Heej, Ben net thuis van Fontys, erg leuk. Lekker een uurtje kunnen kijken naar de kleine man. Degenen aan mijn bed (2 vrouwen van mijn leeftijd denk ik), moesten vooral letten op de rug. Maar ze hebben alles bekeken hoor. Hij liet weer uitgebreid zijn geslacht zien, is er zelf blijkbaar apetrots op. En... ik dacht dat ik een rustige baby in mijn buik had. Nou, mooi niet dus. Hij heeft geen seconde stil gelegen, ze konden hun opdracht niet al te best uitvoeren, haha, maar vonden het wel een uitdaging. Hij ligt nog steeds met zijn hoofdje naar beneden (zoals op alle echo's), maar draait steeds om zijn as zeg maar. En idd, een leuk presentje en heb 6 foto's. Geen bekenden gezien trouwens, al dacht ik even dat naast mij Sheena lag?! Maar ja, is ook zo wat om dat dan te vragen dus heb ik niet gedaan. Kwalen, beetje maagzuur en erg veel last van BI, verder weinig klachten eigenlijk. Rens, denk ook dat je BI hebt hoor, niet fijn, ik weet er alles van. En tja, van die schurende billen, heb ik ook al jaren. Ben nooit echt dik ofzo, maar heb wel stevige billen+kont. Doeg meiden! Leske
Cerberus is de 3 koppige hond uit de griekse mythologie....(latijnse benaming) hij bewaakt het dodenrijk, dat de doden niet ontsnappen en de levenden niet naar het dodenrijk kunnen... ik wilde eigenlijk de griekse naam nemen, maar die was al bezet... nouja wat is ervaring? elke zwangerschap is anders.. elke bevallling is anders... Behalve dat ik dan paar keer zwanger ben geweest vond ik het al heel interessant toen mijn moeder zwanger was van broertje en zusje.. Heb ik ook bewust meegemaakt.. (was toen 11 en 15) en heb er sindsdien al veel over gelezen... Hield zelfs een spreekbeurt in groep 8 erover.. "de eerste 9 maanden van ons leven" met de echobeelden van mn zusje... (video) nu is de theorie... (jammer genoeg) anders als de praktijk... ik bedoel... ik zit nu in mn "energieke trimester"... hahahahaha... maar volgens mij mis ik die elke zwangerschap... tja direct... ben gewoon een aparte vogel... ik hou niet van "meepraters".... als ik iets niet vind, dan vind ik het niet.... Nu is het niet zo dat ik altijd een grote muil opentrek, maar ik spreek mensen wel aan..... en pik niet alles MEER! (geleerd door alles)
Tja... die mannen altijd... 2 vrouwen aan een bed en hup gelijk geslacht showen... Eigenlijk hadden jullie een teken moeten afspreken.... bepaald kleur shirtje aan ofzo... ennuhh ik had het dan wel weer gevraagd hoor... leuk die fontysverhalen... (ben jaloers..)
@rens. Heel herkenbaar ben ook bang dat het je bekken is. Laat er even een gespecialiseerde fysio naar kijken. Heb nu 6 weken therapie en blijft redelijk stabiel hier.
