Heej meiden, Even bijgelezen, maar ben weer erg moe... Drukke dag gehad, maar desondanks de kleine goed gevoeld vandaag. Maak me er ook echt geen zorgen meer om. Thanks voor de inhoud van de vluchttas, was allemaal alweer vergeten wat erin moet. Begin nu toch wel een spannend gevoel te krijgen, dat alles in orde moet zijn. Heb net nog even met manlief zijn namen doorgenomen, of hij alles wel goed weet te spellen (niet dat het zo ingewikkeld is, maar toch...). Ben ook zo benieuwd naar de namen van jullie kindjes!!! Kleertjes heb ik genoeg, heb maat 50 niet gekocht, maar had ik nog wat van Joosje. Maat 56 heb ik 4 pakjes gekocht ofzo en maat 62 heb ik nog niet zoveel, maar dat komt wel. Rompers heb ik teveel, gekregen van de buurvrouw (die nu een dochtertje hebben gekregen). Pyama's ook niet echt, wel relax pakjes uit 1 stuk, prima om in te slapen. Jasje heb ik in maat 56 en verder vestjes in maat 62. Komt allemaal goed, ik maak me daar geen zorgen om. Maak me meer zorgen om Joosje, dat iks nel mijn moeder kan bereiken etc. Als zij niet onder de pannen is, kan ik niet bevallen haha. Meeting, Frenzy, misschien kan ik naar jou rijden en dan samen verder?! En als het in Eindhoven is, rijd ik natuurlijk gewoon zelf. Rest weet ik even niet meer. Oja, Naomi, beterschap met Isabel! Liefs, Leske
Oja, kaartjes, hier veel nodig, grote families, veel collega's, redelijk grote kennissen/vriendenkring. Dus 130 kaartjes nodig. Alle adresstickers inmiddels verzameld en in de pc staan. Nu alleen nog uitprinten en plakken, heb de enveloppen al in huis.
Oja, vergeten door te geven: Afspraak 6 januari controle vervalt (ivm zkh bezoek gisteren) en volgende controle is op 16 januari. Liefs, Leske
Meeting Utrecht: Mogelijke locaties om af te spreken - Goedkoop en makkelijk: La Place (zit in hoogcatharijne) - Gezellige High Tea: Eetcafe Puur Eet en Drink Caf Puur Utrecht - www.eetcafepuur.nl - Lekkere lunch: Eetcafe Will's Will's - lunchkaart utrecht Zit hier wat tussen?
Dag meiden, Hier weer terug van yoga en de hele avond alweer buikpijn! Vanaf middenrif/maag doet mn hele buik pijn! En mn rug! Echt continu en met soms heel heftige steken. Ga dit morgenmiddag toch weer aangeven bij de verloskundige! Kon met yoga ook niet op mn rug liggen, en met moeite op mn zij... Heb verder op zo'n fitnessbal gezeten... ga nu mn bedje in, hopen dat het liggen een beetje gaat!
@ beesie; dat klinkt niet echt fijn inderdaad. Lekker rustig aan meid! Ik zit nu ook heerlijk in bad. Lekker depressief doen (vrienden allemaal bij wicked en ik kon dus niet mee) een boek en een reep witte chocolade. Hehe, toch nog wat troost! Ik heb sinds vanacht ook weer wat meer harde buiken. Mn buik is echt hard, maar t kan miss ook wel aan liggen hoe de baby ligt. Ik vind t lastig om te voelen. Maja toen in t zh zeiden ze ook: je buik is nu keihard. En ik zei: oh ja? Niet zo gemerkt.. Had t wrs al zo vaak en lang dat t me niet eens opviel dat t niet normaal was.
Sorry meiden, ik moet even klagen! Wat heb ik een klotenacht achter de rug! Heb amper kunnen slapen van de pijn in mn buik! Elke keer omdraaien was echt een hel, kon wel janken! En wat t is? Geen idee! Moet om 14.00 naar de verloskundige dus zal t aangeven, ben benieuwd!
Heej Beesie en andere meiden, Hier ook een kl*te nacht gehad, maar dan van bekken, rug, heupen en schouders... Wist niet meer hoe ik moest gaan liggen, pfff... En zo weer aan het werk, maar ja, ik kan echt aftellen. Joosje zit ook niet lekker in haar velletje, gisterenavond spugen, vanochtend om 6.00 uur wakker, snel huilen, snel boos en steeds bij mij willen zitten/hangen. Weet niet wat er dwars zit. Misschien toch spanningen: sint, kerst, oud en nieuw, zwemles, haar verjaardag, baby op komst?! Veel knuffelen dan maar, is ook wel eens lekker want normaal is ze niet zo'n knuffelbeer. Meid, veel succes met de VK, hoop dat ze weet wat het is! Vervelend hoor... Ik ga snel douchen en aan de arbeid! Liefs, Leske
Leske: he gatver, dus bij jou gaat t niet veel beter?! En vervelend van Joosje... Misschien is t wel gewoon alles bij elkaar. Veel veranderingen natuurlijk de laatste tijd, maar ook de aankomende tijd! Hopelijk gaat t gauw beter!
