Maart 2012 Mama's Deel 2!!!!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Frenzy, 18 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    6 jun 2011
    2.986
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ zebra; wat jammer dat de echo tegenviel.. Daarom twijfel ik nog een beetje of ik er een laat maken ja of nee. Die van ons ligt al met 2 echo's een beetje in een eigenwijze positie, waardoor ze alles niet zo goed kunnen zien. Dus ja tis wel jammer als je zoveel geld betaald en het valt tegen..

    @ allen;

    We zijn vanmiddag naar t AZM geweest in Maastricht. We hebben goed nieuws gehad!!! Zo blij ben ik ermee.

    Ons baby wilde weer niet meewerken, hij was wel wakker maar na flink porren wilde hij alsnog niet draaien. Hij ligt lekker met zijn rug in mijn rug en hoofdje naar beneden. Zo lag ie dinsdag ook al, ik denk dat ie daar lekker wil blijven haha.

    Maar in ieder geval, de uitslag.. Ze twijfelen enorm of onze spruit een afwijking heeft ja of nee. Soms dacht ze te zien van wel, soms weer van niet. Ze hebben wel gezien dat het rechtervoetje inderdaad wat schuin staat, maar dat kan ook te maken hebben mijn zijn houding. Dat ie te weinig ruimte heeft om zun beentje te strekken. Wat ze in ieder geval wel kunnen zeggen is dat ie geen klassieke klompvoet heeft (dus het extreemste geval zeg maar). Mocht ie toch een afwijking hebben, is het een lichte versie, dus dan staat zijn voet maar een klein beetje schuin. Goed te behandelen dus ook. Ook alle andere lichaamsdelen zagen er goed uit. Ze heeft alles, maar dan ook echt alles, bekeken en onze spruit groeit hartstikke goed. Geen andere afwijkingen gezien, dus ze vertelden ons dat er ook geen aanleiding was om daar ongerust over te zijn. Hij heeft net zoveel kans op een aandoening die niet te ontdekken valt, dan een kindje met 'normale' voetjes.

    Nou, een hele geruststelling dus!!

    Over 5 weken hebben we weer een echo (jeej weer een lange tijd naar ons menneke kijken), en dan gaan ze alsnog kijken. Hopelijk issie dan gedraaid en wil hij wel meewerken!!!
    Al met al dus goed nieuws, ik voel me echt al een stuk beter.
    Helemaal niet zo ernstig als dinsdag werd gedacht gelukkig.

    We hebben nog wat leuke foto's meegekregen van onze kleine. Ook een 3d echo, alleen hij wilde zijn gezichtje niet laten zien, steeds handjes ervoor en zijn houding werkte niet mee. Maar toch een leuke foto van de zijkant, een wangetje met een handje ervoor en een oortje. Hihi, super lief.

    Ik heb nu toch wel mijn rust gevonden gelukkig.

    Lekker genieten van onze spruit, dat ga ik doen!!
     
  2. Cupido

    Cupido Fanatiek lid

    19 jun 2011
    2.205
    0
    0
    NULL
    NULL
    :D:D maar natuurlijk :p
     
  3. 0Zebra0

    0Zebra0 VIP lid

    6 nov 2010
    10.813
    0
    36
    Noord-brabant
    missiemaartje, wat een goed nieuws zeg! hoeven jullie je niet meer druk te maken. weet je in ieder geval tot zover dat het niet ernstig is met het voetje.
    fijn hoor!
     
  4. Cupido

    Cupido Fanatiek lid

    19 jun 2011
    2.205
    0
    0
    NULL
    NULL
    Goed nieuws missiemaartje! Inderdaad lekker genieten en hopelijk is het bij de volgende echo meer duidelijkheid.
     
  5. cerberus

    cerberus Fanatiek lid

    19 okt 2011
    3.709
    0
    36
    NULL
    NULL
    Geweldig nieuws missiemaartje!!!!!
    En geniet ze....:)
     
  6. cerberus

    cerberus Fanatiek lid

    19 okt 2011
    3.709
    0
    36
    NULL
    NULL
    Sommigen nemen beschuit met muisjes wel heel letterlijk....;)


    nouja denk dat ie in maart over de datum is.....
    :D
     
  7. Cupido

    Cupido Fanatiek lid

    19 jun 2011
    2.205
    0
    0
    NULL
    NULL
    invriezen :cool:
     
  8. cerberus

    cerberus Fanatiek lid

    19 okt 2011
    3.709
    0
    36
    NULL
    NULL
    heb je helemaal goed!!!
    heb je gelijk "blauwe muisjes"..... :D

    Voor de mensen die roze variant nodig hebben... zou ik het advies willen geven... hem naakt doch levend in kokend water te gooien...

    hahahahahahaha
     
  9. Cupido

    Cupido Fanatiek lid

    19 jun 2011
    2.205
    0
    0
    NULL
    NULL
    :D:D
    er is er nog 1: de rode variant. Die lag van de week over de vloer verspreid.
     
  10. 0Zebra0

    0Zebra0 VIP lid

    6 nov 2010
    10.813
    0
    36
    Noord-brabant
    hahahahah cerberus, jij hebt geen huisdieren? :D
     
  11. cerberus

    cerberus Fanatiek lid

    19 okt 2011
    3.709
    0
    36
    NULL
    NULL
    ja ik heb een kater....
    maar die neemt meestal Johny's of Linda's mee..... :D

    Als is het soms meer een versie van "waar is (zijn) de (stukken)mol".......;)


    (We hadden ook nog een jonge poes... maar die is nu meer dan 1 maand pleite... :( tussen de deur geglipt...
    denk niet dat ze nog terug komt... al is onze kater ooit ook lang weg geweest)
     
  12. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    Haai ladies

    Hier een mama die moe is van een lange werkdag....heb vannacht ook lang wakker gelegen maar waarvan geen idee...