@ pioentje; ik dacht het al ja! Hihi! Leuk hoor... Wij hebben echt een oudbollig huisje (dijkhuisje van voor de oorlog). De kamers boven zijn ook erg klein, nu hebben we in onze slaapkamer een paarse wand en paarse plintjes en in de kleine kamer een groene wand met groene plintjes... Maar volgens mij is dit niet echt aantrekkelijk voor koper . Hmmm jij hebt al last van schurende benen ('t kwabje' hoe Cupido het noemde....) @ Rens; wat fijn om te lezen dat jullie 'menneke' te goed maakt, en dat groeien komt straks wel goed met zijn dubbele Y chromosoom . Ook fijn dat je bij het ziekenhuis dichterbij mag. Die kwaaltjes komen mij niet bekend voor, maar klint erg pijnlijk... Doe voorzichtig.... @ Missiemaartje; fijn dat de echo leuk was! Jippie ik mag volgende week! Had je het van te voren aangegeven van het voetjes? Wordt nog een verrassing straks, ,maar als het zo onduidelijk te zien is lijkt het mij geen super afwijkende stand? @ Leske; wat fijn dat de echo leuk was! En hihi ben benieuwd of die van ons ook zo graag zijn piemel wil laten zien . Tis wat met die mannen! Ben benieuwd of het sheena was? had die ook een afspraak vandaag? @ cerberus; OMG, de 'de maart kneuzenclub' Whahahaha! Lag hier helemaal dubbel, een van de katten viel zelfs van het vensterbank door mijn gelach . @ kwaaltjes; ben echt blij dat ik wel een een fijn 'tweede trimester' heb... Heb af en toe geen controle over mijn emoties (maar dit was voor de zw-schap ook al zo ). Lichamelijk kan ik echt (bijna) alles nog.... Heb wel laatst mijn buik een beetje verbrand tijdens het koken.... Ik wilde in de achterste pan kijken en was vergeten dat die buik daar zat, gevolg, zat ik met mijn buik tegen de voorste pan aan.... Auwhhh... @ Ego; kamertje boven is leeg, schuur is schoon en alles is verzet en opgeruimd. Nu moeten alle spullen vanuit de keuken nog naar de schuur ( spullen van het kamertje) en dan ben ik klaar voor vandaag... vanavond nog even werken op de kliniek
Ja, haha, ik ben ook totaal niet verlegen aangelegd hoor, maar het was er de situatie niet echt naar om op iemand af te stappen. Iedereen lag daar in z'n blote buik en je lag toch wel gescheiden van elkaar. En de cursisten gingen meteen aan de slag dus je had niet echt de tijd om met andere zwangeren te kletsen. Maar leuk was het zeker!
@frenzy, leuk een dijkhuisje!! Super sfeervol lijkt mij! Wij hebben een nieuwbouwhuis, maar ooit wil ik ook een oud huis, ik ben dol op verbouwen, dus ooit willen we echt een oud bouwval! Waar ik helemaal los op kan, lijkt me heerlijk.
Maar met jou beroep en intresse is dat natuurlijk helemaal leuk! Aan dit huis hebben we ook veel verbouwd en we zijn nog lang niet klaar, vandaar dat ik nu wat dingen aan wil pakken... Ben niet zo super creatief maar wel lekker handig.... Er zijn maar weinig klusjes die ik niet durf of doe....(leidingen aan leggen bijvoorbeeld, daar heb ik het geduld niet voor)...
mag ik even heel hard vloeken hier...... De auto die we pas gekocht hebben... (tweede hands) vertoonde vanaf dag 2 gebreken.... nu zijn we erachter wat het is.... (na al een hoop onkosten te hebben gemaakt..) en blijkt het de turbo te zijn.... een ge-reviseerde turbomotor (2de hands dus) kost maar liefs 1800 Euro... ja we hebben garantie op de aut0, zelfs extra bijgekocht, maar dat kutbedrijf doet al vanaf begin moeilijk..... ik baal.... en ben boos...!!! (Vergeet ik even te melden dat het AUTOBEDRIJF HILLEGOM IS)
Cerberus: Nou dat kan je idd wel KLOTE noemen! Dus t lijkt erop dat jullie gewoon enorm zijn genaaid! Stelletje idioten! Ik baal met je mee!
@cerberus, wat een K*T bedrijf/ auto!!! Ik kan me je woede voorstellen. Ik zou dat auto bedrijf net zo lang stolken todat ze met een vergoeding komen, misschien ook kassa ofzo aanschrijven?
zo kun je het wel noemen ja.... en ik was al boos op man.... want tja het bedrijf schijnt helemaal geen bovag te zijn.... EN als je internet op de naam, wordt je ook niet vrolijk... Potver ben ook gewoon boos op mezelf.... dat ik niet ff wat beter gekeken heb... (man heeft auto uitgezocht.. ik had belangrijkere zaken aan mn hoofd..).. kan toch niet alles op mn schouders nemen...
