mogguh deze morgen Kussie, ik geef neomi wel korstjes vind ze heerlijk.geef gewoon een heel korstje en daar gaat ze dan zelf van eten. je kunt het altijd eens proberen toch! En wat superrrrr cool dat stan heeft gerold, logisch at je trots bent meis!!!! franny, leuke foto van jou en jens!mooie fiets ook!!!! wat geven jullie nou qua eten? Neomi krijgt - sochtends een fles 180/6 en een halve/hele droge boterham -rond 10-11 potje fruit -rond 12-1 een boterham met een bekertje optimel -rond 5-6 een fles 180/6 en een potje groente of met de pot mee tussendoor dan nog een rijstewafel, wat diksap, bisquitje enz. is dat een beetje goed schema denken jullie?of krijgt ze nog te veel fles? vanmiddag naar vrienden van ons in hoorn, gaan daar ook bbqen, gezellig!!!
@ kussie: SUPER SUPER Goed van stan dat ie zelf kan rollen!! Oefening baaart kunst!! Jippieee!! @ Ano: Ik zou denk ik proberen die fles van de ochtend te minderen of eraf te halen, en daarvoor in de plaats een hele of anderhalve boterham te geven en dan evt met een beker melk erbij. Of die geef je smiddags, kan ook.. Ze krijgt nu rond de 400cc binnen terwijl ze maar 300 hoeft . Ons schema is: 7.30/8.00: 1.5 boterham 10.00: 1.5 stuk fruit 12.00: 2 of 2.5 boterham met ongeveer 60cc melk (halfvolle melk, drinken ze niet altijd op) 14.30: tussendoortje: soepstengel/koekje/peperkoek/krenten met een bekertje sap 17.00: 250 gram groenten (eigenlijk nog altijd uit 'n potje... grr, ik baal ervan..toch weer even mezelf er toe zetten vers te maken haha) + beetje pudding (meestal magere yoghurt samen met vanille vla..ik gok in totaal 60/70 cc??) 18.45: fles 180+6 en schepje rijstebloem.
Zie trouwens dat jullie dus al rond 5 of 6 uur de fles geven tegelijk met de groenten? En dan rond 7 uur naar bed? Werkt dat een beetje goed? Kan ze dat allemaal op?
WAAAHHHHHH Hier een MEGA trotse mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!` Zit achter de laptop, kijk ik op, STAAT jesse zomaar aan het tv kastje!!!! WAAHHHH!!! HIJ STAAT GEWOON!!!! hihi stond ie daar te jengelen omdat ie geen idee had wat ie nu moest doen, hoe ie terug moest komen naar zitten, haha. Jeeejj
Hier krijgt Mel rond 8.45 uur 150+5 fles, daarna een broodje, ontbijtkoek of wafel. Rond 10.00/10.15 uur weer op bed. Tegen de middag een broodje en wat drinken. Daarna nog wat fruit en krijgt ze evt nog een koekje afhankelijk hoe laat ze wakker was vanochtend. Tussen 14.00-14.30 uur weer op bed. Rond half 6 potje of met de pot mee eten. Tussen 18.30/18.45 uur 150+5 fles en om 19.00/19.15 uur op bed. Op de pakken van Nutrillon/Friso staat dat ze vanaf een jaar nog maar 2x 150+5 nodig zijn.
