen ziekte' maar ik wete nu zelf wat voor impact het heeft en ik praat nu wel anders............
Ik heb er natuurlijk wel een rondlopen, maar ben niet voor het eerst zwanger. Wat vind je het meest moeilijk? Stiefmoeder zijn lijkt me sowieso moeilijk, je houdt wel van de kleine, maar ik denk toch anders dan als het van je zelf is. En je hebt wel een opvoed taak, maar je bent niet de moeder. Ingewikkeld lijkt me. Je hebt dacht ik wel geschreven dat je stiefzoon heel enthousiast is over de kleine, of niet? Dat is wel leuk, toch?
alies: ja ik denk dat het ook verstandig is dat mijn zoon, maar ook mijn vriend de enting krijgen. Zodat ze baby straks zo min mogelijk risico loopt. Wel balen dat ze pas na de 26e geent mag worden. Ik denk dat ik morgen ochtend direct maar bel als de ha open is. Zodat hij zsm die prik kan krijgen. Aan de andere kant denk ik als het toch al heerst op de creche kan het al hebben ivm incubatietijd. zucht zo vind ik het wel eng hoor die griepjes..
Bijzonder, alle gedachten over de griep. Was gisteren op de Huisartsenpost voor mijn zoon (gewone verkoudheid met hoest, dus antibiotica gekregen) en daar was de arts helemaal niet enthousiast over de prik. Wij halen hem vooralsnog niet.
Mijn huisarts is ook niet enthousiast en zegt dat het eigenlijk een "gewone"' griep is zeg maar. Dus vooralsnog haal ik hem niet. Ik kan altijd nog beslissen om hem te nemen, maar als ik hem zet en het liever niet had willen doen kan ik het meer terug draaien.
Hoi! Ik heb de prik vrijdag gehaald en sinds vanmorgen is mijn jongste zoontje ziek, hoesten, hangerig maar geen hoge koorts; rond 38 dus dat valt mee. Ik ben benieuwd of hij nou de mex. griep heeft of niet. Achja zielig vind ik het wel, hij is nu 2,5 jaar en nog maar 1x in zijn leventje hiervoor ziek geweest en weet met zichzelf even geen raad. Wennepen, goed dat je thuis bent gebleven! Marye hoest bij het UWV afgelopen?