@Cerberus, Dat is zo ja, denk dat je er aan het einde wel aan toe bent om te bevallen haha, en dat knippen etc heb ik er inderdaad wel voor over om ons kindje eruit te krijgen Vind het ook heel prettig dat jij op dit forum zit inderdaad een ervaringsdeskundige die ons nieuwkomers waaronder ikzelf toch al wat kan vertellen ondanks dat elke zwangerschap anders is weet jij natuurlijk al heel veel wat er allemaal bij kan horen etc. En je directheid vind ik geweldig Dat schoppen is echt geweldig zo voel ik me echt zwanger haha, in het begin ook wel door de misselijkheid haha maar nu echt compleet Lijkt wel ophol geslagen beeb op dit moment Lijkt het waarschijnlijk op mij haha ben ook altijd druk Wat ontzettend K*t van je auto ! en helemaal balen dat het geen bovag is, natuurlijk kun jij niet alles regelen ! dat moet je jezelf niet kwalijk nemen. Ik wou je net aanraden bel de bovag totdat ik je laatste berichtje zag dat ze geen lid waren. @echo's, Wat fijn dat het allemaal heel leuk was en jullie weer van je beeb hebben kunnen genieten Ben heel benieuwd Leske of het Sheena was haha, zou wel grappig zijn. @Beesie, wat fijn dat het bedrijf op zoek gaat naar een andere functie, zegt toch al heel wat over hoe graag ze je man willen hebben hoop dat het helemaal goed gaat komen en je vandaag of maandag iets hoort @Frenzy, ja is echt super en de babykamer is nu gestuct dus dat is al een hele vordering met wat het was haha. Wat leuk een dijkhuisje lijkt me erg knus Verder ben ik alles alweer kwijt haha.
Zo ben al een gedeelte boosheid kwijt.... We hebben even het verkopende bedrijf gebeld.... nouja man belde en ik nam gelijk het gesprek over..... hahahaha... ik ben echt heel netjes gebleven.... maar dus wel heel irritant... ofja bijdehand..... Voorbeeld: ik moet maandag rond 13.00 terugbellen... dus ik wens hem een prettig weekend en zeg... tot maandag rond 13.00 uur.. tenminste ik ga er dan ook vanuit dat u echt bereikbaar bent... (dit omdat ze dus zo vaak geen gehoor gaven) vond hij een misplaatste opmerking... Tja als U dat vindt, is dat natuurlijk uw mening.... Nu geeft hij mn man de schuld dat het probleem nog niet is opgelost.. (probeert de stinkerd ons tegenelkaar uit te spelen) Zeg ik... nou ik heb problemen met mijn auto niet met mijn man, die loopt momenteel meer kilometers dan de auto... hahahahaha... Heb ook duidelijk laten blijken dat ik me ingelezen heb, in mijn rechten... Don't mess with a pregnant woman!!!!! (en moet ik rustig blijven... )
@ Rens; over die bil en het stuitje.. Ik heb het ook gehad, wel een paar weken geleden. Ik heb toen een zwangerschapsmassage gehad. Dat was wel fijn. Toen zei ze ook dat het waarschijnlijk ook door het koude weer komt en dat het vanzelf weer weg trekt. Ik heb ook lopen huilen vd pijn en mijn vriend heeft me de trap op moeten sjouwen, maar t ging na een paar weken wel weer weg.. Maar ik weet niet waar het in deze periode aan kan liggen. De banden of zo? Maar tis super vervelend, hopelijk gaat het snel weer wat beter. Een warm bad is ook fijn trouwens. Fijn trouwens dat alles goed was met de kleine. Onze uk wil zijn gezichtje ook steeds niet laten zien haha. Tis wat met die mannen! @ Zebra; de studenten hadden gekeken naar de rug, of het mooi gesloten was, het hartje (de verschillende kamers), aorta, en nieren enzo. Maar ze hebben bijna alles gekeken. De lippen konden ze niet zien, want hij