Mupkuh@ nou wie weet hoef je niet lang meer te wachten zou fijn zijn. Shadow@ hier ook wakkermet hoofdpijn maar ik hou wel heel veel vocht vast hou het in de gaten. Mama met ziek kindje probeer zelf ook een beetje trusten he! Hier verder eindelijk de babykamer af geeft een hoop rust en mijn lief heeft gisteren de tuin helemaal gedaan dus nu MAG HOOP dat het snel komt en anders woensdag plan van aanpak maken met gyn voorinleiden. IK BEN ER ECHT KLAAR MEE ALLES DOET PIJN WEL LEKKER TOT HALF 10 LIGGEN SLAPEN MAN HEEFT ZOONTJE MEEGENOMEN. Fijne zondag meiden x
@ Leske, zou dat dat helpen traplopen. Zat er net wel aan te denken. Dacht wat kan ik doen om er voor te zorgen dat het zich gaat vorderen. Net wel nadat ik op en neer naar boven ben gegaan wat rugpijn gekregen. Dus misschien helpt het wel echt...
JAAAAAAA MUPKUH!! We willen weer een Maart baby zien hoor Kom maar op hihi!!! @Leske, bij jou mag er ook wel vaart in nu hoor Kom maar op met die babys
Geen idee, maar het is het proberen waard toch. En het lijkt me meer bevorderend dan op de bank gaan zitten. Ik duim voor je!!!
mupkuh, wat spannend, hopelijk zet het door! en traplopen.. wie weet helpt het.. shadow, balen van je hoofdpijn, ik heb er ook wat meer last van zo nu en dan.. heel vervelend, vooral als je moet werken.. zebra, ik zou zeker niet denken dat je jezelf aanstelt. ik maak me nu al zorgen terwijl ik niet eens in jou situatie zit. en gewoon de gyno dinsdag onder druk zetten. anders gaan we met zn allen van zp bij de deur van gyno zitten! vakantie, mijn man werkt in het speciaal onderwijs. de vakanties staan al vast en helaas werken ze niet meer met atv dagen tegenwoordig. hij heeft dus nog genoeg vakanties dit jaar.. over 8 weken 1 week, over 10 weken een week, 6 weken zomervakantie.. 1 week herfstvakantie en dan weer de kerstvakantie.. genoeg dus.. maar verschrikkelijk onhandig als je net vader wordt. helemaal omdat hij elke dag van half 7 tot half 7 van huis is. wat dus betekend dat als de kv weg is, ik 5 hele dagen de zorg van een baby en dreumes voor mijn rekening krijg,, haha.. oh waar ben ik aan begonnen! Rens, goed dat je familie jullie ook helpt, ons mannetje was ook een zorgenmannetje na de bevalling, en toen ik na een week op de been was, vond ik dat ik er voor hem moest zijn en kon ik maar moeilijk hulp van anderen accepteren. ik was toch zijn mama was een beetje mijn motto en wilde dan ook de tijd inhalen dat ik niet voor hem kon zorgen.. achteraf heel stom, ben mezelf dubbel en dwars voorbij gerend want na 6 maanden waren zijn zorgen nog niet gestopt en rende ik nog door.. tot ik echt niet meer kon.. hopelijk heb ik daar dit keer van geleerd!
Eveline: wat een nette vrij lege kast heb jij! Netjes hoor! Ik heb me helaas niet zo in kunnen houden. Maar moet zeggen... ik heb ook nog wel wat ruimte over hoor, voor alles wat we nog gaan krijgen. Want dat zal best heel veel zijn!!! Gentle: vervelend dat je zo slecht hebt geslapen! Eva: jij ook weer een rotnacht gehad dus! balen! Shadow: bijna verlof meid, heerlijk!!!!!!!!!!!!! balen van je hoofdpijn! Hopelijk is t geen migraine, ik weet er alles van, pffff Roos: wat fijn zeg, dat jullie mannen in Belgie 10 dagen vaderschapsverlof krijgen!!! Wilde graag dat t hier ook zo was! Mupkuh: whoooo spannend meid! Al kan t na het verliezen van de slijmprop ook nog wel ff duren he... maar er is tenminste wat bezig! Zebra: succes weer met de CTG! Ego: hier zoals gewoonlijk weer een rotnacht. Alles doet me pijn, bovenin mn buik weer, mn heupen, mn bekken, vreselijk! Heb er denk ik weer 2 uurtjes op zitten ofzo. Ik heb het idee dat ik net een deel van mijn slijmprop verloren ben...? Ben net best veel doorzichtig slijm verloren... denk dat dat t is of niet?
