nou terug van de HA en d'r rechteroor was wel rood, waarschijnlijk ontstoken dus. heb nu druppels gekregen, antibiotica was nog niet nodig. nou hopen dat het snel aanslaat aangezien we dinsdag al op vakantie gaan. ze ligt nu lekker te slapen, en ik ga ook even liggen, ben doodop. owja, net even gekeken naar het weer op onze vakantiebestemming, en dat ziet er super uit, wij gaan van 14-6 tot en met 21-6, dus als dit klopt ) weerbericht - vakantie weer - weersverwachting - benissa - Weersvoorspelling.nl kleintje, balen dat het niet doorgaat, maar idd het zijn ook gewoon mensen haha. setti, zo jij hebt lekker uitgeslapen, heerlijk zeg!!!
Een klysma thuis doen kan denk ik wel, maar dat mag uiteraard niet zonder overleg met de chirurg bij Daan. Sowieso hebben we het beide nog nooit gezien bij een baby dus ga er ook niet mee lopen klooien thuis. We horen het de 16e wel. Het laxeermiddel kan gelukkig totaal geen kwaad. Ze kunnen er niet aan wennen, dus ze gaan neit minder goed poepen als ze daarmee stoppen ofzo. Dat is het grote voordeel van dit laxeermiddel. Pruimen en roosvise laxo enzo hebben we met de chirurg afgesproken dat we dat niet doen omdat we dan dadelijk niet meer weten wat werkt; de zakjes laxeermiddel of de pruimen/roosvise laxo Lief dat je meedenkt !!
jedalin, zie nu dat ik niet op je gereageerd had sorry, maar wat kloote dan Daan er weer zo'n last van heeft. ik weet wel dat mijn nichtje er ook altijd erg veel last van heeft gehad. die is ook verschillende keren naar het ziekenhuis geweest en dan kreeg ze daar een klisma, en ze hebben het thuis ook wel zelf gedaan. was dan zo zielig, ze had dan dagen niet gepoept, en tja dan zat er wel wat natuurlijk maar dat was zo hard en groot dat kon er gewoon niet meer uit. met zo'n klisma lukte dat dan gelukkig wel. suc6 ermee, en anders wat eerder eens bellen
Daan's darmkramp is gelukkig over. Hij heeft vanmorgen nog iets gepoept maar nog niet echt veel..dus hopelijk komt dat vandaag nog. Hij is super vrolijk haha. Even denken, wat kunnen ze nu zeggen. Papa Mama Op (met gebaar erbij) Kai (onze hond) Hai O,o (hahah dat is zó lief, dat mondje wat ze trekken als ze dat zeggen) Opa Die Boe (van: Wat zegt de koe?) Verder proberen ze vanalles na te zeggen. Zo kunnen ze al een beetje Dikke Dik zeggen, haha kei lief. Hun neus kunnen ze aanwijzen en de lamp, de kast, de box en de hond.
@ ano; Had al een keer gebeld vorige week voor die afspraak te verzetten maar in plaats van eerder werd het dan 1.5 maand(!!!) later! Tenzij het spoed is natuurlijk maar dat is 't ook weer niet.
Tjonge jonge ik ben er een dagje niet en er is weer enorm veel geschreven. De trouwerij was leuk. Alleen jammer van het weer. Rond 15.30 uur kwam de zon eindelijk pas weer door. Mel heeft zich prima vermaakt. Gelukkig hadden mijn schoonouders een hotelkamer daar, dus kon Mel mooi 's middags in haar campingbedje slapen. 's avond rond 21 uur daar weer op bed gedaan en om half 12 haar er weer uit gehaald en naar huis gegaan. Alisha heeft het de hele avond uitgehouden. Ze heeft bijna de hele avond op de dansvloer gestaan. Toen het afgelopen was, wilde ze nog niet naar huis. De kids hebben ons lekker uit laten slapen. Vanochtend rond 9 uur was Mel pas wakker en Alisha rolde rond 9.15 uur haar bed uit. Mel heeft nog geen last van de 2 prikjes die ze gisteren gehad heeft. Ze hoeft nu de eerste 5 jaar geen inentingen meer. Als ze 2 is moet ze weer op controle. En als haar eczeem dan nog niet weg is, moeten we kijken of ze misschien naar een dermatoloog moet. Sorry dat ik verder niet op de rest reageer. Zometeen ff buiten weer aan de slag.