draaide zijn gezichtje van ons weg. Maar t was echt heel leuk. Ze legden alles heel goed uit ook, dat was voor ons ook wel fijn. @ bloedneuzen; tot nu toe geen last van! Wel van dichtzittende oren in tunnels, dat had ik nooit zo erg. Nu ineens wel J Maar ja hoevaak rijd ik nou door tunnels @ zwanger zijn; tja, ik heb dat dus wel. Ik zie er stralend, geweldig uit haha. Enorme bos haar ineens, in het begin veel uitval maar nu gelukkig niet meer. Maar ik neem aan hoe verder ik kom in de zwangerschap, hoe slechter ik eruit ga zien Echt, als het zo doorgaat, zou ik er nog zo 10 kunnen krijgen. Zal ik dat dan maar voor jullie doen? @ leske; wat grappig dat jouw beeb ook met zijn hoofdje naar beneden ligt en wel om zijn as draait. Hier dus ook! Is dat een mannenhouding of zo? Hier dus ook een vervelende houding, en ook erg beweeglijk maar alles was wel gelukt. @ Frenzy; ik had het inderdaad van te voren doorgegeven, maar de dames wisten er niets van. Dus eerst even gewacht of ze het zelf zagen. Zelf zeiden ze: perfecte stand. Toen vroeg ik er op door en vertelde dat we onder controle waren, toen na beter kijken zeiden ze van ja: kan me voorstellen dat het ziekenhuis twijfelt, maar af en toe lijkt ie gewoon een normale stand te hebben dus kan heel goed dwangligging zijn. Een ernstige afwijking is het niet dus inderdaad, maar dat wisten we al gelukkig J Mijn gevoel zegt zelf dat het geen afwijkende stand is, maar door de houding, maar goed ik heb er geen verstand van verder! @ Cerberus; wat ontzettend k*t voor je zeg dat jullie genaaid zijn. Wat ontzettend belachelijk. Zit je dan weer met je extra kosten @ ego; vandaag even lekker zwemmen weer straks. Heerlijk! Ff lekker dobberen en vooral veel buurten met de medezwangeren haha. Ik ben echt zo blij dat ik de kleine zo goed voel nu. Super gevoel J
@ fontys leuk dat jullie het naar je zin hadden Heerlijk om even naar de kleine te kunnen kijken. Ik mag wachten tot 22 dec. Miss plan ik ff 10 minuten een 2d er tussendoor haha! @ cerberus fijn dat ik nu wel weet wat je naam inhoud en betekent whahaha en wat een klote zooi van je auto! turbo's kosten idd niet niks... (weet er alles van helaas). @rens jippieee! fijn dat alles goed gaat!! toppie!! @ego ben aan het werk, en het is druk. zeik collega's bah was net helemaal opgefokt. Maar dat wil ik niet doen vanwege de baby. net even visje gegeten, dropje genomen (lékkere combo! haha) en water gedronken en ben weer beetje tot rust gekomen! ga zo denk even geboorte kaartjes kijken ofzo. Misschien ff proefafdruk.. Trouwens blijft mn ex me maar berichten, zeg net nog en hij ook 'we' gaan verder. Ik en hij, hij moest toch klussen bij vrienden zei hij, en ik ben aan het werk. JA hoor weer een berichtje er na? Moet ik er nou mee. ZUCHT. Mannen pffff!
Kom even inbreken! Ik kom even een berichtje plaatsen in de naam van Pompeloesje. Kreeg net een sms van haar: Verstreken baarmoederhals en 1cm ontsluiting.. Gyn komt er zo aan maar waarschijnlijk aan de weeenremmers en transfer naar het universitaire ziekenhuis. Xxx Pompeloesje Ik ken pompeloesje van de Juli 2010 mama's uitbraak
Es09, bedankt voor het plaatsen van het bericht. wat schrikken zeg! zag net nog de buikfoto van pompeloesje in het buikfoto topic en ga ik hierheen, is dit het eerste wat ik zie.
jeetje dat is schrikken!!! hopelijk slaan de weeenremmers aan en blijft de kleine nog mooi even zitten!!