Wij gaan wel een combinatietest doen. En ons ziekenhuis doet mee aan een onderzoek en dan kan je met 13 weken de organen na laten kijken enz. Ook daar heb ik me voor aangemeld. Puur omdat we graag willen weten waar we aan toe zijn. Hihi ben blij dat k geen knappe gyn heb. Krijg veel te snel een rooie kop hahaha Sanne je hebt vakantie!!!!!
Ohja en die pukkels enz.... heel herkenbaar! Ik was 2x per dag mijn gezicht met karnemelkzeep van de action. Geweldig spul. Droogt direct de pukkels uit.
Ik zeg:VAKANTIE!!! Oeeeh dat spul moet ik ook hebben hihi. Moet zometeen toch even naar de action dus kan dan meteen even kijken ☺️
Fijnvan die kloppende hartjes trouwens! En Nuage ik duim met iedereen mee. Qua combinatietest weet ik nog niet. Ik val nog niet in de risicogroep, dus moet het zelf betalen. Bij mijn zoon ook niet gedaan en was voldoende info op de 20-wekenecho. Ook zag ik bij een collega wat er gebeurde met een minder goede uitkomst, terwijl er uiteindelijk helemaal niets aan de hand is. Ik twijfel dus nog. Verder heb ik geen last van pukkels nog (jee), maar wel verkouden en super moe. Morgen gaan we een paar dagen weg; iedere avond andere logeerplek en heb er op dit moment zo geen zin in. Harstikke luxe natuurlijk een weekendje weg, maar ik zit er even doorheen. Huishouden is ook afwezig of juist heel erg aanwezig hoe je het bekijkt, maar nu toch maar even op de bank en mijn klaagmodus weer uit 😉 Ik werk trouwens 32 uur als project manager en woon in utrecht. Op naar nog meer mooie echo's, volle flessen urine en groeiende buiken!
Lekker uitrusten vos! ik ben blij met mijn welverdiende weekend. Zo even een heten douche, zoonlief plat en dan filmpje kijken. Lsq dat lijkt mij ook idd niet zo prettig op het moment. Moet maar zo denken.... nu kan het nog, misschien kan je er dan toch wat meer van genieten.
Pukkels heb ik nog niet echt, wel heel snel vet haar...vanavond weer wassen. Wij gaan geen combinatietest doen, we krijgen ook al een hele uitgebreide 20 weken echo omdat mijn vriend hartpatiënt is. Dus hopelijk is dat genoeg om te zien dat alles goed is. Verder heb ik zelf een hartvormige baarmoeder dus waarschijnlijk ook meer echoos.
Die afwijkingen zie je niet op echo's of pas als het betekent dat je echt moet bevallen. Daarom wil ik het wel. Maar momenteel nogal depri dus denk dat ik helemaal niet zo ver ga komen.
Ja voor jou is het meer wachten tot dat spreekwoordelijke zwaard boven je hoofd neerdaald. Ik doe mn best om me in te leven in jou situatie, maar helemaal begrijpen en voelen kan ik niet. Ik hoop dat je wat steun aan ons hier kan hebben. Heb je thuis en omgeving ook steun? Want dit is niet iets wat volgende week weer overgewaait is. Combitest 195 euro??!! allemachtig, 8 jaar geleden werd ie nog vergoed. Ik krijg steeds meer n hekel aan de verzekeringen. Ben met mijn werk er al helemaal spuugziek van. Blijf formulieren invullen voor mijn patienten zodat ze dingen vergoed krijgen. Lijkt de belastingdienst wel, makkelijker kunnen ze t niet maken.... Sorry zeikknop gauw weer uit
Hoop op schei uit, net nog ruzie met m'n verzekering die weigert medicijnen terug te betalen aan me. Volgende week weer achteraan. Ik heb gelukkig heel veel steun aan een groep meiden die allemaal te maken hebben (gehad) met herhaalde miskramen. Maar uiteindelijk lig je 's avonds toch altijd alleen in bed met je gedachten. Het is wachten, wachten, wachten. Ik word er vandaag echt even gek van merk ik.
