@ foreverfriend: ik heb ook helemaal geen zs klachten.. maak ik me ook druk om. Maar er zijn met ons nog zoveel zwangeren die geen klachten hebben.. kan nog komen of gewoon lekker zo houden.. Ik werk trouwens in als verzorgende in een verzorgingshuis doe dit al 6 jaar ben dat mijn zoon geboren werd minder gaan werken.van 24 naar 20.. Nu door omstandigheiden nog maar 12 en daarbij werk ik een aantal avonden in de week in de thuis zorg.. De thuiszorg is echt de ideale combi als je kinderen heb. Helaas heb ik daar nog maar een 0 uren contract en zit te wachten op een contract.. die willen ze me heel graag geven maar is ff wachten op een gaatje.. Maar ja dan moet ik zeggen.. Ik ben zwanger zit daar wel beetje mee.. Verbergen kan ik t al bijna niet.want heb al een flinke buik en dat voor 4 weken!!! Ik had het bij mijn vorige zs ook liep ik ook al met 5 weken in zs kleren.. dus tja iedereen zal het nu wel snel gaan weten... Heb gister al weer allemaal leuke zs broeken en rokjes gekocht. dus kan nu wel weer normaal in de kleren weg Ik moet zo ook naar een verjaardag van een vriendin van me.. tja dan zal het hele dorp t wel weten.. Maar ja kan toch me mond niet houden... maar wilde eigenlijk proberen te wachten tot dat ik bij de vk was geweest. Maar goed iedereen succes die vandaag een echo hebben!! Ik ga ff onder de douche en dan ff shoppen voor een leuk cadeautje en dan op visite en de vuurdoop hahah xxxx
@kimmjie: hee ook al in de gezondheidszorg, dat zijn er nog al wat hier geloof ik. Dus ook jij nog helemaal geen "klachten" en je maakt je er ook druk om. Mijn man zei vanmorgen" ga er dan vanuit dat je niet zwanger bent, dan valt het allemaal mee als het wel zo blijkt te zijn???" nou ja, wat moet ik daar nou weer mee?? Beetje raar toch? ik werk als dialyseverpleegkundige 2 dagen in de week. Relaxed zo hoor, erg fijne combi. Werken en mn mooie meisie van 10,5 maand! Heb gister gewerkt en dan hoef ik pas zaterdag weer. Maar ik moet zeggen dat ik het thuis drukker soms heb dan op mn werk. Werken is echt even bijkomen!!!!
Meiden die een echo hebben vandaag....................HAVE FUN en GENIET ERVAN!!! ............hoop op allemaal mooie kloppende hartjes!! Ik werk ook onregelmatig met meervoudig gehandicapte kinderen. Erg leuke job maar wel een job waarbij ik het straks heel zwaar ga krijgen met mn dikke buik denk ik! Nou ja, dat zien we dan wel weer............wanneer vertellen jullie het je baas??
germini ik had het al verteld aan me baas omdat ik zo vaak misselijk en ziek ben. Maar ik kan het wel goed vinden met mijn baas dus geen probleem.
Ik vertel het pas na 3 maanden. Ik heb het wel gezegd tegen mijn dichtste collega's. Ik heb toch geen rechtstreekse controle van de baas dus die kan niks ondervinden.
@germini: ik vertel het mijn baas pas na ene goed echo of pas met 12 weken....voor die tijd gaat het ze geen ..aan! Ik heb dat bij britt ook zo gedaan en toen gelijk gezegd dat ik geen late diensten meer zou draaien en nachtdiensten. Dat scheelt weer. Er zijn collega's die draaien ze wel gewoon, maar ik doe dat niet!
Goeiemorgen allemaal! Mijn baas weet het sinds gister. Ik werk bij een heel klein bedrijf (10 medewerkers) in de IT en we gaan allemaal heel leuk en informeel met elkaar om. Mijn baas wist het vorige keer ook al met 5 weken en heeft mij zelfs behoorlijk gesteund bij de mk. Dat scheelde ook wel; kon me een paar dagen ziekmelden zonder uitleg te hoeven geven, terwijl we niet thuisbleven, maar juist even bij mijn vader gingen logeren om er even uit te zijn. Veel succes met alle echo's vandaag! Ik zou ook wel graag foto's zien idd!
heey meiden, Hoe is het hier vanmorgen?? Alle nieuwe zwageren : GEFELICITEERD! @ hier: heeeeel heeel heeel erg moe.... Verder eigenlijk geen klachten of kwaaltjes, wel af en toe een beetje misselijk. Nu heb ik vannacht toch een enge droom gehad.Was veel te vroeg bevallen van een zoon,later ging ik naar iemend op bezoek met kindje in de wagen en toen zei mijn ex-vriendin(hebben ruzie) hoe ik het in mijn hoofd kon halen om zo met een dood te gaan kindje bij haar durfde te komen. De dokters wilde mijn kindje niet helpen. Even later werd mijn kindje wakker en had ik het allemaal gedroomd, heel raar allemaal. Ook mijn eerste zoon was er niet bij, of mijn man.aleen mijn moeder. Heb de droom meteen aan mijn man verteld vanmorgen. (als je hem verteld komt ie niet uit, zeggen ze) Ik denk dat ik gewoon heel bang ben. Bij de echo van 5 weken was er nog niet veel te zien. nu ben ik bang voor de 2de echo de 20ste. groetjes een onzekere sjaantje
Meiden, net terug van de echo....en niet goed... Het hartje klopte nog wel krachtig (terwijl de vorige keer hier eerst over getwijfeld werd) Maar.... Het kindje was niet gegroeid, het was zelfs kleiner! Ik ben nu volgens de grootte nog maar iets van 5 weken en een paar dagen zwanger. Dat klopt dus totaal niet. Ik zou een week of 7 moeten zijn nu. Volgende week woensdag weer terug komen voor een meting. Als het dan niet goed is (als het hartje niet klopt), word ik die dag erna (donderdag) opgenomen voor curretage. Dit omdat ik die vrijdag dáárna al op vakantie ga. En als ik dan een miskraam krijg, zit ik dus in het buitenland. Toch had ik al deze weken al niet echt een gerust gevoel. Op de een of andere manier voelde het al niet goed, raar he... Ik heb ook nog niet echt kunnen genieten van deze zwangerschap. Mijn bloedverlies heeft trouwens niets met dit alles te maken. Dat is gewoon mijn baarmoedermond waarvan een adertje of wondje bloed.
