Maart 2012 Mama's Deel 2!!!!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Frenzy, 18 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Suzanne86

    Suzanne86 Actief lid

    5 jul 2011
    358
    0
    0
    Interieurverzorgster(poetsmiep) en huisvrouw / mam
    Veldhoven
    Even zwaaien tussendoor! Druk druk !!

    Iedereen fijne Sinterklaas gewenst!

    @Pompeloesje- Las net tussendoor over je, sterkte meid! Dat ze je maar goed in de gaten houden en het ukkie nog even blijft zitten.

    @Ego- hier is alles goed. Bloed nog laten onderzoeken en dat was goed, alleen tekort aan vitamine D dus wat vaker het zonnetje opzoeken buiten.
    Nog wel veel moe, en Antibiotica gekregen voor vermoedelijke blaasontsteking i.c.m. harde buiken. En ontzettende last van mijn rug! Verder mag ik eigenlijk niet klagen. We tobben maar aan!

    Knuffel voor iedereen!
     
  2. Shadow08

    Shadow08 Fanatiek lid

    31 aug 2011
    1.285
    0
    0
    Hoorn
    Pompeloesje, sterkte meid. Hopelijk komt het snel weer goed. Rustig aan he!

    Pff hier is het ff chaos uurtje op werk. Wel beter want dan ben ik even bezig en kan ik mijn gedachtes weer verzetten!
     
  3. vreeswijk

    vreeswijk Actief lid

    26 mrt 2009
    228
    2
    18
    Weer een teken van leven van mij. Nog niet terug gelezen, zal ik zo doen.
    t Gaat goed hier, er wordt flink geschopt van binnen. Wel last van mn bekken en start daarom met zwangerschapspilates. k Ben benieuwd.

    Huis is nog niet verkocht, maar er zijn wel geinteresseerden. Spannend hoor!
     
  4. roos1

    roos1 Bekend lid

    25 mei 2011
    554
    0
    0
    NULL
    NULL
    Pompeloesje, Goed dat er al iets beter nieuws was! Rustig aan doen nu hoor!
     
  5. Shadow08

    Shadow08 Fanatiek lid

    31 aug 2011
    1.285
    0
    0
    Hoorn
    @ Vreeswijk leuk zwangerschapspilates! word je wel lekker lenig van hihi! ik moet binnekort ook echt eens gaan zwangerschapzwemmen doe echt nergens aan zo lui. of gaan wandelen ofzo dat mijn conditie wel een beetje goed blijft!

    Zo nog een kwartiertje dan zit het werk er weer op voor vandaag, dan morgen nog. Gelukkig hoef ik morgen pas rond 8 uur/ kwart over 8 aanwezig te zijn scheelt weer ipv 7 uur of half 8!

    Vanavond maar Saturday Night Fever kijken. Lijkt me wel een vrolijk programma!
     
  6. 0Zebra0

    0Zebra0 VIP lid

    6 nov 2010
    10.813
    0
    36
    Noord-brabant
    sorry druk druk druk dit weekend!
    ga maandag weer reageren op iedereen , maar wilde toch ff snel showen :)
     
  7. anne85

    anne85 Niet meer actief

    pompelmoesje sterkte!! Ik lees ook weer mee, maar druk weekend hier!!! Voel de beeb nog steeds niet zoveel als jullie geloof ik, naja nog maar even van de rust genieten;) fijn weekend, wij morgen sinterklaas :)
     
  8. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    Heet dat programma niet Sunday Night Fever en komt het dus op zondag???? ;)
     
  9. lautjuh85

    lautjuh85 Fanatiek lid

    19 apr 2008
    3.996
    1.582
    113
    Mooie echo's zebra!!! :)
     
  10. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    6 jun 2011
    2.986
    0
    0
    NULL
    NULL
    Super leuke foto's Zebra!

    Wij zijn vanmiddag naar Babypark, Van Asten en de Babydump geweest. Een drukke dag, maar was het zeker waard.