@ego ben (net als gisteren niet lekker..)... heel moe, hartkloppingen, misselijk, vermoeide ogen (wazig) ga zo weer plat.... nu t kan... @enkels/ voeten gisteren ff berichten terug gelezen vorige zwangerschap.. en had ik dat dus wel op het einde... maar blijkbaar verbaasde het me dat ik (wat later dus bleek) de dag dat ik bevallen ben, juist geen dikke enkels meer had..... heb ik iig een "indicatie"... hahahahaha..... Fat feet is NO baby today...
Oh beesie!! Ik heb trouwens gedroomd over jou vannacht volgensmij... Dat je bevallen was... TJA hoe ik daar nou bij kom???? Waar je wel niet mee bezig kan zijn whaha! Komt misschien door alle rommels bij jou haha!!
Er is idd zeker wel wat bezig. Het is even rustig geweest. Maar verlies nu weer flink wat slijm. En mijn borsten beginnen spontaan te lekker. Ik ga nog maar even de trap een paar keer op en af En misschien nog een labor-dansje proberen Houd jullie op de hoogte. Ben wel even heel ego nu kwa berichtjes. Maar denk wel aan jullie hoor!
Shadow: oh echt waar? over mij gedroomd? Leuk zeg! nou hoop dat t een voorteken was! Ik ben zelf ook op zondag geboren dus wie weet... Mupkuh: oeh spannend meis!
@ Mupkuh; spannnendddd!!! Hihihi! Hup hup, nog 10 X die trap oplopen! @ Beesie; hopelijk begin jij ook, dus jij ook hup de trap op @ Roos; haha, al 6 keer bevallen, en maar oefenen... Ik droomde van de week dat ik van een kind beviel zonder romp (kun je je het voorstellen een hoofd, beentjes, armpjes en een kontje...) @ Elegance; das vervelend, voordeel van het onderwijs is natuurlijk de vele vakanties, maar daarintegen kan hij niet zelf zn dagen inplannen... Neemt hij wel ouderschapsverlof op? @ Cvermeulen; balen meid, maar is er een mediche indicatie dat ze je willen gaan inleiden? @ Zebra; succes vandaag bij de CTG, mrg spannend dan met de echo, hopelijk kun jij deze week je wondertje vast houden! Je hebt in ieder geval meer dan genoeg kleertjes! @ Leske; verse broodjes, jammie.... Tis echt super lekker weer om er vandaag op uit te trekken! @ La femme; wat heb je weer uber lange reactie geplaatst, super hoor hoe je ook op iedereen reageert... Hoop dat het op schiet met je lijstje. @ Eveline; wat een bescheiden inhoud van je kast, jij kunt nog voldoende gaan shoppen straks... @ Shadow; je bent nu toegevoegd bij de groep, beetje raar, maar ik dacht dat je er al lang bij zat @ Gentle; veel plezier vandaag, altijd bijzonder een doop! @ Eva; beterschap met je mannetje, zo vervelend en hoop dat het hoesten snel minder wordt... @ cerberus; vanacht wat beter kunnen slapen? @ ego; vanacht heerlijk geslapen (sorry voor de slechte slapers...) Zo met manlief de schuur opruimen en wat poetsen hier in huis...Tis eigenlijk mooi weer om 'iets leuks' te gaan doen, maar heb meer zin om thuis te rommelen Fijne dag allemaal!
@frenzy, nee voorlopig neemt hij geen ouderschapsverlof op. komt omdat ik eerst weer nieuw werk wil hebben. mijn afdeling is gesloten ivm bezuinigingen. en het zit er dik in dat ik met mijn specialisaties maar moeilijk werk ga vinden. ook al zou ik het ruimer bekijken. en dus is het beetje inkomen wat we missen dan opeens heel veel, vooal als je allebei een goede baan hebt gehad en een goed inkomen.
@mupkuh, spannend, ben heel benieuwd!!! Succes!! @frenzy, fijn dat je goed geslapen hebt! Hoe is het met je I-phone?? @inhoud van de kast, ziet er goed uit dames, hopen dat het zo netjes blijft!! @leske, heerlijk dat je lekker geslapen hebt, ik duim voor je dat het bij jou ook op gang gaat komen!! @beesie en Guusje, hup jullie ook nog even 10x die trap op en neer! @zebra, succes vandaag met de ctg. @iedereen een knuffel!!! Ego, ik heb besloten om dinsdag de draaipoging te proberen, ben er nu al zenuwachtig voor maar het is voor een goed doel!!
pioentje, spannend de draaipoging, ben benieuwd! ctg was weer goed, op naar morgen nu even aan de schoonmaak ( tijdverdrijf )