mocht het dan nog nodig zijn. me man zei gisteren plots we moeten verhuizen! ik zeg hoezo ?!hij zegt ergens denk ik dat het er twee zijn. grapjas zie ik nog! ik zeg je wilt te graag
aaaah lief Erg schattig hihihi. is ook normaal dat jullie graag willen Hier gisteren een behoorlijke dikke rekening na jah boete van iets van de zorgbijdrage in be. 350 euro, en dan doen ze ff direct loonbeslag! Fijn zeg pfffffff. Nou de hoop voor de babykamer te halen nog, die komt toch echt later hoor. Daar vliegt het geld weer bah bah.
ja schrok me lam! Durfde het mijn muppie niet te zeggen. Maar die was kalm en zei tja niks aan te doen heh!
slaap lekker fftjes ik ben ondertussen ook aan het poetsen Boven en beneden. morgen moet ik werken dus. En vind het sneu voor mannetje charm dat hij het morgen dan gaat doen..
Hahah lekker geslapen? Ik heb hier ondertussen de strijkwas weggestreken en zoonlief op bed gelegd. Nu de vaatwasser nog uitruimen En wat andere kleine huishoudelijke taakjes.
Waren we beiden bezig kareltje Ik ook beneden gestofzuigd en gedweilt, boven ook en schoon beddengoed opgelegd
Dat is ook toevallig elif, ik kan beneden nog niet stofzuigen en dweilen,mijn vader is bezig met de badkamer verbouwen dat geeft zoveel stof dat ik wel 6x per dag kan stofzuigen dat doe ik pas als hij weer naar huis is