Kussie: die warme trui komt van de H&M, volgens mij een gewone trui maar dan een maatje groter over de 3 ling: pfff wat ziek zeg dat iemand zoiets verzint!!!! onbegrijpelijk!!
Succes bij de fysio! En dat verzonnen verhaal is inderdaad diep triest.... Maar Alies het weghalen van 1 zo'n kindje lijkt me ook onmenselijk...
En dat noem jij een vloerkleedje?? Bij vloerkleedje versta ik een klein mormel. Maar zal wel mooi gezicht zijn zo'n mega vloerkleed uitgestrekt over de vloer. Ja ze hebben er heel goed over na moeten denken. Ze is nogal klein van stuk (gok zo'n 1,50m) en heeft bepaalde klachten, waardoor 3 voldragen echt geen optie voor haar zou zijn. Maar er zal denk ik altijd door je hoofd spoken dat je er 1 heb weg laten halen. En of het een jongentje of meisje zou zijn geweest.
meiden met honden..... VOlgens mij is het verstandig als je de hond eerst alleen aan de voetjes laat snuffelen en niet het gezichtje enzo. Mocht ie ddan bijten dan is dit in de voetjes.... Verschilt natuurlijk heel erg bij honden. Ik heb een jackrussel(black en tan) dus geen "echte"(felle). Maar hij is wel stik jaloers! Moet dus heel erg gaan oppassen! Wat een ziek verhaal zeg dat je dat verzint...! Wil hier de box ook al neer gaan zetten maar vind het nog een beetje vroeg.... Onze poes vind al die baby dingetjes ook errug leuk zodra de kamer open gaat zit ze in het wiegje of ledikantje of kinderwagen!
Wij hebben onze honden eerst bij de voeten laten ruiken en na enkele minuten toen ze het wat gewend waren iets naar boven toe. Ik had wel mijn hand er tussen. Want je blijft natuurlijk voorzichtig. Vooral bij onze appenzeller. En ik lette goed op hun houding. Maar het ging super. Ze deden niet jaloers, maar keken heel geïnteresseerd en wilde dat nieuwe 'pupje' wel een klein kusje geven. Onze appenzeller probeerde zelfs heel voorzichtig met zijn voortanden het dekentje van haar af te halen. Heb nog een foto gevonden van de appenzeller die probeerde het dekentje te pakken. Hier was ons dochtertje 3 dagen oud. Bekijk bijlage 43561
ik heb nog geen vlucht tas ik heb m wel klaar gezet met de nieuwe onderbroeken die ik heb gekocht maar dat is het enige wat er in zit.
Alies: Dat is helemaal waar en je red wel jezelf en 2 andere kindjes natuurlijk. Denk dat je dan moet proberen je daarop te focussen... Maar ben blij dat wij niet voor zo'n keuze hebben gestaan... Wat is het soms toch hard!
Ik heb vandaag onderbroeken gekocht die groot genoeg zijn voor dat stomme kraamverband. Had dat namelijk echt niet in huis
In mijn bericht hierboven heb ik nog ff een fotootje gezet van ons dochtertje toen ze 3 dagen oud was.
ff de aanbieding van prenatal: 20% korting! op alle babyfoons en traphekken Geldig van 11 janurari t/m 17 januari
@ Setti, mocht het bij jou een vroeggeboorte worden dan heb jij in ieder geval je onderbroeken @ Honden, wij hebben een zwarte labrador (type ADHD). Ik ga dus ook de maxi cosi niet op de grond zetten maar gewoon lekker op schoot. Gisteren met vriendlief erover gehad en we gaan de box dit weekend opzetten. Dan kan de hond daaraan in ieder geval alvast wennen. @ Elisah, mooie buik hoor.. ik zal dadelijk ook nog eens een nieuwe buikfoto maken.. Vanavond naar de voorlichtingsavond van de verloskundigenpraktijk.. Ga jij ook kleintje??? Jij woont toch ook in E.L??
Hier nog wat fotootjes van mijn dochtertje met de honden. Zucht nog even en dan kan ik weer zo'n klein hummeltje vasthouden. Hier is Alisha 17 dagen oud Bij deze 2 is ze 3,5 maand oud Hier is ze 7 maanden oud. Hier is ze bijna 9 maanden oud.
hahaha, die laatste foto Alies!! Dat je kleine hondje bovenop je dochter zit.. echt hilarisch.. Hoop niet dat mijn labrador van 40 kilo dat gaat doen...
Lindavnr: ben trots op je en wel heel fijn dat je baas anders reageerde, als ik het zo hoor zou hij ook niet raar opkijken als je niet meer kan werken, zou daar toch eens aan gaan denken maar dat moet je natuurlijk helemaal zelf aanvoelen. Succes bij de fysio, ik ga ff op bed liggen. Speen-tips: thnx!
Ze waren toen ook in een gekke bui. Ze zat met haar armpjes te wapperen en te lachen dat hij dus bij haar moest gaan zitten. Hij ging niet zo maar tussen haar benen zitten. Die in slaap val foto's moet ik ook altijd om lachen. Die blik die ze beiden in de ogen hebben en de foto er na zijn ze in slaap gevallen.
hahaha wat een super lieve foto. Heerlijk, zo kijkt mijn hond ook altijd uit zn ooghoeken wat er van achteren gebeurd hahaha. Echt super Hij heeft uiteraard ook wel echt iets weg van onze hond (bernen sennen).