    Ik heb nog een mutsje gekocht, van die zonneschermen voor in de auto ( van tweetie!), een bad, aankleedkussen, luieremmer, thermometer, een wipstoeltje en vooral lekker gewinkeld en gefantaseerd met mijn mannetje haha. Daarnet proefdrukjes besteld van de geboortekaartjes (we hebben er eindelijk 1 die we allebei mooi vinden!) en over de naam zijn we nou eigenlijk ook wel uit.

    Ik raakte alleen eigenlijk wel een beetje somber, toen ik besefte hoeveel we nog moeten regelen/kopen voor de baby en voor ons trouwen.. Het is eigenlijk nog best veel geregel. En ik bedacht me vandaag dat ik alweer bijna 24 weken ben en dat de tijd zo snel vliegt. Ik wil eigenlijk vanaf de 30 weken toch wel onderhand klaar zijn met vanalles, nu heb ik het gevoel alsof we er nog lange niet klaar voor zijn!
    We hebben ook nog wel even maar toch :)
     
  11. lautjuh85

    lautjuh85 Fanatiek lid

    19 apr 2008
    3.996
    1.582
    113
    missiemaartje: wanneer gaan jullie trouwen?
     
  12. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    6 jun 2011
    2.986
    0
    0
    NULL
    NULL
    hmm ja 14 september.. maar daar moeten we ook nog wel wat voor regelen! Jurk heb ik al wel gelukkig, maar moeten de band nog, getuigen, ceremoniemeester, oppas voor de kleine fotograaf, ringen, uitnodigingen, etc

    En sommige dingen moeten echt voor de bevalling, zoals de band en zo. Daar heb ik echt geen zin in na mijn bevalling.
    Wij laten de kleine ook tegelijkertijd dopen. 'Da's leuk, maar dat betekent dubbel zoveel bijeenkomsten en zo voor de kerk e.d.

    Verder moeten we ook nog best veel kopen voor de kleine. Ik besefte me vanmiddag pas, hoeveel dat nog is.
    Over 2 weken komt het kamertje das wel fijn, dan kan ik al wat dingen gaan inruimen.
    Denk als dat er is, dat het dan vanzelf allemaal wel komt.

    Tis super leuk hoor om er mee bezig te zijn, maar wel druk.
     
  13. beesie

    beesie Fanatiek lid

    10 jun 2010
    1.660
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Wow Zebra, mooie foto's meid!!!

    Wij hebben vandaag Sinterklaas gevierd, die kleine van mn vriend is echt verwend! En zelfs voor ons kleine meisje waren er pakjes bij, erg leuk! Mn schoonzusje had nog een nieuwtje vandaag! Ze is 8 weken zwanger van de 2e. Erg leuk dus!!!!!!

    Morgen om 13.00 3d echo! Heb er zo'n zin in!!!!! Kan echt niet wachten!
     
  14. Happymom2010

    Happymom2010 Bekend lid

    11 jun 2011
    939
    9
    18
    Vrouw
    Pompeloesje, hopelijk blijft je kleintje nog even zitten..
    Rustig aan meid!
    Zebra mooie foto's!
    En wat leuk Beesie, samen met je schoonzus zwanger!
    wij hebben vandaag sinterklaas gevierd bij mn schoonouders, Sem was ook weer goed verwend!
    Voor ons komen er weer spannende dagen aan, mijn moeder is afgelopen oudjaarsavond met spoed geopereerd aan een darm-perforatie..
    En nu word ze morgen weer opgenomen om maandag weer geopereerd te worden om de darmen weer op de juiste plek te leggen zeg maar..
    Spannend allemaal dus..

    Ook wij hebben afgelopen dinsdag ook een 3D echo gehad..
    Zal ook ff een fotootje plaatsen..
     
  15. Happymom2010

    Happymom2010 Bekend lid

    11 jun 2011
    939
    9
    18
    Vrouw
    Hier is ie dan!
     
  16. Happymom2010

    Happymom2010 Bekend lid

    11 jun 2011
    939
    9
    18
    Vrouw
    T is een foto van een foto vandaar dat ie een beetje onduidelijk is..
     
  17. Cupido

    Cupido Fanatiek lid

    19 jun 2011
    2.205
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ahh gelukkig een berichtje van je.

    zo al een kilo! dat is al mooi (en flink toch?). Gelukkig is alles weer rustig en is je bmhals niet geheel verstreken. Hopelijk blijft dit ook zo als het infuus wordt afgebouwd. Geloof niet dat je de 36 weken gaat halen...
     