    Ik had vanacht 'het geluk' dat ik om half 1 wakker werd om te plassen en voelde de pijn van de nierstuwing opkomen, dus kon meteen PM slikken en de erge pijn dus onderdrukken.
    Meestal word ik dus pas wakker als ik al erge pijn heb en dan duurt het eeuwig voordat die PM effect heeft en ik weer slaap
    Het goede nieuws is dat ik morgen om 13:30 al in het ziekenhuis terecht kan voor een echo van mijn nieren en dus hopelijk dan ook meer weet en sterkere pijstillers kan krijgen.

    Vandaag veel bijgelezen via mobiel dus niet alles kunnen onthouden...
    Wel super dat MissieMaartje goed nieuws heeft gekregen bij de echo!
     
  13. Cupido

    Cupido Fanatiek lid

    19 jun 2011
    2.205
    0
    0
    NULL
    NULL
    Eva succes morgen! Ik duim voor een betere nacht. Ik herken de slapeloze nachten wel. Ik kan ook uren wakker liggen om helemaal niets.
     
  14. cerberus

    cerberus Fanatiek lid

    19 okt 2011
    3.709
    0
    36
    NULL
    NULL
    Eva
    Dat wakker liggen om niets was/is hier altijd een van de eerste symptomen geweest van zwanger zijn...
    succes morgen in het ziekenhuis....

    ennuhh paracetamol neem je die oraal in...? wellicht is het anders een optie (mocht je geen pijnstillers krijgen) om zetpillen te kopen die werken stukken sneller!!!
     
  15. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    Oh bedankt voor de tip...ben alleen niet zo fan van zetpillen....maar ach er zijn ergere dingen ;)
     
  16. Leske

    Leske Fanatiek lid

    11 jul 2011
    1.308
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heej meiden,
    Kom even zeggen dat ik alles gelezen heb, maar houd het even kort want wil zo m'n bedje in.

    Missiemaartje, SUPER meid, lekker genieten samen!

    Nieuwe meiden (ik geloof Nadia of iets in die trend), welkom en gefeliciteerd natuurlijk.

    Zebra, balen van je echo. Bij ons zei ze met de pretecho dat het puur aan de ligging van het kindje ligt. Bij ons lag ie bv in het begin met z'n lichaampje tegen de placenta aan en dan zie je niet zoveel omdat dat geen contrast geeft. Toen ie later wat meer vrij lag, dus met aan alle kanten vruchtwater er omheen, zag je veel meer.
    Maar vervelend en dan is 85 euro veel. Wij betaalden 70 euro voor foto's en dvd van drie kwartier.

    Cupido (was het toch?), iek, zo'n muis in je huis. Zou niks voor mij zijn. Ben niet zo'n held als het om dat soort dingen gaat.

    Eva, succes morgen met de echo van je nieren! Fijn dat er dan waarschijnlijk echt iets aan gedaan kan worden.

    Cerberus, hoe is het met je zeehondjes? Gaat ie al wat beter? En met jou?

    Allergie, ik ben allergisch voor heel veel en heb astma, al van kinds af aan. Dus ben het gewend. Maar waarschijnlijk zit het idd in de natuur nu waardoor ik meer last heb. Vooral die prikkende ogen zorgen voor een vermoeid gevoel, maar ja.
    Net toch naar de zwanger&fit geweest, heb een aangepast programma ivm mijn bekken, heb het idee dat het nu beter ging. Even afwachten hoe het morgen voelt.

    Ga nu slapen meiden, morgenochtend naar de gyn op controle. Hoop dat ik niks belangrijks vergeten ben.

    Oja, Rens, lekker genieten meid, heerlijk zeg, eindelijk!!!

    Hoe is het met de andere dames???

    Liefs en slaap lekker!
    Leske
     
  17. Frenzy

    Frenzy Fanatiek lid

    21 okt 2010
    2.112
    263
    83
    :):):cool:
     
  18. Suzanne86

    Suzanne86 Actief lid

    5 jul 2011
    358
    0
    0
    Interieurverzorgster(poetsmiep) en huisvrouw / mam
    Veldhoven
    Dames, ik heb weer helemaal bijgelezen en gelachen. :) Maar de helft alweer kwijt, ben zo vergeetachtig, de simpelste dingen of namen van bekenden kan ik nu niet opkomen, niet alleen op het forum. En dan ben ik een keer aan het reageren en dan valt de laptop lekker spontaan uit. Dus nu ff snel voordat ie weer uit valt....


    @Missiemaartje- Gefeliciteerd, wat een fijn nieuws, geniet ervan!
    @goede echo's gefeliciteerd!
    @Echo's morgen succes!

    Voor iedereen die het nodig heeft EEN HELE DIKKE KNUFFEL!! ;)
     
  19. Suzanne86

    Suzanne86 Actief lid

    5 jul 2011
    358
    0
    0
    Interieurverzorgster(poetsmiep) en huisvrouw / mam
    Veldhoven
    What's gebeurt?

    ook zo laat wakker, slaap lekker alvast!;)
     
  20. Frenzy

    Frenzy Fanatiek lid

    21 okt 2010
    2.112
    263
    83
    Poste per ongeluk mijn bericht al..... maarw as nog niet klaar....

    kunnen jullie zien hoe lang ik ermee bezig ben geweet :):):)
     

Deel Deze Pagina