@ All; Bedankt voor alle felicitaties. We hebben mijn verjaardag heel rustig gevierd. Mijn ouders waren dinsdag al geweest en de ouders van mijn vriend komen vanmiddag. Verder doe ik er niets aan. Ik hou er sowieso niet van om mijn verjaardag uitgebreid te vieren en nu zaten we ook nog eens midden in de verhuizing. Inmiddels beginnen we redelijk te settelen. Alle dozen zijn uitgepakt. We moeten nu alleen nog wat lampen en schilderijen aan de muur ophangen. Ik heb alleen nog wel steeds het idee dat we morgen op het vliegtuig terug naar IT stappen. Jasmijn is ook erg van slag. Veel huilen en het liefst hangt e de hele dag aan mijn been. Morris daarentegen vindt het allemaal wel prima. @ Kussie; Wat goed dat Stan terug kan rollen! Wat fijn dat het ook zo goed gaat met eten. Het is een echte kanjer. @ Jedalin; Wat stoer van Jesse dat hij zelf is gaan staan. Is het hem nog gelukt om weer zelf te gaan zitten? @ Eten; Morris krijgt om 7.30 een papfles 210/7, rond 12.00 warme maaltijd met fruit als toetje, 16.00 fruit met liga, 19.00 pap van 150/5 en yoghurt toe. Tussendoor krijgt hij water, droog crackertje of een soepstengel. 's Avonds eet Morris heel slecht, met moeite krijg ik er een bordje bad in en vaak laat hij ook nog de helft staan. Gisteren is Morris plat op zijn gezicht gevallen toen hij achter zijn loopauto stond. Arm mannetje, net een week twee tanden en nu al een tand door zijn lip. Nu heeft hij een hele dikke lip. Het ziet er echt niet uit. @ Ano; Veel plezier tijdens de bbq!
Goeiemorgen allemaal!!! Iedereen een goeie nacht gehad? @ Jedalin, whaaaaa!! Rolden je ogen nie bijna uit je hoofd, hihi! Die Jesse!! Wat een kanjer zeg!! Echt heel goed van hem!! @ Ano, hier is het volgende schema; 8.15 pap 150/5 10.15 potje fruit 12.15 pap 150/5 + ik denk ondertussen vaak een halve tot hele boterham, zonder korstjes Dan heeft hij gewoon overdag eigenlijk de hele dag zijn tuutebeker/flesje met water of roosvicee Laxo, En soms krijgt hij tegen 3 uur, een rijstewafel of een liga of ontbijtkoek 17.00 avondeten, 200 gr. groente en vla na... Ik begin me nu af te vragen of hij er nog genoeg aan heeft. Heb nog een paar 8 mnd potjes en ga ook over op die 250 gr. (12+) En als hij met de pot mee eet, heb ik geen idee hoeveel hij eet. Dan geef ik hem tot hij nie meer wil zeg maar... @ Gwen, hoe gaat het nu met Joenna, hebben jullie vanacht een beetje kunnen slapen? Werkt dat spul al? @ Lisetje, heeft het doorgezet bij Sem, of is hij (hopelijk) nie ziek geworden? @ Setti, hoe zijn de nachten nu bij jullie, slaapt Lisanne al weer in d'r eigen bedje? K hoop het, want lijkt me dat je toch nie zo relaxed slaapt als dat hummeltje bij jullie in ligt, of nie? @ hier, nu aan het oefenen geweest met Stan op het kleed van hem met rollen, hij doet het wel, maar moet hem nog even aanduwen.. Hopelijk gaat hij ook dat gauw uit zichzelf doen! Dan ben k helemaal gelukkig en opgelucht! @ hier, vanmorgen al weer heel druk geweest, we hebben al lekker een stuk gefietst, heb de was alweer gevouwen en nieuwe was draait nu. Huis even gestofzogen, en daar waar het nie genoeg was om te zuigen ook even de dweil d'r over! (zo'n pesthekel aan) Vinden jullie kids het ook zo leuk om over te rollen/gooien met de bal? Stan is er helemaal weg van!! En oweej als je daarna stopt! Dan schreeuwt hij moord en vuur van kwaadheid!! Liefssss
@ superb, fijn om van je te horen!! Och die arme Morris, wat zielig zeg!! Het zal indd wel een naar gezicht zijn zo... Ow ow, tis toch wat!! Hoe gaat het met je oor nu dan? Is de pijn/last ervan al over? En veel plezier nog vanmiddag dan met je "schoonouders" Komt vast goed! Ik hoop dat Jasmijn gauw kan wennen, maar tis natuurlijk ook wel een hele verandering!! Succes ermee meis!