  18. Pompeloesje

    Pompeloesje Fanatiek lid

    10 aug 2009
    4.227
    300
    83
    Vrouw
    uitvaartondernemer
    Belgiƫ
    hoi!

    hier gaat het ok. Buikje is rustig maar heb last van vervelende bijwerkingen :(
    hoofdpijn,benauwdheid,hartkloppingen,lage onderdruk en hoge hartslag.
    Ach ja,ben in goede handen ;)

    zag trouwens hele mooie foto's van zebra geloof ik :D:D wauwie! mooi hoor!

    verder nog niet alles terug gelezen. heb pijn in men nek dus te lang rechtop is niet zo fijn...
     
  19. 0Zebra0

    0Zebra0 VIP lid

    6 nov 2010
    10.813
    0
    36
    Noord-brabant
    Pompelmoesje, 1kg al dat is al redelijk flink toch ? hoop zo dat jullie kleintje nog wekenlang blijft zitten!!
    Hou je het zelf een beetje vol allemaal ( geestelijk bedoel ik dan ) en je man ?

    Beesie, veel plezier bij de 3d echo vanmiddag, en showen die fotos he! :D
     
  20. Shadow08

    Shadow08 Fanatiek lid

    31 aug 2011
    1.285
    0
    0
    Hoorn
    #4660 Shadow08, 4 dec 2011
    Laatst bewerkt: 4 dec 2011
    Goedemorgen!

    @Eva, gister waren er audities maar vond het een beetje saai haha! Vanavond geloof ik alweer live shows van dat programma maar vond het niet zo leuk.

    @Pompeloesje, gelukkig dat het nog goed gaat. Hou je taai. En gelukkig ben je in goede handen! Wel onwijs vervelend die bijwerkingen! Hou je rustig dikke knuff!

    @Zebra mooie foto's zeg!

    @Happymom, jammer dat het een foto van een foto is en ie wat onduidelijk is. Maar verder leuk :D Ik wil ookkk ik moet nog even wachten tot 22 dec. hihi. Jeetje belangrijke operatie voor je moeder. Zijn idd spannende dagen, sterkte!

    @Missiemaartje, hoop geregel! Ben je wel lekker bezig toch!? :D

    @Beesie, heel veel plezier! En foto's showen he :D

    @ego, nou gister dacht ik dat het emotioneel gezien wel ging. Maar ben na het eten naar mijn opa en oma gereden en even flink mijn hart gelucht en van hun een duwtje in de rug gekregen. Even wat gehuild, luchtte op. En ben naar huis gegaan lekker gedoucht (had van het druk doen weer harde buiken bah :() en op bed gaan liggen en tv gekeken.

    Vandaag weer een nieuwe en lege bladzijde voor de dag en ben alweer effe aan het werken. Beter dan thuis zitten op het moment!

    Morgen moet ik terug naar het ziekenhuis voor een controle voor het eczeem wat ik in het begin van mijn zwangerschap (en denk ook mede door de stress daarna) had. Met die zalfjes die ik gehad heb is het helemaal weg.

    Verder ben ik wel trots op mezelf dat ik vanaf vrijdag ochtend niets meer aan contact heb gehad naar mijn ex toe (reageer alleen als hij contact zoekt). Wil van mijn kant uit niets meer laten horen. En dat hou ik nu een week vol inmiddels!

    Morgenmiddag gaan we Sinterklaas vieren bij mijn nichtje en babyneefje. Weer even lekker kroelen met dat kleine gupje! :D

    Kom tussendoor nog wel even neuzen hier, maar ga nu weer even aan het werk. Ik zag trouwens paar dagen geleden al berichtjes over (ships nu ben ik dr naam weer kwijt)... Iemand uit ons topic met kleintjes en de 3e op komst?? Die we al heel lang niet meer gehoord hebben.. EvR ofzo? Oh ben zo vergeetachtig. Heeft iemand al iets gehoord? Vraag me af hoe het met haar is!
     

Deel Deze Pagina