Goedemorgen! @Naomi, jeetje Isabel weér ziek? Idd zou echt even proberen door te dringen bij de HA dat dit echt niet opschiet zo! Heel veel sterkte met je kleine meid!! @Beesie, ohh wat vervelend zeg! Breekt op zo met dat rottige slapen! Succes vanmiddag bij de VK en ik hoop dat de pijn snel minder wordt! @Leske, ook al een rotnacht! Het gaat niet lekker zo met de Maart Mama's! Als ik naar jouw banner kijk, jeetje dan schiet het echt op lijkt wel! Gelukkig dat je kan aftellen, nog even en dan hopelijk meer rust!! Rustig aan doen! En ook sterkte met Joosje! Zal misschien alle spanningen zijn die er idd uit komen! En dan dat verschrikkelijke weer, lijkt hier wel een tornado over het land te gaan! @ego, ik heb gelukkig redelijk geslapen. Werd wel weer wakker met een harde buik, maar dan moet ik plassen. En als ik dan snel naar de wc ga in het donker en snel weer naar bed, dan kan ik tegenwoordig doorslapen! Vandaag laatste werkdag voor deze week, en heb er dan al 5 opzitten die wisselende diensten vooral die van 7 tot 16 breken op met het vroege opstaan! Thuis is alles één grote rotzooi overal babykleertjes op mijn commode, en moet nodig stoffen.. Maar goed dat ik na vanmiddag 3 dagen vrij ben! Kan ik morgen lekker op mijn gemakkie aan de slag! Nou ik ga even aan het werk, en lees tussendoor wat mee! Fijne dag allemaal en rustig aan!
Oh ja en CZ heeft mijn kraampakket geleverd, werd afgeleverd bij de overbuurvrouw haha. Heb 'm nog niet opengemaakt met alle kraamverbanden vandien denk ik zo! Haha, zal morgen eens kijken!
Nog ff een vraagje... Er staat op de site dat ik 19 januari rondleiding heb op de verloskamers, maar dat is niet zo. Ik heb helemaal geen rondleiding. Misschien in de war met iemand anders?
@ Leske: balen van de pijn en de rotnachten zeg. Kan je je niet beter ziek melden dan? @ Beesie: ook al zo'n k-nacht en veel pijn. Rustig aan en idd aankaarten bij de verloskundige vanmiddag. Knuffel. Hier net zoonlief weggebracht en een dag vol regeldingetjes voor de boeg. Ik ben namelijk aan het nadenken over ouderschapsverlof eind dit jaar als zoonlief naar school gaat zodat ik minder opvang nodig heb. Maar het is dus erg lastig om te berekenen of ik dan inderdaad geld ga besparen of juist moet gaan bijleggen, het is allemaal niet zo transparant zeg maar Dus even rondbellen met kinderopvangorganisaties en mijn eigen werkgever die hopelijk kan berekenen wat ik inlever qua salaris en wat ik dan weer bij mijn belastinggave daarover terugkrijg.... En zo gaat de eerste babywas de machine in
Heb hier vaste schrijfmomenten.... (vaak onder broodmaaltijden van kleine, of mezelf)... Verder reageer ik vaak in het algemeen, of op specifieke dingen... tijd om op iedereen en alles te reageren heb ik niet.... (sorry) Gebuik zw.pagina trouwens ook als rustmoment tijdens zwangerschappen.. anders ga ik dingen doen... Slapen kan ik niet met de guppies... bankhangen/liggen ook niet meer... dus tja als ik toch zit... Tv kijk ik bijna niet, familie bezoek krijg ik niet want die wonen 117 km verderop... tja en huishouden doe ik dus sávonds.... ik sta vaak nog om 23.00 uur de was te doen... of om 06.15 uur, voordat de kleintjes wakker zijn..... nu hebben de kinderen trouwens vakantie.... dus geen ge-ren... Straks als ik bevallen ben, ben ik maar weinig hoor... dan kan ik (hopelijk) alles weer....