goedemorgen.....uhm middag!!! Eten: Jan krijgt rond half 9 een fles van 150 met 5 schepjes brinta.....van de lepel wil hij dat niet.... en dan krijgt hij een beschuitje en iets fruit. om 1 uur eet hij 2 broodjes met een fles 125 fruitmelk tussendoor een liga,koekjes,druiven of knakworst ofzo en dan rond half 6 eten meestal met de pot mee daarna yoghurt en weer een flesje fruitmelk. Voor hij gaat slapen om hlf 8 ongeveer krijgt hij ook nog melk maar dat is meestal maar 1 slokje. Ik ga even genieten van het weer en me ergeren aan de hond want die is oer vervelend vandaag bah bah bah!!!! Wat zielig van morris zeg dat hij zo hard gevallen is....Jan heeft ook regelmatig een tand door zijn lip gehad en dat ziet er idd niet uit nee!!!
hier vanmorgen lekker wezen zwemmen met zn 3tjes en daarna naar de ijssalon en steef en lisanne liggen nu voor pampus op bed hihi nu eerst ff verder lezen en reageren
jedalin hoe ist nu met daan? lisetje wat een stoere foto van sem zeg!!!! misschien teveel indrukken t zou kunnen hoor. hopelijk is hij weer beter en spuugt hij niet meer kussie netjes hoor weer gesport en in t weekend mag je best zondigen hihi jaaa wat goed van stan zeg eindelijk doet hij het. darcy jeeey das schrikken ineens megan weg en bovenaan de trap pff ondeugende kleuters. gelukkig gaan ze er gelijk wat aan doen. funnyme gelukkig heb je alles kunnen blokkeren maar t blijft een gedoe met regelen en je komt onnodig voor extra kosten franny jaa die hoektanden schijnen erg te zijn ja, hopelijk zijn ze snel helemaal door. alies je hebt groot gelijk hoor lekker van t weer genieten lisszy hoi en welkom hier
@ Vriendlief, hmm, misschien heeft de hond vandaag een baaldag, hihi! Geniet ze, want tis indd lekker weer!! @ Setti, en jij lig nie voor pampus? Lekker hoor, zwemmen met je gezinnetje!! *jaloersss * Dat lijkt me erg mooi!! @ hier, zucht, ik ga de laatste was maar even ophangen... Zo geen zin in! Maar het moet toch maar even gebeuren! En dan vanmiddag es even naar mijn tante op de thee... Ik vermijd mijn ouders maar weer es... Gisteren bonje gehad met m'n pa... Die man zit kats in een midlife-crisis ofzo.. Hij zit alleen nog maar achter de computer, of hij is bezig voor die stomme geheime zender van hem... Hij doet werkelijk NIX meer!! En als je er wat van zegt, is het huis te klein... Mijn moeder staat zich in de tuin uit te sloven, omdat pa er "geen puf" voor heeft, ja me reet! Luie donder! :x *kuch, sorry, ik was er gister zooo klaar mee!* Nouw, ik ben ook verslaafd, maar ik ben dus echt aan het minderen met de laptop... Probeer er nu alleen op te gaan als Stan op bed lig... Ja ja, word nog wel es wat hier! Liefsss
@ Superb: Hopelijk went je kleine meisje ook snel aan het wonen in NL! haha nee jesse was niet meer gaan zitten zelf, ik heb hem maar even uit zijn lijden verlost en hem geholpen. We wachten nu vol spanning af of hij het nog eens doet De bal rollen, jaa dat vinden ze hier ook geweldig. vooral daan. Die kan er echt zichzelf ook mee vermaken. Bal pakken, weggooien en erachter aan kruipen. Pakken, en weer weggooien enz. haha. Maar het leukste vindt ie het als ik mee doe en we hem naar elkaar rollen/gooien. @ superb: Gossie, die morris met zn tandje door zn lip!!! Dat klinkt helemaaaaaal niet leuk ..... had ie lang moeten huilen? @ vriendlief: whaha een knakworstje tussendoor, oke gewoon uit zo'n blikje?
