Maart 2013 mama's!! Deel 2

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Liefschaapje, 12 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    7 mei 2008
    8.138
    0
    36
    Vrouw
    Moeder
    Den Haag
    Met scheren sta ik nog gewoon maar idd op gevoel haha echt veel te zien is er niet, ach we hebben altijd nog een spiegel hahaha maar dat vind ik irri...als t ergste maar weg is!
     
  2. gebakje

    gebakje VIP lid

    15 dec 2010
    5.130
    0
    0
    Heerle (NB)
    Schoenen: schoenen zonder veters :p Bij Jasper was het hoog zomer, dus lang leve de birkenstocks :p

    Scheren: Op gevoel, en gewoon kaal. Dat is het makelijkste zonder te kijken onder de douche
     
  3. Jolie13

    Jolie13 Bekend lid

    10 jul 2012
    966
    0
    0
    NULL
    @ scheren: in bad! En tja dan op gevoel maar alles weg, dat lukt redelijk. Benen ook trouwens, voorover in de douche red ik niet echt goed meer. En teennagels met 1 voet op de badrand haha!
    @schoenen: alleen nog laarsjes waar ik zo in kan en ik word steeds uitgelachen als ik die al steunend aan wurm ;) sneakers lukt me niet meer, krijg het echt benauwd van zo in elkaar zitten dus heb ze vorige week aan de kant gegooid.
    @lopen in Parijs: Holy crap... Lig bij te komen als een oma van 80+...
     
  4. MamavanF2009

    MamavanF2009 Niet meer actief

    Hahaha ja joh, wát een drama die schoenen.
    Lief lacht me elke keer uit als ie me weer ziet stuntelen maar helpen mag hij niet want hij doet het tóch niet zoals ik het wil (broek in mijn laarzen, moet helemaal strak zitten en dat kan hij niet :p )
    Gooi mijn been zo'n beetje opzij en dan lukt het wel om mijn laarzen aan te trekken. Maar makkelijk is het niet meer hoor :D
    Scheren doe ik ook in bad, eens in de zoveel tijd mag ik bij mijn ouders thuis in bad en dan doe ik meteen een grote beurt.
    Kan het allemaal nog nét zien maar voor hoelang nog? :D
    Dat wordt straks bevallen met een oerwoud daar, of ik moet het Lief laten doen (goh, wat een straf voor hem, gheghe ;) )
     
  5. bibi123

    bibi123 Actief lid

    2 okt 2012
    282
    0
    0
    NULL
    NULL
    Als ik dit zo lees kan ik me nog aardig redden :) Heb best wel een aardige buik. Teennagels knippen doe ik met 1 voet op de grond en de voet die bewerkt moet worden op de wc rand. Beetje schuin staan zodat de buik in het midden valt haha. Klinkt alsof ik er toch veel moeite mee heb.
    Benen scheren doe ik in bad of zittend op de badrand en mn been op de andere badrand. En beneden doe ik altijd met een ladyshave, dat doe ik maar op gevoel. Als het ergste maar weg is :)
    Heb meer last van de a symmetrische bewegingen dan van mn buik.

    De baby is de afgelopen dagen erg druk! Lees ook wel dat vanaf deze periode ook veel meer voelbaar is doordat de ruimte steeds minder wordt. Het is echt heel duidelijk! Echt leuk, kan het dan ook echt zien bewegen. Op dit moment is het aan het boxen en gaat mn hele buik heen en weer. :)
     
  6. bibi123

    bibi123 Actief lid

    2 okt 2012
    282
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ohja en schoenen, ik heb enkellaarsjes die ik zo aanschuif, zittend op de trap en laarzen met een rits, die gaan wat moeilijker maar lukt ook nog zittend op de trap :)
     
  7. Steph80

    Steph80 Bekend lid

    26 apr 2012
    881
    1
    16
    NULL
    NULL
    Ik draag altijd laarzen en vandaag werd ik echt een beetje naar toen m'n buik geplet werd bij het aantrekken. M'n vriend trekt ze altijd voor me uit, net zoals m'n legging (broeken zitten niet lekker) en sokken. 's Avonds heb ik altijd erg last van m'n bekken en zo is de belasting het minst. Lief he? :D
    M'n benen heb ik al heel lang niet geschoren, niemand die ze ziet (behalve m'n vriend) en ik heb in totaal misschien 20 haartjes (m'n oma en moeder hebben er 3 op elk been haha!). Onder m'n oksel ook 10 haren, maar die scheer ik wel en down there ook net weer gedaan, op de tast ;)
    Net werd er een pakje afgeleverd, kadootje van vrienden uit Engeland, zo lief!
     
  8. 3kats

    3kats Fanatiek lid

    15 mrt 2009
    2.235
    0
    36
    haha! sorry hoor, vind het erg leuk al die verhalen te lezen over scheren, knippen en kleding aan en uit trekken, ik zie het dan al helemaal voor me en ik weet hoe ik zelf aan het stuntelen ben.
    helaas ben ik gezegend met een behoorlijke bikinilijn maar alles gaat op de tast, nagels knippen heb ik laatst gedaan en de volgende keer wilde mijn mams het wel even doen;)krijg het toch erg benauwd zo dubbel gevouwen.
    laarzen lukt me nog net, maar ben ook erg benieuwd hoe dat straks gaat....bij onze dochter heb ik inderdaad de laatste maanden op tefa slippers gelopen...ik kon door het vocht ook echt niks anders aan en het was lekker warm dus.....
     
