Muntje: kans is heel groot maar niet echt goed voor het gemiddelde hoor. Ik zou het in iedergeval niet weten. Hopelijk weten we het vanavond.
Ik voel De baby ook vooral links. Geen idee waar de placenta ligt, niet eens gevraagd bij de echo. De baby lag toen dwars in mn buik @Senta, rustig aan doen dus! Gelukkig was alles goed. @girly, veel plezier bij de echo! Ik gok een jongen! Ik heb vandaag best veel steken onderin mn buik gehad, maar dat heeft misschien wel met mn darmen te maken.. Naar de wc gaan is niet zo'n succes de laatste dagen haha En die rand van mn broek zit eecht vervelend!! De baby zit volgens mij vrij laag en ik zit de hele dag op mn Werk, dus zit niet zo lekker! En nu ik dit typ is de kleine uk lekker aan t bewegen!!'
@girly en blike: ja ik heb mijn 'zin' haha. had nog drie weken geduurd en dan denk je wat zeur je nou, is al bijna maar toch Vanmiddag naar huisarts geweest, plaste niet goed en heb vaak blaasontsteking dus even laten onderzoeken. Nu zijn er ketonen gevonden Ze denken dus dat ik uitgedroogd ben. En dat met 2 liter water op een dag Nu verder onderzoeken. Iig heb ik begrepen dat ik te weinig glucose heb en daardoor te snel vet aan het verbranden ben, niet echt goed. Iemand ervaring mee?
kriskras nee sorry, maar vervelend meid. Maar geen blaasontsteking dus? Moro wow dat is zeker een kleintje. De oudste bij ons woog 3520. Hier ligt de baby aldoor rechts. Voel daar zijn rug en billen lekker drukken en draaien. Af en toe onderin of links een trapje, duwtje. Onze uk ligt nu met zijn hoofd naar beneden. Maar kan nog alle kanten op. Wat ik wel grappig vind is dat al mijn kids met hun rug aan de rechterkant lagen. toch een favo plekje in mama's buik Girly ben zo benieuwd!!!! Moro hier ook de rand van de broeken die niet fijn zitten. Tegenwoordig doe ik 's avonds een trainingsbroek aan. Misschien weer een groeispurt?
Blaasontsteking is niet helemaal uitgesloten, op kweek gezet, maar leek er niet op denk dat ik me nu ongerust maak om niets, maar voordat je goed en wel doorhebt wat ze zeggen heb je de telefoon al opgehangen. De baby voel ik iig wel goed!
Nou we zijn er wel veel te vroeg maar dat maakt mij niets uit. We zijn er en kunnen over iets meer dan een kwartiertje onze uk bekijken. En al laat hij of zij het niet zien balen maar heb even kunnen kijken. Is voor mij ook erg belangrijk. Helemaal na vandaag. Voor mijn gevoel dan. Of klinkt dat heel raar en overbezorgd.
Nou mijn man heeft vanavond ook de kleine gevoelt en bij mij blijft hij lekker onder in zitten terwijl er genoeg ruimte is tot de navel
zit in dubio om naar zwangerschapszwem te gaan. Pfff ben zo moe en het is pas om 20:30 uur. Wil eigenlijk gewoon lekker bankhangen.
ja mijn man en de kids. Maar dan wel als het met hun oor op de buik liggen om te luisteren. Dus niet met de hand op de buik.
Sorry meiden ben niet goed voor het gemiddelde maar wij krijgen ook ee jongen. Hij liet het duidelijker dan duidelijk zien hahaha. Helemaal blij en trots. Placenta ligt aan de voorkant vandaar nog niet gevoeld. Hij bewoog en schopte genoeg. Hele trotse en happy mamma hier
haha geweldig Girly, super leuk!!! Welkom bij de club dat verklaard dan wel wat als je placenta voor ligt. Lekker van genoten?
Yeah!! Wat leuk girly! Hihi de jongens moeten straks vechten om een meid Ben wel heel benieuwd wie er een meid zullen krijgen.. Hier nog geen baby te voelen aan de buitenkant. @tari, lekker thuis gebleven??
Ja idd laat alle pappa s van meisjes maar een extra honkbal kopen haha. Ja ik heb heerlijk genoten. Helemaal happy! !!!
ja moro toch maar voor de bank gekozen en zo voor mijn bed. Zodat ik morgen hopelijk wat energie heb voor mijn werk.