@ kussie: geheime zender? haha heb ik denk ik een keer gemist, maar wat houdt dat in dan verder? Wat doet ie?
fanny wat een leuke fietsfoto zeg! kussie wat goed dat stan steeds beter gaat meeeten zeg eten 06.30 papfles 180+6+2 eetlepels pap 09.30 fruit 12.00 boterham met fles 180+6 15.30 ongeveer een koekje/rijstewafel etc 17.30 a 18.00 avondeten heel soms rond 21.00 uur nog een fles als ze slecht slaapt jedalin jaaa wat goed zeg dat hij gewoon staat superb aaahhh arme morris gelukkig zijn zn tanden nog wel heel zn lip trekt wel bij. pff ik vind t altijd zo zielig om te zien dat ze daar zo'n pijn van hebben bal wij hebben zo'n oranje pluchen zachte bal en vind ze helemaal geweldig om daar mee te gooien. hihi kussie ze heeft afgelopen week 2x in dr eigen bed geslapen ts nog niet veel maar het begin lijkt te komen. zwemmen ja t zwemmen was echt leuk in het begin is ze wel bang en iedere x als ze in dr band moet zet ze t ff op het huilen maar als ze er eenmaal inzit dan gaat t wel. maar ze krijgt t wel snel koud. dus ff zwemmen in de band dan bubbelbad, dan weer ff zwemmen en daarna in de stroom versnelling in de band en vond ze echt geweldig en daarna nog ff naar het golfslagbad in de band vond ze ook echt geweldig en om het af te sluiten de hottub met kruiden en dan gaat ze altijd op mn borst slapen
Kussie, hier heeft de oudste denk ik 2 keer gerold toen hij klein was haha dus Stan heeft inmiddels al vaker gerold Ook kruipen doen ze hier iet aan. Ivar schuift nog steeds op zn buik de kamer door, hij is inmiddels goed getraind en gaat heel hard hahaha Wat leuk om te lezen hoe snel de kindjes ineens gaan! Ivar gaat nu ook sinds een paar weekjes overal aan staan en loopt overal langs. Ook hij heeft ondekt hoe je de trap op moet! Gelukkig hebben we onderaan de trap ook een hekje Hij loopt nog niet "los", maar het gaat wel ineens heel hard! Oja Kussie, zie priveforum
Hai! Hier net heerlijk heel de middag in de speeltuin geweest. Samen met de grote neven van Taleah. Was erg gezellig! We waren eerst naar de een grote zand berg geweest, ze vind het super! Nu ligt ze voor pampus in bed. Vanochtend ook heerlijk geslapen, 2,5 uur dus papa en mama ook! We hadden visite en lagen tegen 2uur er in en ben ik echt niet meer gewend. Hihi! Schema van Taleah; Tussen half 7 en 8 200 (gewone) melk met 5 scheppen Bambix granen. Rond half 10 bakje gepureerd of stukjes fruit met wat sap. Rond 12 uur een boterham 1 à 2 en wat melk. Rond half 3 een koekje etc en wat sap. Rond half 6 groente. Meestal met de pot mee. Rond 7 uur 150cc gewone melk. Ze eet voortaan super goed groente, ze eet alles. Van de week zelfs garnalen, wij pellen en zij zat te smikkelen. Zo lekker om te zien, hopelijk blijft dat zo! Als we iets eten wat zij niet kan of mag of als we laat te krijgt ze een potje. maar gebeurd niet vaak eigenlijk! Meestal als we pizza eten ofzo. Linda; wat super knap van Jesse! Hier die fase ook geweest dat ze dan niet zelf terug kunnen. Duurde niet zo lang hoor! Setti; gezellig hoor zwemmen. Moeten we ook nog steeds doen! Kussie; joehoei wat knap dat Stan de andere kant op rolt. Zie je wel komt allemaal goed hihi.. SuPerb; lijkt me ook super raar ineens weer in NL zijn. Hopelijk went Jasmijn snel. Aahh die Morris met een tandje door de lip. Lisetje; hoe gaat het nu met Sem? Doet ie t goed op t kdv?