Maart Mama's 2013 1) (3) Bonkie - 2e kindje - ZH (helaas, ivm medisch) - BV mbeekje - 1e kindje - ZH D83 - 1e kindje - ZH - BV 2) (2) My86 Veritas87 - 1e kindje - ZH 3)(1) Misja - 2e kindje - Thuis - BV 4) 5) 6) 7)(2) Mamafm- 2e kindje- thuis- BV-30 juli eerste afspraak VK riantje1987 - 1te kindje - zh - bv 8) 9) 10)(2) Podiki Sammieshiba-1e kindje 11) 12) 13) 14)(2) Ceilo - 3e kindje - ZH - FV Guus - 2e kindje- ZH- FV (mits borst voeding lukt) 15) 16) 17) 18) 19) 20) 21) 22) 23) 24) 25) 26) 27) 28) 29) 30) 31) Totaal: 12
@Riantje1987, wat leuk we zijn voorlopig tegelijk uitgerekend! Hoe voel je je? Je kan al wel snel bij de vk terecht? Is dat met een reden of is het bij jullie altijd met 7 weken?
Ik heb even die van mij aangepast: Maart Mama's 2013 1) (3) Bonkie - 2e kindje - ZH (helaas, ivm medisch) - BV mbeekje - 1e kindje - ZH D83 - 1e kindje - ZH - BV 2) (2) My86 Veritas87 - 1e kindje - ZH 3)(1) Misja - 2e kindje - Thuis - BV 4) 5) 6) 7)(2) Mamafm- 2e kindje- thuis- BV-30 juli eerste afspraak VK riantje1987 - 1te kindje - zh - bv 8) 9) 10)(2) Podiki - 1e kindje - ZH - BV Sammieshiba-1e kindje 11) 12) 13) 14)(2) Ceilo - 3e kindje - ZH - FV Guus - 2e kindje- ZH- FV (mits borst voeding lukt) 15) 16) 17) 18) 19) 20) 21) 22) 23) 24) 25) 26) 27) 28) 29) 30) 31) Totaal: 12
hey hey nou ik had vanmorgen de VK gebeld en ben net al geweest en heb een echo gehad.... ze wou dat ik even kwam ivm met de vorige maand en mijn hele voorgeschiedenis en om even zeker uit te sluiten dat het niets meer was van vorige maand. de echo: nou we zagen "iets" een vruchtzakje met wat vruchtwater en plenty of baarmoederslijm.... helaas nog geen hartactie,had ik ook niet verwacht,maar ik mag de 18e terugkomen Ik ben benieuwd!!! __________________
Heb net nog maar een test gedaan en echt zwanger! Blijft bizar hi hi Iedereen gefeliciteerd! Wat zit er een verschil tussen de verschillende vk's voor de intake en de echo. Ben blij dat wij straks op vakantie gaan, dan gaat de tijd wat sneller.
ja,beetje.... was wel vreemd..... hoop dat t snel over 2 weken is hahaha ,dat alles goed gaat en dan hoop ik iets meer te zien
@ceilo: Hartactie was al wel heel erg vroeg geweest! Of klopt je banner niet? Fijn dat je een ieder geval terecht kon! Beetje gerustgesteld? Idd enorm verschil wat de termijnen betreft van de echo! Toen ik zwanger was van mijn zoontje en dat was vorig jaar kreeg je je eerste echo pas met twaalf weken! (in mijn geval met 6w3d, omdat we toen nog bij de gyn waren) Maar dat is nu terug gedraaid naar 8 weken. Dan kijken ze of alles op zijn plek zit! Niet buitenbaarmoederlijk dus! En met twaalf weken krijg je er nog 1 om de termijn van de zwangerschap definitief vast te stellen! ZO ik heb een dag dat ik dus nergens zin in heb! Blehhhhhhhhh geef er dus maar een x aan toe! Hoe slecht is dat!
