maart 2012 baby's

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door moedertje3, 21 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. 0Zebra0

    0Zebra0 VIP lid

    6 nov 2010
    10.813
    0
    36
    Noord-brabant
    marsonny , morgen al 28 weken
    wat lijkt me dat heerlijk!
     
  2. marsonny

    marsonny Bekend lid

    13 aug 2010
    695
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gelukkig gaat dat gewoon door, al lijkt de tijd ook wel heel langzaam te gaan aan de andere kant door dat ik het nu rustig aan moet doen en hele dag al thuis ben!
     
  3. justme66

    justme66 Fanatiek lid

    22 aug 2010
    4.224
    0
    0
    @sheena, leuke foto's zeg! ben zelf nog aan het rondkijken voor een fotoshoot. had je speciaal kleren daarvoor gekocht eigenlijk?

    @zebra, succes bij de echo, is vast helemaal goed

    @annabel, voor jou ook.

    hier de babykamer bijna geverfd.... later in de week nog 1 laagje er over en dan kunnen we de meubeltjes halen. erg veel zin in!
     
  4. pheline

    pheline Fanatiek lid

    15 dec 2010
    1.455
    0
    0
    @ just me... nee hoor ik had gewoon een zwarte broek en een zwart topje bij me. die ik al in de kast had liggen
     
  5. pheline

    pheline Fanatiek lid

    15 dec 2010
    1.455
    0
    0
    vandaag trouwens 3D echo gehad... ff mn knappe ventje showen hoor hihi
     
  6. 0Zebra0

    0Zebra0 VIP lid

    6 nov 2010
    10.813
    0
    36
    Noord-brabant
    ahhh wat mooi sheena!!
    echt gaaf hoor en heel duidelijk
     
  7. miss

    miss Fanatiek lid

    20 mrt 2008
    1.647
    0
    0
    wauw dat is echt heeel mooi!!
     
  8. pheline

    pheline Fanatiek lid

    15 dec 2010
    1.455
    0
    0
    ja super he!... was eerst bang dat de kleine weer met zn gezicht in de placenta zou liggen net als met 18 weken.maar dat was gelukkig niet zo.

    we hebben 50 foto's mee en een dvd dus we kunnen weer vooruit tot de kleine er is haha
     
  9. Annabel26

    Annabel26 Fanatiek lid

    25 jan 2011
    1.931
    0
    0
    @Sheena: jeej mooie duidelijke foto's zeg!

    Hier vandaag een heel rustig dagje gehad, ik was lekker vrij. dus heb eerst lekker uitgeslapen en daarna weinig gedaan haha.
    Ik heb lekker gelezen en de ballen in de kerstboom gehangen ( want dat hadden we nog niet gedaan)
    Morgen en vrijdag weer werken en dan lekker weekend!
     
  10. justme66

    justme66 Fanatiek lid

    22 aug 2010
    4.224
    0
    0
    @sheena, duidelijke foto's zeg! leuk hoor
     
  11. sab1988

    sab1988 Niet meer actief

    wauww sheena, wat een ontzetend mooie fotos zegg!!!
     
  12. miss

    miss Fanatiek lid

    20 mrt 2008
    1.647
    0
    0
    zo vanmorgen weer controle gehad bij de verloskundige en alles was weer goed!! mijn buik is iets groter als gemiddeld hahahah maar dat wist ik al. maar ben pas 7 kilo aangekomen dus dat is wel netjes!!
     
  13. Annabel26

    Annabel26 Fanatiek lid

    25 jan 2011
    1.931
    0
    0
    @Miss wat fijn dat alles goed was bij de verloskundige, altijd fijn om te horen.

    Ik weet niet wat ik heb vandaag maar ik zou het liefst weer terug kruipen in mijn bedje. Het weer is zo somber daar kun je haast niet vrolijk van worden toch? Nou ja ik hoop maar dat de dag een beetje snel gaat en het ook weer snel weekend is. Lekker een beetje uitslapen en aan de slag in het kamertje!
     
  14. sab1988

    sab1988 Niet meer actief

    Annabel af en toe es zo een dag moet kunnen toch :)
    Doe het lekker rustig aan!

