en zo is happymom, de eerstvolgende op de lijst...... heb hier nu helemaal het gevoel dat het al ECHT gaat beginnen hier.... .... (ennuhh Roos, bedankt dat je het even inwrijft van die voorbereidingen..... ahhhhhhhhhhhhhhhhh ik hou mn benen over elkaar totdat ik alles af heb.... of had ik daar in juni/ juli al mee moeten beginnen )
Ha, ja... ik denk ook steeds maar dat ik nog alle tijd heb... Heb net van schrik maar even het lijstje voor de ziekenhuistas gemaakt. Ga hem nu toch echt maar een keertje pakken.
Hahaha, cerberus! Je hebt nog ALLE tijd hoor! Trouwens, bevallen kan je altijd, of je nu goed voorbereid bent of niet... baby zal wel komen (zegt degene die alles al heeft klaarstaan sinds Kerstmis )
Nu ben JIJ natuurlijk VEEEEEEEEEEEEEEEEEEL verder zwanger dan ik.... (zo ga ik mn achterstand in mn hoofd nog een beetje goedpraten, en eigenlijk is het zo'n onzin, want je weet met een paar weken verschil niet, wie er eerst gaat..... en Emvr had ook het idee overtijd te gaan, dus wie weet zit ik er dalijk toch naast...) Ga ook maar van het weekend tas pakken..... want ik blijf dingen uitstellen... Zo zat er een fout in mn drukproef en zeg ik: doe maar rustig aan hoor met het sturen van een nieuwe.... ik hoef nog niet te bevallen... waarop het vrouwtje zei: ja maar het zo maart hoor.....
ben er van tussen.... kindjes naar bed brengen... fijne avond verder... ennuhh mocht nog iemand bevallen vannacht... succes...!!!
@EmvSenR, gefeliciteerd met jullie dochter. Wat is dat dan snel gegaan. Krijg ik helemaal kriebels van. Nu lekker genieten van elkaar!!!
@EmvSenR,man,S en R gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter! wat is het snel gegaan geniet er van!
Joehoe, EmvSenR, jullie kleine meisje is er!!! Van harte gefeliciteerd en heel veel geluk gewenst!!! Geniet ze! Ohh, wat begint het dan te kriebelen hè. Beesie, lekker slapen vannacht. Liefs, Leske
Ahhhhh lees even snel op mijn iPhone, lees ik geweldig nieuws. Toch maar even inloggen dan @ EmvSeR: Gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter. Wat is het snel gegaan. Nu lekker genieten. Raar idee, zo is er niets bezig en zo is je kindje er opeens al. Ik hoop toch echt dat die van mij nog even binnen blijft. Ik ga nu bankhangen, ben kapot! Liefs Femme
ahhh ik al de hele dag me telefoon bij me houden, werd er hele dag al zenuwachtig van... EMVSENR GEFELICITEERD MET DE GEBOORTE VAN JULLIE DOCHTER!
VAN HARTE GEFELICITEERD MET JULLIE DOCHTER EMvsenr!!! Wat is dat toch snel gegaan zeg!!! En ben ik de eerstvolgende op lijst?? Oeioeioei!! Haha.. Maar mn gevoel zegt dat ik niet de eerstvolgende ga zijn.... Maar zou het niet erg vinden hoor!! Wat gaat het toch weer kriebelen zo!!! Beesie, hopelijk slaap je heerlijk vannacht!! Dat heb je wel verdiend hè!!
Babynieuws!!! Gefeliciteerd met jullie dochter EmvSenR! Hier keimoe van een gezellige dag....dus nog even tv kijken en dan lekker slapen...hoop ik!
Ohh, zit mezelf in de weg. Drukke beeb, pijnlijke rug, steken... Kan geen fijne houding vinden dus zo ook maar op bed liggen denk ik. Fijne avond meiden! Leske