JOH, top top top!!! Ik ging me echt zorgen maken. Gelukkig alles helemaal goed! Idd kan je niet door naar een gyn vanwege het bloedverlies? Lijkt me voor jou ook niet echt gezond. Word je alleen maar slap van. Maar de beeb is in orde!! Oh ik zie ondertussen dat je niet naar de gyn hoeft...
Haha ja ik eet serieus al een maand elke dag op de bank haha.. Ik trek het gewoon niet om in en straal van 3 meter rondom de stoelen te komen.. En als ik er onverhoopt toch langs moet lopen hou ik serieus mijn adem in! hahah.. Goh klinkt vreselijk theatraal maar het is echt zo, ga echt over mn nek van die lucht haha..
@ Joh: Phoe wat een opluchting zal dat zijn.. Maar na dat je zo steeds in die onzekerheid blijft. Ik hoop voor je dat dat bloedverlies gauw een keer stopt..
joh wat een opluchting dat alles goed is. Hier vanavond werken en heb sinds zondag weer last van mijn bekken helaas. Het is vol te houden wat pijn betreft, maar gewoon vervelend. Hoop dat het te doen is, want op een gegeven moment heb ik geen kracht meer om te staan en moet ik gewoon leunen ergens op als ik stil sta. Lopen gaat wel goed, niet pijnloos maar dat is te doen. Maar nog ruim 21 weken werken en dan verlof
Joh: Goed nieuws dus!! Fijn meid! Oxbow: Vervelend, last van je bekken! Had ik bij de eerste ook, hoop dat het me nu bespaard blijft! haha jij zit al af te tellen naar je verlof
Fijn Joh! Wel rot allemaal maar de baby zit waar hij hoort te zitten en doet t goed. Das t belangrijkste!
blike1987 nee helemaal niet hoor, zat er alleen even aan te denken. haha. Nee dat is nog zover weg. Ik ga in ieder geval eerst voor het redden met werken tot 20 weken en zo iedere keer weer een mijlpaal. De andere keren heb ik gewerkt tot aan de 27 weken dus ik hoop dat nu weer te halen
Hoi allemaal, Tjee, je bent een lang weekendje weg en je mist 15 pagina's. Joh: Wat fijn dat alles goed zit. Ik hoop voor je dat het bloeden snel stopt en dat je heerlijk mag gaan genieten van je mooie zwangerschap. Maar je hoeft je echt niet schuldig te voelen hoor!! Het is nu tijd om lekker uit te rusten. Hup naar bed jij Wat en leuke wiegjes kwam ik tegen! Ik hoop dat onze oudste straks in de "grote kamer" gaat slapen en dan kan het nieuwe popje in de babykamer. Meissie: Wat een opruimwoede. Heerlijk!! Dat heb ik niet hoor. Lieve: fijn toch. Dat je topfit bent. Ben er alleen maar blij mee, want je hoort hier hoe het ook kan zijn. Hier gaat het ook prima hoor. Ik heb van alles een beetje. Een beetje moe, een beetje misselijk, een beetje BI. Kraam zorg: heb ik al geregeld. Ik heb ook dezelfde, want daar was ik zo blij mee. Essie: wat een verhaal. Dat is nou altijd mijn angst. Maar nu onze smurf kan staan moet ik me erbij neer gaan leggen dat hij ook regelmatig op zijn hoofd zal gaan vallen. MamaZe: fijne vakantie!! Suuuus: wat fijn dat je weer thuis bent. Heel veel beterschap!!! Ik hoop dat het vooruit blijft gaan. Mijn schoonzus heeft ook in het ziekenhuis gelegen met uitdroging, daar gaat het nu weer goed mee. Dus goede hoop!! Wat een creativelingen hier! Helemaal dat kussen Veto! Als ik het zelf zou moeten maken, dan zou het en heel lang duren en verre van moeders mooiste worden. Wandelwagen: wij gaan voor de Phil&Teds. Hebben van veel vrienden veel goede ervaringen gehoord. Wel die nieuwe promenade met 4 wielen. Lijkt me wat stabieler dan 3 wielen. We gaan vak naar de Efteling en zien daar dan ook vaak mensen met een stokke rijden (vraag me niet welke uitvoering, zo'n hoge in ieder geval). Die dingen maken een herrie en blijven heel vaak hangen op die kinderkopjes en tussen tegels daar. Dus dat is echt niks voor ons. Geaksuus: betekend dit dat je al bijna thuis moet blijven door de BI? Zawjatu: wat een ramp die stinkende stoelen! Ik heb dat nu met wc verfrisser en parfum enzo. Pffff. Hier een echo gehad: en kijk eens wat een knapperd!!
Joh wat heb je iedereen lang in spanning laten zitten. Gelukkig is alles goed. Wat een mooie wiegjes allemaal. De onze staat hier op zolder te wachten en hoop hem echt over een kleine maand of 7 te gebruiken. Is een familiewieg waar ikzelf ook nog in gelegen heb en ook zoonlief. Hier als wandelwagen de quinny buzz. Uiteraard door manlief destijds uitgekozen. Als het wielen heeft blijft het toch een mannen aangelegenheid Hier a.s. Donderdag weer een echo dus behoorlijk zenuwachtig aan het worden. Ik zie hier echt allemaal mooie duidelijke echo's voorbij komen. Echt super!
@Joh: wat fijn dat alles goed is!! Kraamzorg en 20-weken echo nog niet geregeld hier. Eerst de eerste echo maar eens afwachten
Hele ochtend van huis afgeweest, nu moe! 08:30u verloskundige , hartje gehoord en advies gehad om halve dagen te gaan werken 10:40 echo, moest met een volle blaas komen... Heel fijn, we konden om 11:20 pas naar binnen... Daar zit je dan met een volle blaas... Grrr.... Maar ook begrijpelijk dat het uitloopt als er slecht nieuws berichten zijn. Echo was goed, ze vroegen zich alleen af waarom ik nu met 10 weken er al een had ipv met de gebruikelijke 12weken. ( terwijl ik dit toen ik die afspraak maakte met t echo centrum hun zeiden dat ik in die week moest komen maar goed...) Doordat deze wat te vroeg was konden ze geen nauwkeurige meting doen en mag ik 6 september weer terug voor de echo! Daarna langs het werk gereden, en het zijn nu halve dagen ipv hele dagen!
Hoi dames wilde jullie laten weten dat ik voor 3 weken op vakantie ga! Dus ik spreek jullie dan wel.. Joh: ben echt blij dat het goed zit nu!
Geaksuus: Lekker handig van hun zeg! Wel leuk dat je nu nog een echo krijgt Wist niet dat je met een volle blaas moest komen! Waarom is dit? Geslachtsecho: Wij gaan dit wel laten doen, wie ook? Essie: Heerlijk! Veel plezier! Waar ga je heen? Ben vandaag echt meeeega lui! Er komt niets uit mijn handen en hang de hele dag al een beetje rond terwijl er echt genoeg te doen is in huis. heb er gewoon even de puf niet voor... pfffff
Fijne vakantie Essie! Geniet ervan. @Blike: wij gaan in oktober ook vragen naar het geslacht, hoewel ik het in september ook al zal vragen Maar de kans is dan nog klein dat we al iets zullen zien.
Essie fijne vakantie! Waar ga je heen? Blisskarin. Prachtige echofoto!! Zawatuju erg met je eetkamerstoelen...khad het vorige zw.zo erg.. Was.echt afzien...en nu heel.kort licht gehad en nu niks.meer..hopelijk ben jij er ook gauw vanaf!