hihi nou tis begonnen hier; daan heeft al 2 overvolle dunne poep luiers gehad.... Gelukkig komt het er dus nu uit
@ Jedalin, afspraak 1,5 maand later? Uhm... Jullie hebben toch pas die afspraak wel gehad? Of is er nog 1? Want alles was toen toch goed? Geen vernauwingen enzo? Shit, sorry meid, ik weet het even niet meer... @ Ano, weer een nieuwe soap? Haha, tis dezelfde soap hoor, ik ben nog steeds ik, maar wel een nieuwe verhaallijn! Gussie, beginnende oorontsteking? Auw! Gaan jullie vliegen dan? Of met auto? Weet even nie meer? Hopelijk werken die druppels snel en is AB ook nie nodig.. @ Alies, hihi, ja we kunnen er wat van!! Ik vind het soms ook gewoon KNAP hoeveel d'r weer gekletst is als ik efkes nie ben geweest! Fijn dat jullie een leuke dag hebben gehad! Maar waarom 's avonds nog naar de kerk dan? Wilden ze ook voor de kerk trouwen? Ter Linde ken ik wel.. Zaten jullie onder de grond? Daar schijnen grote zalen te zijn? (ben er wel es geweest, maar dat was buiten op terras) Wat fijn dat Mel zo goed sliep in de hotelkamer! Wie bleef er bij haar dan? En wat leuk dat Alisha zich zo heerlijk heeft kunnen uitleven op de dansvloer! @ Hier, pfff, nog steeds koppijn.. Ben nu net thuis. Pa en ma zijn nu naar het ziekenhuis. Strax nemen zij het weer over (oppassen) en ga ik naar de arts voor die ECG! Wat een rot dagen zijn het zo! Nix an! Deze week mag van mij wel snel voorbij zijn!
Heh, indd gelukkig maar!! Leve het middeltje!! Want dat is toch wel erg zielig voor het mannetje!! Kan mams het nog aan! Of stinkt dat dan niet heel erg?
Mijn zwager en schoonzusje wilden ook nog voor de kerk trouwen, dus vandaar om 19 uur nog die kerkdienst. Alies was vervelend. Aan het ouwehoeren en over de bankjes aan het klauteren. Mel die wilde aan de achterkant van een stoel klimmen, toen iedereen stond in de dienst. Natuurlijk viel die om en boven op haar. Dus huilen. Ze had verder niks, dus zal voornamelijk schrik geweest zijn. Wij zaten inderdaad in de kelder. De zaal waar wij zaten was redelijk groot. Ik denk dat er om en nabij de 100 mensen ongeveer waren? Misschien ietsie meer. We hadden een portofoon bij haar gelegd. Die kan op babystand, dus zodra ze begint te huilen dan konden we dat horen. De kamer was vlakbij de zaal dus dat scheelt. Uiteindelijk kwamen er nog een nichtje van 3 en een neefje van bijna 5 ook nog daar slapen. Toen bleef mijn schoonmoeder er even bij, zodat ze Mel niet wakker zouden maken. Succes straks bij de ECG. Hopelijk komt er niks bijzonders uit. @jedalin gelukkig dat de ontlasting weer goed gaat bij Daan.
@ kussie: we hebben idd nog niet zo lang geleden een afspraak gehad waarbij idd alles goed was maar toen hebben we die zakjes forlax gekregen (laxeermiddel) omdat het poepen moeizaam ging. Dat is nu denk ik 1.5 maand ofzo geleden. Na een paar weke ntoen ging het niet zo goed met het poepen en heb ik een nieuwe afspraak gepland alleen was de chirurg toen een maand weg, en was dr pas 16 juni dus. Dus zodoende dat we er 16 juni heen moeten. Die afspraak wilde ik laatst verzetten omdat we dezelfde dag (Zelfde tijdstip zelfs haha) naar het cb moeten voor de prikjes..alleen dan werd het 1.5 maand later. Dus heb ik de cb-afspraak verzet . Hee, over je soap.....ik wil een post op het prive forum! Over die vage 'ten eerste' van gisteren, haha ik nieuwsgierig! haha die poep stinkt natuurlijk wel ja maar ik heb de 1e luier gedaan en vandaag is paps ook vrij, haha dus arno heeft hem net verschoond. Ach , we zijjn wel wat gewend Succes vanmiddag, hopelijk is je hartfilmpje gewoon helemala oke!
kussie, idd beginnende oorontsteking, inmiddels heeft ze ook alweer 39koorts pfff we gaan dinsdag met het vliegtuig naar spanje, als alles goed gaat dan natuurlijk!!