Marsab wat een droevig nieuws. Maar misschien komt het nog wel in orde meid! De moed niet verliezen. En probeer straks te genieten van je vakantie! Liefs Deke
Ach Marsab, wat een verdrietig nieuws zeg! Laten we allemaal duimen op een wonder, dat ze het gewoon nog niet zo goed konden zien... Bij mij zeiden ze bij mijn echo met 7.5 weken dat er niets te zien was dat leek op een vruchtje van zoveel weken (alleen een soort kleine verdikking bij de vruchtzak was te zien), maar dat het net 'op de grens was' van het goed kunnen zien, dus dat er nog een heel klein kansje was. Bij jou is er iig een hartje en een vruchtje te zien... Maar goed, realistisch blijven is natuurlijk ook belangrijk, geen valse hoop. Veel sterke iig, wij zijn er hier voor je!
Hallo meiden, @ Marsab wat erg. Ik ga voor je duimen dat ie een inhaalslag gaat maken hoor!!! @ Boba, als je op je werk vertelt dat je zwanger bent, hoef je volgens mij helemaal geen nachten meer te draaien. Wel avonddiensten dacht ik. @ hier gisterenmorgen een keer niet misselijk, komt het gisterenavond in zijn volle glorie terug. Heb de helft van mijn avondeten maar wegggegooid. Nu wel iets misselijk maar minder als gisterenavond. Nou ik ga even mijn huis stofzuigen. Moet ook gebeuren en het is nodig. Ik kom straks nog wel even kijken. Doei doei
O Marsab, weet niet wat ik moet zeggen, dikke knuffel meid!! Hopelijk hebben ze het niet goed gezien en blijkt volgende week dat het wel goed zit! Veel sterkte meid. Liefs Moons
marsab ik heb er even geen woorden voor. dikke knuffel en veel succes en hopelijk hebben ze het verkeerd. x
Lieve Marsab, Jeetje, wat een shit-nieuws... Ik duim idd voor een inhaalslag en dat het helemaal goed komt! Niet het hoofd laten hangen!! Dikke knuffel! Sue
marsab heel veel succes volgene week dat ze dan maar beter nieuws voor je hebben. Wij hebben al een kaarsje voor je aan gestoken om te zorgen dat hun het fout hebben en dat het volgende week wel een goede echo is. sterkte sherly
Marsab wat een rotnieuws zeg Hopenlijk hebben ze het mis en is de volgende echo goed! Ik zal voor je duimen! Sterkte Over het werk, ik werk nu 32 uur, ook in het ziekenhuis, onregelmatige tijden dus. Ik twijfel nog of ik 20 of 24 uur ga werken.... Bij mij op 't werk ben ik ook de 3e zwangere, 1e is uitgerekend in december, 2e half februari, ik begin maart... wel leuk natuurlijk voor ons, maar voor de baas wat minder. Ik heb het overigens nog niet verteld. Probeer te wachten als dat lukt (heeft oa ook met werkzaamheden te maken waarom ik het zou moéten vertellen) tot na de echo en bezoek aan de verloskundige... ...verder nog aan niemand verteld, maar dat valt toch niet mee hoor. Hoop voor iedereen die de echo binnenkort krijgt dat het allemaal goed is, zodat we hier ook weer wat goed nieuws kunnen lezen.
marsab: meid wat een schrik... denk dat ik ook heel bang zou worden van dit nieuws. Dat een kindje niet veel gegroeid is klinkt niet goed, maar als het kleiner geworden is... Nou is het deze weken nog moeilijk meten natuurlijk... we gaan hopen dat het volgende week allemaal goed is en tot die tijd een kaarsje branden! Pff wat ben ik blij dat ik niet na hoef denken over werken etc. Sinds de bevalling van Malin ben ik lekker thuis, financieel wel een stukje minder natuurlijk maar allemaal te doen. Vind het heerlijk met mn meisje thuis zijn, heb wel wat schoonmaakadresjes en dan mag Malin lekker naar een oppas (gastouder, via via en betaal dus ook niet het gastoudertarief) gemiddeld gaat ze 1 keer in de week, want de andere 1 of 2 keer is papa vrij (die werkt 's weekends). Als ik zomaar zin heb in een middagje voor mezelf gaat ze naar oma, ga ik daar eind van de dag ook heen en dan samen na het eten terug, ideaal!
jeejmarsab wat een vreselijk nieuws hopelijk groeit het nog en gaat het hartje goed tekeer bij de volgende echo heel veel sterkte meis ¤knuf¤