Eveline, fijn dat je haar weer voelt. Cupido, lekker hoor zo'n koopje en ook makkelijk dat je daar gewone vuilniszakken in kan doen.
eveline, oh gelukkig ze is er weer. Ik had het van de week ook hoor. Normaal altijd een reactie als ik onder de douche sta of als ik rustig op bed lig, maar van de week deed ik beide achter elkaar en geen reactie. Pfff kreeg het echt benauwd. Ik op de linkerzijde, op de rechterzijde... niets... en net voor ik wilde gaan bellen voelde ik heeel ver weg een beweging. Goede deal he Voelt dan zo goed. Ik ga komende weken eens alle kleertjes van de kleine meid op marktplaats zetten. Kan ik voor dat geld nog wat voor de kleine man kopen. Als het verkoopt tenminste. Eva, bij jou is het dus ook aan het rommelen geslagen. Spannend! Sjors, lastig zeg zo'n schoonmoeder. Ik zou er niet tegen kunnen. Kan je anders na de geboorte zelf niet afspraken maken met je schoonzussen en zwagers. Zelf de controle terug pakken zeg maar?
Missiemaartje, fijn dat Niek het zo goed doet! Kilo's, in totaal 10 kilo aangekomen wat er nu alweer af is. Vasthouden, hier mag wel iedereen haar vasthouden maar ik hou er wel rekening mee dat er niet teveel visite komt op 1 dag.
Foxy en debende, bedankt! Foxy, zie nu pas dat jullie het geslacht niet weten. Heb je wel een voorgevoel of niet?
@ EmvSenR: Wat een droppie, lief jurkje ook! Is trouwens alles weer goed tussen jou en je mannetje...want dat dat liep toen toch niet zo lekker?
och wat een popje Em! Ik word zo ongeduldig als ik zulke foto's zie! Heb het met de foto's van Niek ook elke keer!!
Eva, ja op dit moment gaat alles goed. Hij heeft nog wel af en toe van die momenten maar, dat zal hij denk ik altijd wel houden. Hij zit gelukkig ook niet meer heel de dag te gamen en ook al wil die wel dan zorgen de kinderen er wel voor dat het niet meer kan. Elke keer als hij niet oplet verstoppen ze zijn controller en de oudste had vandaag al zijn spellen in de prullenbak gegooid. Alleen dan weer jammer dat die ze erin zag liggen .
Ow hihi grappig dat je kids dat doen! Al is dat natuurlijk wel een duidelijk teken...ze willen papa's aandacht!! En ja ons meisje mag over 2 weken al komen maar ik verwacht haar pas over 6...
Sjors, he wat vervelend van je schoonmoeder. Hier helpt 1 ding het beste bij schoonfamilie: mijn vent het laten uitleggen. Die snapt hun soms beter en kan het dan net ff wat beter uitleggen zodat zij het ook snappen. Ik zou gewoon als regel houden: ieder gezin/stel/persoon belt zelf even om een afspraak te maken. Dan kun jij het doseren en kun jij zelf bedenken of je mensen liever om 4 uur wilt hebben voor een half uurtje, of liever 's avonds, of liever pas na 2 weken. Geef het ook maar aan tegen je kraamverzorgster, volgens mij letten die er dan ook wel op dat je huis niet opeens vol zit (of dat ze na een half uurtje weer lekker ophoepelen) Suzanne, hier idd ook de eerste dag geen "ander" bezoek. Alleen mijn ouders en schoonouders en uiteraard Julia als eerste. Ligt er ook een beetje aan hoe laat het is. Als het al avond is dan denk ik dat we lekker wachten tot 's ochtends. Die eerste uren zijn zo speciaal samen, dat bezoek kan heus nog wel even geduld hebben! Anna, spannend voor jou, ik ben benieuwd hoor! Em, wat een poppetje, prachtig meisje hoor!! Hier vandaag ook 35 weken, voelt al wel een heel eind zo hoor. Ik verwacht de baby toch eigenlijk wel binnen nu en een maand. Mijn schoonouders willen op 17 maart uit eten, en ik verwacht dat eigenlijk niet meer te halen. Is wel optimistisch, maar dit voelt gewoon echt als een half-maart-kindje. Laatst grapte iemand dat het vast wel april zou worden, maar nee, daar ga ik toch echt niet vanuit. Nu maar hopen dat mijn voorgevoel ook klopt, haha! Zoals bij Anna lijkt me wel lekker, week 38 ofzo. Nou, ik ga lekker nog een beker warme melk maken en mijn bedje in. Weer nare harde buiken steeds, dus geen zin meer in mijn spijkerbroek en dan maar lekker naar bed. Anna, als je gaat, succes!!
@gentle: dank je voor de aanmoediging! We zullen zien wanneer het begint! (eigenlijk wil ik morgenochtend nog even flink boodschappen doen, want de kasten zijn leeg, haha!
Vinden/vonden jullie de tekst voor op het geboortekaartje ook zo moeilijk? Het kaartje is uitgezocht, de naam is bedacht maar dat gedichtje...pffffffff