stiekem al geopend... Welkom meiden! Deel geopend in 2012! Beste wensen en op naar nog meer gezellig geklep waar we lief en leed met elkaar kunnen delen. "Groupe Huge!"
Dat is op zeker. Maar als we blijven kletsen zo als deze week hebben we snel deel 13 nodig haha. Geloof 150 paginas in een week of zo gekletst deze week dan hahaha
Nou dan heb je een wonder baby. Gisteren zijn er vier wonderbaby.s geboren 1 een eiigevierling. weet het niet te schrijven een eiigevierling haha.
@ pnir, ja, applaus voor ons zelf. Hihi. @ Niets van gemerktdat Y onrustig was omdat ze "te vroeg" gehaald was. @ weet ik mammamia, hihi
Hmmm dat lijkt me onwaarschijnlijk... maar hoop voor jou/jullie dat jullie kleine meisje snel laat zien hoe ze eruit ziet... wij zijn ook nieuwsgierig hoor
Zoooo, hier weer een hele dag gewerkt sinds 2 maanden en ik moet zeggen dat het me erg goed bevallen is. Mijn nieuwe collega die er nog maar net was toen ik ziek werd is goed ingewerkt, een schat van een meid en erg prettig om mee samen te werken. Misschien nog wel lekkerder dan de vorige collega. Ze straalt rust uit en doet veel leuke werkjes met de kids wat mij ook weer enthousiast maakt. Ik blijf voorlopig nog ff Ninja dus nog steeds niet bevallen. Gup dagje rust in R'dam Pnir fijn dat K. morgen weer naar het kdv kan, kun jij ff wat voor jezelf doen! Lila rustig aan! Nelta fijn dat Noor vanaf half 4 rustig is geweest. Wurmt ze zichzelf niet uit het doek? Back ja ik heb super veel zin in zondag. Kan niet wachten Hier, manlief is aan het solliciteren. Hij is al bijna 2 uur weg, zal dat een goed teken zijn? Hoop het zo voor hem, want hij heeft het helemaal gehad bij deze baan... E. had vanmiddag weer niet geslapen op het kdv, hij moest huilen en zei steeds: mama halen, mama halen... was ook wat van slag toen ik kwam, maar was snel weer over. Oh, manlief komt binnen... ff bijpraten! X
Ik ben ook van het wachten tot de baby klaar is om te komen, maar denk dat ik als ik weer zwangerschapscholestase krijg ik de grens trek bij 38 weken. Maar goed, da's ook wel een uitzonderlijke situatie..
Mammamia, ze lag nu tot het eten bij mij en vanaf het eten in de maxicosi (ik weet dat dat eigenlijk niet de bedoeling is). Nu ligt ze te drinken. Heb dr alvast ingebakerd, dus ben benieuwd.