  9. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Ik ben jaloers dat jullie nog fatsoenlijk kunnen scheren, het lukt me echt niet meer!
    Door de grote buik maar ook door de bekkeninstabiliteit.
    Laatste keer sneed ik mezelf.. au!
    Op gevoel, tsja.. het is ook allemaal zo gevoelig, niet fijn!
    Probeer het maar kort te houden en de bikinilijn bij te werken steeds..
     
  10. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    7 mei 2008
    8.138
    0
    36
    Vrouw
    Moeder
    Den Haag
    LOL ik heb niemand die mn kleding uit doet hahahah ja kan t mn kids vragen maar die zullen me aankijken hahahahahaha
    Nee hoor, gaat prima zelf :D
     
  11. bibi123

    bibi123 Actief lid

    2 okt 2012
    282
    0
    0
    NULL
    NULL
    Groeien jullie heupen ook? Volgens mij is het heel normaal maar die van mij zijn echt gegroeid hoor! Niet dat het echt opvalt (tenminste dat is met nog niet vertelt) maar toch... Is natuurlijk het bekken wat breder wordt maar zit ook echt meer vet op. Gelukkig zijn vetreserves nodig voor de borstvoeding. Nu maar hopen dat de borstvoeding ook gaat lukken dan ;)
     
  12. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Da's voor het tegengewicht, anders kukel je om, hahahaha!
     
  13. gebakje

    gebakje VIP lid

    15 dec 2010
    5.130
    0
    0
    Heerle (NB)
    Bibi je heupen moeten ook breder worden, anders past er straks geen kindje door je bekken :p Je bekken wordt steeds weker en weker, zodat die makkelijk plaats kan maken voor je kindje. Vanaf nu kunnen ze ook al meer je bekken in zakken.

    Duurt trouwens ook weer even na de bevalling , dan gaan ze weer langzaam terug naar de oude positie.
     
  14. gebakje

    gebakje VIP lid

    15 dec 2010
    5.130
    0
    0
    Heerle (NB)
    Voeten/tenen: ik ben bij Jasper op het laatst in mijn verlof lekker een keer naar de pedicure geweest om het te laten doen. ( kom ik anders nooit) Ik liep toen hele dagen op mijn slippers/birkenstocks en had me een paar eeltvoeten, lol. Dus heerlijk laten verwennen.
     
  15. Leeuwtje83

    Leeuwtje83 VIP lid

    8 mei 2008
    9.079
    313
    83
    Vrouw
    Software Engineer
    Nieuw-Zeeland
    @Benen en oksels: Laat ik waxen bij de schoonheidsspecialiste :)

    @Bikinilijn: Scheer ik 'op de tast', en laat ik bij het volgende bezoek ook maar waxen ;)

    @Teennagels: In kleermakerszit op de grond

    @Schoenen: Instappers! Lang leve de zomer :D

    @Sokken: Zittend, en dan met het ene been over het andere been
     
  16. Charly1981

    Charly1981 Actief lid

    29 jun 2012
    188
    0
    0
    NULL
    NULL
    Goedemorgen dames,

    Ben moeeeeee! Tot 1 uur vannacht gefeest op bruiloft zusje, moest haar al om 9 uur op halen, lange, maar hele mooie dag! Tot diner volgehouden op mijn nieuwe laarzen met hak, maar daarna sneakers aan!
    Lukt nog hoor, aantrekken van schoenen, ondanks mega buik.
    Pup heeft heel hard meegedanst, tja, kan toch niet afhaken op bruiloft zusje, waar je getuigen bent.
    Vandaag beetje rustig aan doen, maar moet schoonmaken en boodschappen doen, morgen jarig! Hoop dat vriendje mee helpt.
     
  17. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    7 mei 2008
    8.138
    0
    36
    Vrouw
    Moeder
    Den Haag
    Goedemorgen meiden!

    Dat het bekken zwakker word, merk ik al wel.
    Voel me soms al een beetje waggelen als een eend hahaha

    Maar verwacht sowieso dat dit kleine meisje veel later draait en indaalt, als ze net zo eigenwijs is als de jongste 2 hahahaa
     
  18. Jolie13

    Jolie13 Bekend lid

    10 jul 2012
    966
    0
    0
    NULL
    Haha echt geinig al die verhalen! Wat een getob hè ;) ik ben benieuwd hoe het de komende twee maanden gaat...
     
  19. Jolie13

    Jolie13 Bekend lid

    10 jul 2012
    966
    0
    0
    NULL
    Ow ja en die heupen: JA! Maar ze waren al niet klein ;)
     
  20. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    7 mei 2008
    8.138
    0
    36
    Vrouw
    Moeder
    Den Haag
    Daar ben ik ook benieuwd naar Jolie! Hihi
     

Deel Deze Pagina