Zo'n dag heb ik ook, maar moet echt aan de slag zo hier.... Met mijn dochter stond de eerste echo ook gepland op 8 weken. Met 5 weken had ik toen een extra echo ivm bloedverlies en de kans op een mk. Toen was er nog geen hart actie te zien overigens. Wie laat er hier een nekplooimeting doen? Wij doen dat wel namelijk.
ja idd leuk dat we voorlopig gelijk lopen ik kan al zo vlug bij de vk terecht om dat mijn cyclus niet helemaal duidelijk was ik ga er vanuit dat ik nu 4 weken en 5 dagen ben maar ik kan al net zo goed 6 weken zijn vandaar dat ik zo vroeg terecht kan ook de mevr van mvm zij gister avond dat ze dagt dat ik al zeker 5 weken moest zijn tegen de 6 aan verder voel ik me goed niet miselijk of iets af en toe wel erg het zuur maar drink geen kolzuur meer en nu gaat het wel verder heb ik wel al echt een aardige buik voor iemand die nog maar zo kort zwanger is heb jij verder ergens last van ? het enige wat ik vervelend vind is dat ik nu standaard rond kwart over 6 wakker ben en heb jij al een darme buikje
@benangelique: Ik heb gisteren gelukkig al de benendenverdieping helemaal schoongemaakt! Dat scheelt al de helft! Morgen weer een dag! @Riantje1987: Hier wel een beetje een blubberbuikje aan het krijgen! Ben normaal dus echt plat! Maar kan het nog geen zwanger buikje noemen! Bij mijn zoontje ging je het bij 24 wk pas echt zien!
Hier nog geen buikje te zien. Ben nog mooi ' plat' hi hi Wij laten een meting doen omdat een kindje met down voor ons reden is om te zwangerschap af te breken.
@Riantje1987, dan is een vroege afspraak wel fijn idd! ik heb eigenlijk nog niet echt ergens last van, behalve een darmenbuikje....Maar als het daarbij blijft. Ik had met mijn dochter ook al redelijk snel een buik (ben heel smal en plat, dus je zag het al heel snel) en werd ook heeeeeeeel dik. Pff heb het gevoel dat iedereen nu al aan me kan zien dat ik zwanger ben....Dat vind ik straks niet erg, maar de komende 1.5 maand wil ik het graag nog even voor me houden.
@benangelique: wij doen ook geen nekplooimeting. Destijds bij mijn dochter wel gedaan en daar gedurende de zwangerschap zoveel onzekerheid over gehad (terwijl het wel goed was) dat wil ik nu niet weer.
Hallo dames en heer! Ik heb een beetje meegelezen en zou ook graag meeschrijven. Ik heb afgelopen vrijdag voor het eerst een positieve test gehad. Kon het gewoon niet geloven na zo'n tijd! Vorig jaar een missed abortion gehad in juli en nu dus nog heel onzeker of het deze keer wel goed zal gaan. Zaterdag een Clearblue gedaan en toen ik daar zwanger op zag staan, ja toen begon ik het wel te geloven Ik ben vandaag pas precies 4 weken en als ik zelf de bevaldatum bereken kom ik op 12 maart. Ik ben trouwens bijna 36 en mijn man 39. Dit is ons eerste kindje. We wonen in Turkije trouwens. Waarschijnlijk gaan we deze keer eerder voor een echo. Vorige keer gewacht tot 10 weken, maar toen was het dus met 6 weken ongeveer al fout gegaan. Nu willen we met 7 weken ongeveer gaan. Waarschijnlijk wordt het op mijn verjaardag, 28 juli! Dus ik hoop nog meer op goed nieuws dan!! O, ja, het wordt een ziekenhuisbevalling (dat is hier standaard) en ik wil wel proberen borstvoeding te geven. Heb alleen een borstverkleining gehad in 2005 en weet dus niet of het zal lukken. Sorry, heel lang verhaal! Ik ga even goed teruglezen om beter kennis te maken met iedereen. In ieder geval, gefeliciteerd allemaal!! En hopelijk mogen we volgend jaar allemaal ons kindje in de armen sluiten!