Oh gossie ano, koorts en oorontsteking! Gods wat balen net nu jullie bijna op vakantie gaan!! heeft de huisarts iets van advies gegeven over vliegen als ze die ontsteking nog heeft? moeten jullie maandag ofzo nog terug komen? Hopelijk is ze het weekend gewoon weer beter!! Goed dat je naar de ha gegaan bent!!
hier jaaaaa jullie raden het nooit ik heb oorbellen laten schieten ik wilde t vandaag ineens omdat ik van een kennis hoorde dat ze haar dochter met 3 jaar echt met 3 man vast hebben moeten houden om de 2e te schieten dus dacht dan moet ik t maar eerder laten doen dus stad en land afgebeld wie t wilde doen en er was een kinder kapsalon bij mn moeder in vianen die t deed dus ons meisje heeft oorbellen ts nu nog wat rood dus zal vandaag of morgen ff een foto maken. ze brulde maar 2 minuten en toen heb ik haar afgeleid en was t over. stoere meid dus voor wie zaterdag komt die ziet t in het echt. kussie sterkte met je hoofdpijn hopelijk trekt t snel weg ano hopelijk is dr oor snel over jedalin ja dat begrijp ik wel dat je dat ook niet echt zelf wilt. hopelijk hoor je de 16e iets over hoe en wat verder en hopelijk met iets dat beter werkt. ben blij dat t geen kwaad kan die laxeermiddelen. gelukkig is het er toch nog uitgekomen bij daan echt stoere stoeltjes en shirtjes die ze aan hebben hihi. zo daan en jesse gaan ook hard met praten enz alies wat goed dat ze t zo goed heeft volgehouden op de bruiloft. en hopelijk krijgt ze ook nog geen last meer van de prikjes want kan ook een week later he.
Ano: beterschap ! Hopelijk is het snel over.... Jedalin: wat goed van je mannen En wat een leuke foto's! Kussie: Succes vandaag met de ECG hopelijk is het niks ernstigs.... Hier: nou volgens mij heb ik een engeltje die mijn advies geeft ofzo Ik was met mijn moeder naar de stad, ik moest zelf even een opdracht doen als mystery shopper en daarna zouden we wat gaan eten. Eenmaal in het restaurant twijfelde ik tussen het bestellen van Thee of Ice tea, ik dacht; laat ik maar ice tea doen thee is zo warm! Op een gegeven moment kwam de serveerster aan *bleek een stagaire te zijn* die ging achter Esmay staan en serveerde zo het drinken uit (dat had ze zo helemaal niet gemogen kwam de manager daarna nog even tegen ons zeggen) Mijn moeder zei al tegen ons "Pas op voor Esmay" en wij (mijn zus en ik) hielden Esmay haar handjes vast.... En toen gebeurde het, bij het laatste flesje drinken (mijn ice tea!) de serveerster gooide het om zo over Esmay heen! Wat begon ze te brullen (was natuurlijk ijskoud) en wat schrok ik ervan zeg! Maar wat was ik ook tegelijkertijd opgelucht want stel nou dat ik toch thee had besteld.... pffff moet er niet aan denken Ik denk dat ik die serveerster dan wat had aangedaan als het warme thee was geweest!
Oef heej! Das inderdaad een opluchting zeg!! Maar stagiaire of niet, drinken serveer je toch nooit uit over een kindje heen!? God, wat een geluk dat het geen hete thee was, da was nie te overzien geweest!!!
kleintje, jee zeg dat wel,. nou als het thee was geweest, dan is het leed niet te overzien.nou gelukkig viel het mee!! setti, haha ikw eet nog dat ik het hier neer zetten een half jaar geleden ofzo, en er was helemaal niemand die ook dat idee had, ben toen zelf nog s op internet gaan kijken, en om bepaalde redenen heb ik t nog steeds niet laten doen. maar lisanne heeft ze dus wel hahah gaafff. had je het al langer in je hoofd?? foto foto foto