Nuage, sterkte deze tijd.. Snap dat het echt een rotsituatie is. Ik hoop dat het hartje mooi blijft kloppen en dat het toch allemaal goed is. Zelf hebben wij nu vakantie dus ik zit niet zoveel op het forum, sorry. Vind ik niet heel gezellig voor mn man. Na volgende week ben ik weer volop aanwezig hoor. Ik heb maandag de tweede echo. Vind het doodeng. Ik haal ook allemaal doemscenario's in mn hoofd. Zo stom maar kan er niets aan doen. We hebben al wel kadootjes gehaald om het de familie te vertellen. Hebben al leuke ideeën. Ikzelf voel me met vlagen echt verrot maar houd het best goed. Krijg idd wel overal pukkels en mn haar is kansloos, haha.
Nuage, ik hoop zo dat het allemaal goed blijft gaan. Ik heb maar 1 miskraam gehad en dat vond ik al zo heftig,.. Ik heb echt diep respect voor je. Een hele dikke knuffel vanuit hier meid. Woow 195 voor die combitest?? 😳 Daar schrik ik echt van... woow dat is echt even het enige wat ik kan uitbrengen... 😳 Meiden die ook vakantie hebben. Geniet ervan 😄 Ooh ik merk dat mijn geheugen me nu al in de steek laat... Waarvoor ging ik naar de action? Ja voor knutselspullen en cadeautjes en voor dat spul... En wat vergeet ik? De helft van de knutselspullen en dat spul voor de pukkels... Mijn god zeg.. Nou maandag maar even terug en anders vraag ik dinsdag wel even wat ik kan gebruiken van mijn schoonheidsspecialist. Ik gebruik normaal alleen maar dermalogica. Heerlijk spul, niet goedkoop maar met een fles doe je ook best lang.
Dikke knuffel voor jou nuage! Ik zou hem vergoed moeten krijgen omdat mijn broer gehandicapt is ! Ben benieuwd ! Een de 6 weken echo maar afwachten of die goed is hoop het zo !
Mijn vk zei dat de combinatietest 160 euro zou kosten. Vind het ook behoorlijk veel geld. Maar ik dacht dat ze op de 20 weken echo ook afwijkingen kunnen zien? Ik heb net besloten om me weer aan te melden bij moeders voor moeders, heb alleen de verkeerde maand ingevuld van mijn laatste menstruatie op die site whaha beetje moe geloof ik.. Ik begin mijn buik meer te voelen nu en ben met ontbijten sochtends wat misselijk en moet dan rustig zitten tot het wegtrekt, gelukkig niet overgegeven. Maandag weer aan het werk na 3 weken vakantie, ben benieuwd hoe dat zal gaan, werk namelijk 10 uur per dag dus als ik weinig online hier ben dan lig ik voor pampus op de bank .
Hey sanne, het gaat redelijk, heb wel een paar enorm fijne relaxdagen achter de rug maar ben nog steeds wel bloed aan t verliezen. Vwb de sauna heb ik t rustig aan gedaan, heb mijn vriendin op de hooogte gesteld endat is fijn. Liefs xxx QUOTE=Sanne84;18863121]Meisje26, hoe is het eigenlijk met jou?[/QUOTE]
Meisje, heb je de vk of gyn gebeld? Hoop zo dat het niks is en dat de kleine uk gewoon lekker in je buik blijft zitten. Oh bah, ik krijg hier het misselijke gevoel miet weg. Normaal eet ik even een cracker en dan is het weg... Maar nu dus niet. Als ik nog een hap eet, ben ik echt bang dat ik ga overgeven... Manlief heeft gister de bouwvak ingeluid met jawel, veel bier. Man man, wat stinkt dat zeg als jij nuchter in bed ligt. Een enorme rookwalm gecombineerd met bier. Gadver.. 😝 vannacht dus weer een kort nachtje achter de rug. Morgen mag ik lekker blijven liggen 😄