    Miss fijn dat alles goed was bij de verloskundige.

    Hier vandaag ook een tamme dag, ben wel op het werk maar ben moeee!
     
  15. miss

    miss Fanatiek lid

    20 mrt 2008
    1.647
    0
    0
    dank je.

    ja hier krijg ik eht maar niet warm!! en moet zo de kou nog in, de hond uitlaten en met zoontjelief naar de dokter want hij hoest zo verschrikkelijk is echt zielig.
     
  16. Annabel26

    Annabel26 Fanatiek lid

    25 jan 2011
    1.931
    0
    0
    Ik moet zo ook weer de kou in, want ik moet gaan werken. Ik hoop een klein beetje dat niemand zich ingeschreven heeft voor de 10 minuten gesprekjes vanavond anders moet ik vanavond nog terug naar mijn werk en daar heb ik niet zo heel veel zin in.
    Al ben ik bang dat ik wel terug moet.
     
  17. MySuNsHiNe

    MySuNsHiNe Actief lid

    5 jun 2011
    367
    0
    0
    NULL
    NULL
    hallo dames sorry dat ik zomaar binnenval!!!! heb een verzoekje..... ik heb in het forum verkoop een advertentie geplaatst...of beter gezegd link van de advertentie,verkoop de hanglegkast van ons mannetje.

    dus als er een van de zwangere dames evt deze babykamer wil kopen in de winkel.... merk interbaby serie optima.... tip onze kast heeft geen gebruikssporen en is nog in hele goede staat!!! dus bij aankoop nieuwe commode en bedje en onze kast zou t veeeeel geld kunnen schelen! t is maar een idee :D :D :D
    of maybe weten jullie iemand die evt interesse heeft.... :D:D:D
     
  18. 0Zebra0

    0Zebra0 VIP lid

    6 nov 2010
    10.813
    0
    36
    Noord-brabant
    Zo ben ik ook weer eens, ben druk met de babykamer,
    het is nu bijna klaar. de laatste dingetjes
    Ik wacht nog op een aantal online bestellingen en dan kan ik echt alles gaan klaarmaken :)
    zo leuk om het kamertje zo te zien.
    al bijna klaar voor de komst van de kleine

    we hebben ook een babyfoon met camera gekocht, Alecto DVM40
    werkt echt supper!! ook in het pikdonker en schemer
    altijd even duidelijk beeld. ben er echt heel blij mee

    hoe staat het bij jullie met de kamertjes?
    heeft iemand hier ook grijs/wit/zilver ?
    ben namelijk dan wel benieuwd hoe het er bij jullie uitziet
     
  19. miss

    miss Fanatiek lid

    20 mrt 2008
    1.647
    0
    0
    oh ik wil ook graag zo een babyfoon met camera.

    wij gaan in de kerstvakantie het kamertje aankleden. ik wil graag assosoires van lief hebben. laten ze dat nou net bij de gamma in de aanbieding hebben!! ik wil graag canvasdoeken 2 of 3 en een rolgordijntje van lief verder moet ik niet teveel gaan aankleden anders word het te druk. wij hebben de muren gewoon wit maar het kamertje zelf is houtkleur grenen dus dat is op zich al best druk (vind ik) en het is maar een heeeel klein kamertje ledikant en commode kunnen er net in. verder moet ik zeggen dat ik het kamertje nu niet zo belangrijk vind als bij ons zoontje destijds. ik weet neit hoe dat komt.

    hier al vanaf 5 uur wakker. en eigenlijk de hele nacht al. zoontje lief is zoo verkouden, heel erg hoesten, keelpijn. ja en je kan niks doen dan voel je je zo machteloos. vanmorgen werd hijw akker van mijn man. dus hij heeft hem bij mij in bed gelegd met als gevolg dat ik dus wakker was en we konden niet meer slapen. hoe oud je kind ook is als het ziek is voel je je altijd machteloos.
     
  20. pheline

    pheline Fanatiek lid

    15 dec 2010
    1.455
    0
    0
    wij hebben grijs/wit/zilver en lime groen...
     

Deel Deze Pagina