Goedemorgen meiden, Heb een hoop gemist denk ik. Heb geen mailtje gehad dus weet ook niet meer waar ik gebleven ben. Vandaag 32 weken Vanmiddag om 14.00 naar de VK in het ZHS op controle
@ Beesie; succes vandaag bij de VK, ben benieuwd, klinkt niet fijn zo een pijn in je buik! Verander het op de site, wrl is het iemand anders, maar dat horen we dan wel @ Leske; ook zo beroerd geslapen, overal pijn... Blehhh vervelend! En tis zeker alleamal veel voor Joosje, alles bij elkaar! Maar straks als de kleine er is weet is het helemaal geweldig voor der (want ze kan je kan je al echt helpen natuurlijk!). En is prima hoor voor het Carpoolen, wrl pikken we Ceberus dan ook op, maar dat is dan wel gezellig! @ Shadow; fijn dat vrije dagen in het vooruitzicht, geniet ervan! @ ego; schaam me kapot, kom net mijn bed uitgerold ... Ben vergeten me wekker te zetten en ben wel een aantal keer wakker geweest, maar lag zo lekker! En die kleine gaat momenteel echt tekeer in mijn buik, gister een paar echt pijnlijke trappen tegen me buik! Herkenbaar?!
goedemorgen! @Frenzy, jeetje wat een klusser ben jij, echt onwijs knap dat je dat allemaal kan! Wat heb jij veel kleertjes, schaam me rot als ik mijn kast zie er hangt echt niet veel in, ik heb 5 pakjes maat 50, en 3 pakjes maat 56 en verder nog niets! @Leske, he balen dat Joosje niet lekker in haar vel zit, maar gelukkig heeft ze nog 2 dagen vakantie kan ze nog even bijkomen van alles. Heel vervelend dat je zo slecht slaapt! @Beesie, joehoe over 25 daagjes al met verlof!! Maar kan me voorstellen dat je er heel erg naar uitkijkt zeker nu je zo slecht slaapt. Sterkte! @shadow, heerlijk straks lekker 3 dagen vrij!! @ego, voel me echt heel goed maar het werken begint me echt op te breken, werk gemiddeld 55 a 60 uur per week maar ik merk dat ik gewoon op ben s'avonds. Morgenavond moet ik tot 9 uur werken daarna nog een verjaardag van mijn zwager en dan zaterdagochtend weer werken, begin er echt tegen op te zien.... Sorry voor mijn geklaag! @leuk, vanmiddag naar de vk en een echo!!! joehoe, baby gluren!!
Goedemorgen Dames, Ik zie dat ik niet de enige ben met een k..nacht achter de rug! Ik was om 01.45u al wakker...dommelde om 06.30u weer in maar om 08.00u ging de wekker alweer. Mijn buik staat ook helemaal strak. Ik voel er niks van, het was dat vriendje het zei toen hij mijn buik aanraakte. Zal dan denk ik wel aan de ligging van de baby liggen? @ Frenzy, lekker toch dat je nu pas je bed uit komt rollen! Ik was gisteren ook laat mijn bed uit en heb de hele dag niets gedaan (zelfs de afwas staat er nog, en dat terwijl we een vaatwasser hebben) @ Eva, succes met rekenen e.d. over ouderschapsverlof. Wij nemen beiden 8uur ouderschapsverlof op. Dan heb ik nl. geen opvang nodig. Anders heb ik opvang nodig voor 3 keer 3uurtjes en dat is erg lastig te vinden, dan moet je voor meer uren betalen (ook bij gastouderopvang) dan dat je gebruik maakt van de opvang, dat vind ik zonde. Nu kunnen we het zo oplossen dat we maar 1 (soms 2) keer 3uur opvang nodig hebben en dan wil mijn moeder het graag doen (die was al min of meer beledigd dat we alleen al gingen informeren bij een gastouderbureau) @ Mupkuh, gefeliciteerd met de 32 weken! Klinkt echt al zoveel verder als 'bijna 29' @ Beesie, lekker uitkijken naar je verlof dus! Hier ook hoor, al begint de mijne pas 18 of 25 februari (ligt eraan of ik vrij kan nemen een weekje) en ik moet nog ong. 25 dagen werken denk ik (in januari nog 13, van februari heb ik mijn rooster nog niet) @ Shadow, werkse! @ Kamertje, het gaat zo hard, ik ben helemaal blij! We hoeven alleen nog maar de kledingkast 1x te lakken, 2 muren en het plafond te latexen en de vloer te leggen. Dan zijn we klaar voor de rest van de meubels en het inrichten! Helaas konden we pas voor volgende week zaterdag iemand vinden die ons helpt met de vloer. Dus daar nog even geduld voor opbrengen... Verder weinig bijzonders hier, ik houd weer een rustig daagje na vannacht. Beetje rommelen in huis, beetje opruimen enzo verder niks. Hopen dat ik vanmiddag kan slapen.
@Frenzy, ja ff lekker genieten! @Mupkuh, woowww 32 weken al! Voor jou gaat het echt hard, spannend!!! @cerberus, waar haal je de energie vandaan! petje af!