net naar de grote wc en een heel klein beetje bruin bloed...heb ik sinds week 7 niet meer gehad en het maakt er mijn ongerust gevoel niet echt beter op...
grappig dat je een voorkeur hebt niet veel mensen durven dat uit te spreken.... Het eerste is natuurlijk als het maar gezond is, maar daarnaast denk ik dat veel mensen een voorkeur hebben alleen het niet durven uit te spreken wij hebben ook een voorkeur hoor xxx
@ Ynte, mij is verteld, zolang het bruinbloed is, (vaak slijmerig) is niet heel zorgwekkend, maar je kan het altijd navragen voor de zekerheid.@ geslacht, maakt voor ons echt niet uit. Iedereen om ons heen denkt dat we nu een meisje krijgen...... haha heb echt geen idee
ja bedankt smile, ik weet dat het even goed niets kan betekenen, maar ja leuk is het toch niet echt mijn man heeft, na 2 meiden, een uitgesproken voorkeur voor een jongen, en dat vind ik begrijpelijk en eigenlijk zou ik ook wel een jongetje leuk vinden, gewoon omdat ik dat nog niet heb meegemaakt maar we hebben beiden al gezegd dat we een meisje ook heel leuk vinden hoor
Jaaa wij hebben vanochtend wederom een goede echo gehad, en vanaf nu mag iedereen het weten! De kleine doet het super! Was druk aan het zwaaien en trappelen !
Sammie gefeliciteerd!! Hier ook een lichte voorkeur voor een jongen, maar omdat ik ook al 2 meisjes heb haha maar een meid is zeker net zo welkom! Maar t lijkt me wel leuk, 2 aan 2 haahah
Ynte : moest je hard persen tijdens de grote boodschap ?? Ik had het bij mijn eerste zwangerschap regelmatig. Dat kwam dan door het persen. De haarvaatjes van je baarmoedermond zijn veel gevulder met bloed, waardoor er makkelijk een adertje kapot springt tijdens persen/sex etc. (dat was overigens wel
Ynte : moest je hard persen tijdens de grote boodschap ?? Ik had het bij mijn eerste zwangerschap regelmatig. Dat kwam dan door het persen. De haarvaatjes van je baarmoedermond zijn veel gevulder met bloed, waardoor er makkelijk een adertje kapot springt tijdens persen/sex etc. (dat was overigens wel vaak helder bloed, maar kan best van een d)
@ Ynte, snap wat je bedoelt hoor.Ik had vrijdag een spoed echo, omdat ik helderbloed verloor. Maar alles was gelukkig goed.Ik ben zo, beter 1 keer teveel bellen als te weinig en vragen stellen kan altijd.
Hoi, Ik mag me hier ook melden. Ik heb gisteren de eerste echo gehad en ik bleek wat verder te zijn dan ik zelf dacht. De datum wordt waarschijnlijk gecorrigeerd naar 12 maart. Maar dat beslist de verloskundige en daar hoef ik pas over 2 weken heen. Met net kindjes is alles goed. Het is onze eerste. Bijna iedereen die onze echo ziet zegt dat het een jongetje wordt. We zullen zien.
Mag ik even een ego berichtje plaatsen? Mijn buik doet zo pijn! Vanmorgen al wakker geworden met een gespannen gevoel in mijn hele buik, erg onprettig. Sinds 13.15 flinke steken onderin afgewisseld met een strak gevoel rondom mijn maagstreek. Heb de VK gebeld, en mag om 20.00 komen (kon ook wel eerder, maar heb 3 kinderen thuis vanmiddag en dat zie ik niet zo zitten)
He wat naar Ploetretje, succes voor jou vanavond hoor! Welkom Melissa! Sammie, gefeliciteerd! Ik heb geen voorkeur voor een geslacht, ik heb 3 jongens en 3 meisjes, dus het maakt mij niet uit. Mijn man wil nog wel een meisje, de kinderen zijn verdeeld met wat ze willen, en volgens de chinese conceptiekalender wordt het een meisje, dus...We zullen het zien
nee mijn maag en darmen liggen eerder een beetje overhoop, als je me begrijpt...nu heb ik dat ook als ik mijn maandstonden moet hebben het lijkt nu weer voorbij
@ynte; vervelen dat bloedverlies @ploertje; hopelijk is er niets aan de hand @geslacht; het maakt ons niet veel uit. Wel zal ik erg blij zijn als dit kindje geen genetisch defect zal hebben. Dat scheelt gewoon zoveel stress.
@geslacht; moet eerlijk zeggen dat ik ook een lichte voorkeur heb voor een meisje zou zo leuk zijn om van elk 1tje te hebben Mijn vriend zou nog een jongen erbij dan weer leuker vinden denk ik en onze zoon die is nog te klein om te kiezen @ploertje; succes straks! @mooie echo zag ik voorbij komen!
Haha mijn kids gaan alle 3 voor een jongen LOL Vooral Ky (3,5) wilt echt geen zusje want die mag dan niet met zijn auto's spelen hahha gek kind.
Ik voelde bij mijn zwangerschappen altijd wel een lichte voorkeur, maar deze keer voor net eerst, na het verlies van Juli, maakt het me oprecht geen enkel verschil meer.