jeeej ik heb mijn angelsound binnen. ik hoor wel een hartslag maar dat is volgens mij mijn eigen. of is de enige hartslag die je hoort van de kleine?
jeeeeeeej alles in orde met de kleine pixell goed gegroeit en druk aan het bewegen waar het bloedverlies vandaan komt kan ze niet zeggen maar ze stelde me er ook niet echt in gerust, vond het niet zo een aardige als vorige keer. Ze zegt jaa kan altijd nog mis gaan tot die 12 weken etc. Miss, volgens mij klopt de hartslag van je kindje ongeeer 2x zo snel dus zou die sneller moeten gaan als je eigen hartslag. Je kan je eigen hartslag meten op je pols en kijken of deze overeen komt met die van de baby.
@ miss... je hoort het meteen als het de hartslag van de kleine is. het lijkt het een treintje die voorbij komt.. het gaat heel snel.. het is zeker een groot verschil met je eigen hartslag. anders moet je even op youtube 10wkn hartje baby ofzo intypen heb ik ook gedaan voor ik ging luisteren. dan hoor je het meteen.. hier trouwens ook de laatste dagen al last van maagzuur, heb ik nooit eerder gehad gadver wat is dat vies zeg
ok ik zal het vanavond ff bekijken en proberen!! Ik kreeg net telefoon de verloskundige belde ik schrok me rot, ze zouden bellen al de bloeduitslagen binnen waren en als daar wat aan mis was, dus ja ik schrok, maar ze wou me alleen geruststellen alles was goed. suikergehalte was 5.2 en ijzergehalte was ook prima en de ijzeropslag was ook heel goed. dus niks aan de hand. het flauwe gevoel en bijna flauwvallen van duizeligheid ligt dus gewoon bij de kwaaltjes van de eerste weken. ik heb de pech dat ik veel last van kwaaltjes heb deze zwangerschap. ach is ook weer eens wat anders, bij mijn zoontje had ik werkelijk nergens last van!! nu zo een beetje overal :x. ik kan bijna niks eten zonder misselijk te worden. vanmorgen werd ik zo boos, ik dacht even waar ben ik aan begonnen toen ik dat dacht werd ik weer boos op mezelf dat ik zoeits dacht hahaha jaja lang leven de hormonen!! maar ik ben blij dat de bloeduitslagen goed waren. ze gaan ook op mijn verzoek mijn suikergehalte,bloeddruk etc extra in de gaten houden. vond ik super lief van ze dat ze dat zei.
Super miss dat je bloeduitslagen goed waren! toch weer een geruststellend gevoel!! Ook fijn dat ze het in de gate houden!
zeker heel fijn!! ben heel tevreden over onze verloskundigepraktijk! het is wel mijn 2 de maar ik blijf net zo onzeker alsof het mijn eerste kindje is hoor!!
@sab, fijn dat alles goed was @miss, ook fijn dat jouw bloeduitslagen goed waren hier lekker op de bank, gaat gelukkig al wat beter. als ik komende nacht beetje kan slapen ga ik morgen weer werken.
morgen wordt hier een nieuwe baby dump geopend. ben vrij dus we gaan even kijken of er nog leuke openings acties zijn haha
zo heb vanalles geshopt! maar tjee wat hebben ze weinig leuke positiemode en gewone shirts pas ik ook niet lang meer denk ik bij H&M bijvoorbeeld maatje S komt tot mijn navel en dan pas je een M en die zit bij je buik goed maar verder lijkt het een vuilniszak Iemand trouwens ergens een positie legging gezien? ( mag ook online ) Dacht straks even snel een jurkje aan te doen, is makkelijker in pashokjes maar zie je een rare band zo op de helft knellen dacht die zijn er toch ook wel in positie ? sab, fijn dat alles nog steeds goed gaat met de kleine!! nieuwe foto gekregen ook ? + bloeduitslagen, nou ik ben ook nerveus hoor. kreeg gister al een brief binnen, schrok me rot. maar zat zo'n pasje in waar je bloedgroep etc opstaat vanwacht wel dat alles goed zal zijn, maar als het niet goed is zie ik zo op tegen vervolgonderzoek. weeeeer prikken! ga nu even op bezoek bij mijn ouders, ben er vanavond weer!
Leuk dat je vanalles geshopt hebt stom dat er nergens leuke positiemode te vinden is. Heb volgens mij wel ergens leggings gezien (weet alleen niet meer waar ) maar kosten echt rond de 20 euro ofzo. Jaa ik heb een foto van de kleine. Even foto gemaakt want heb hem n og niet ingescand
@Sab, wat leuk! Je ziet al dat het een mensje is! Zo goed was mijn echo niet toen ik pas zo ver was. Wij hebben gisteren het hartje gehoord bij de verloskundige! Echt super om dat te horen! Mijn vriend zat met open mond en grote ogen te luisteren. Dat maakt me alleen maar blijer! 19 September hebben we een pretecho die wordt op DVD gezet. En 22 September weer voor controle. Ik moet ook al een afspraak maken voor de 20 weken echo. Er moet nu ineens een hoop geregeld worden. Kindercreche en dergelijke. We gaan ook nu beginnen met het kopen van spulletjes. Zag dat jullie dat allemaal best vroeg al doen. Dat durfde ik niet aan. Hihi!
Ja gaaf he die foto, ben ik ook blij mee wat gaaf dat je het hartje hebt kunnen horen, lijkt me erg speciaal de eerste keer. Ik neem aan nu je 13wk bent dat de kans echt inieminieis hoor dat er nog wat fout gaat dus lekke gaan shoppen meid en dingen regelen
De kans is inderdaad heel klein. Ik ga er eigenlijk vanuit dat de kans helemaal niet meer aanwezig is al weet ik stiekem wel beter.
een positielegging kun je bij prenatal kopen ze vallen vaak wel groot dus ik zou een s nemen als ik jou was. je kan ze ook bij hema online kopen bij allebei kun je ook positiejurkjes kopen en positie ondergoed zodat je die rare streep niet hebt ik heb zelf M maar met leggings heb ik S anders zijn ze bij mijn benen te wijd.
wow heb net me angelsound geprobeert jaaa ik vond het hartje vrijwel meteen!! is net een stoomtrein tjoeke jtoeke mijn man hoorde het ook ohh zo leuk dat we dat thuis ook kunnen doen!!
sab wat een mooie foto! miss, leuk dat je het hartje direct hoorde, wat gaaf lijkt me dat! *zwijmel* vriend wil geen angelsound in huis en aangezien hij toch ook wel wat te zeggen heeft over beeb zal ik me er bij neer moeten leggen Heb wel al wat mensen getipt dat ik het heel leuk zou vinden ( hint hint, cadeau ? haha dat kan ik natuurlijk niet wijgeren ) vanavond de echo!!!! Vind het alweer zo spannend zou hij/zij gegroeid zijn ( vast wel ) , is het duidelijk, beweegt het etc etc en we zijn pas om 18.45 dus nog ff geduld
ohh spannend zebra!!! ik hoop voor je dat je em cado krijgt hihi. ik ga het zo nog eens proberen, het is wel verslavend hoor moet ik zeggen. heb het een half uur geleden geprobeerd maar toen had ik em 2 sec en toen schoot de beeb weg en kon ik em niet meer vinden. ik wil het graag aan mijn zoontje laten horen kijken wat hij zegt. ik weet nu al wat hij gaat zeggen.........ohh mama stoomtrein in je buik!! hij is gek op stoomtreinen vandaar en het lijkt er ook echt op.