@ Lisil, hoe was het bij Jesse? Mocht je hem nu wel vasthouden? Toch wel speciaal heh? Zo'n klein wondertje... Ik weet hoe het voelt meis... Zo dubbel zal het zijn nu... *dikke knuffel voor jou, zal voor jou nu wel een extra slag zijn* En hoe was het bij Balorig? @ Boomie, hele fijne vakantie meis, hoop dat je dit wel leest, ook zo lullig als je het pas over 2 weken ziet, als je al weer thuis bent! @ Chantal, meis, wat is het vervelend dat je je zo beroerd voelt joh! Gelukkig dat Milan overal terecht kan, is hij er ook door van slag, of pakt hij het goed op? Ik hoop dat dat medicijn wat je nu hebt dat dat goed aanslaat! @ Zazz, hoe lijkt het nu met die ehm, plekje zeg maar? Is het minder geworden? De druk eraf? Of toch even langs HA gegaan? Wat goed heej, de zindelijkheid van Taleah, hier er nog niet mee begonnen, Stan is er eigenlijk totaal niet mee bezig.. @ Gwen, morgen het etentje toch? ZIN IN??? Kan haast nie anders! Wat zul je er naar uit kijken! Lekker er effe tussenuit!!! Geniet er van meis!! Hoop dat je wel meeleest hier! Hoe gaat het met het (door)slapen van de kids? En met het slijm(op)hoesten van Jaëlian? @ Zindelijkheid, volgens mij is iedereen er nu mee bezig heh? Hebben wij weer.... Hier lijkt het er totaal nog niet op... Hoef ik me toch geen zorgen om te maken nog? Stan lijkt er nog niet naar te taaien... Ik zal hem maar weer es wat gaan stimuleren... @ hier, ga weer aan de slag, maar wilde ff reageren, maar ben op kantoor... Liefs
hier ja Jesse is van vrienden en was de 2e keer dat ik m mocht vasthouden Verder weet ik sinds vanmorgen dat steef en ander heeft een vrouw van 34 met 2 kinderen van 10 en 16 Verder via mijn telefoon dus is ff lastig typen zo dus later meer
NEE LISIL! Dat kan niet.. Wat een vieze vuile waaah!!! vent zeg! Het kon ook niet anders dat er een andere vrouw was (sorry) maar nu valt het wel allemaal op z'n plek natuurlijk! En hoe lang is ie daar al mee.. Bah bah bah! Heb jij weer ! Dat ie dan lekker daar naar toe gaat! Oprotten ermee. Bah!! Sterkte meis en een hele dikke knuffel!!! Kussie; nee joh is helemaal nog niet erg dat ie er nog niet mee bezig is. Vooral voor een jongen niet! Meeste zijn rond de 3 en half echt zindelijk. Geen zorgen om maken hoor. En je weet Taleah is nu eenmaal snel met alles hahaha.. 4mnd zitten, 10mnd lopen etc haha ! Van onder is weer bijna weer zo goed als verdwenen, gelukkig. Bah niks voor mij zulke dingen, vooral niet om dan mee naar de ha te gaan haha.. Jedalin; sjee waar ben je nouhou?! We missen je... Boomie; fijne vakantie ! Ow wij hebben ook al paar keer bij de Bob gestaan van sullen we dr gewoon mee nemen.. Nog niet aangedurfd haha! Superb; hoe staat ht er bij jullie voor met het nieuwe huisje? Hier; net een afspraak gemaakt voor een 3D echo, op 6 oktober. Duurt ook niet meer zo heel lang hihi.. We hadden zoiets van we hoeven nu al niet veel meer nieuw te kopen dan mag dit best. Wel een flink klap geld maar goed.. We kunnen wel weer naar onze knappe meid kijken! Zindelijk; Taleah draagt thuis geen luier meer. Ze geeft het super goed aan. Zelfs als ze een luier aan heeft! Nu nog daar buiten, we gaan t vd week proberen.. Chantal; hier dezelfde pillen gehad. Werkte bij mij erg goed. Hopelijk knap je snel weer op meis! Was je bij Milan ook zo ziek?
Nee...!! Nee!!!! Wat een ongelooflijke hansworst. Pfff, wat een sukkel. Een vrouw van 34 en 2 kids...en die zelfstandigheid dan die hij wilde ontwikkelen? Tjeezus. Was dit ook al eerder aan de gang? Toen jullie nog samen waren? En van wie hoorde je dat? Heb je hem er al over gesproken? Grr..sneue kerel @kussie: we zijn er wel mee bezig, maar ze geven het zelf niet aan hoor! Na het eerste toeval plasje op het potje, weten ze nu waar dat ding voor dienst, maar ze hoeven er niet zo perse op..zelfs soms niet als ik zeg dat ze een sticker kunnen verdienen. Dus hier loopt het ook nog nit zo..maar ach, ze plassen af en toe en das voor nu genoeg. Volgens mijn hoeven ze pas rond hun 3e eigenlijk te beginnen met zindelijkheid, en sommige zijn een stuk eerder en sommige later.
Haha ja hier ben ik! Op de iPad dus nit echt handig typen. Druk druk, deze week moest ik extra werken dinsdag. Vandaag helemaal niet zo fit dus weinig puf. Morgen halve dag werken en dan feest,zaterdag kermis dus met kids en opa heen. Drukkk Verder..Ohja opleiding gesprekje gehad met leidinggevende en nunafwachten wat haar leidinggevende er dan weer van vindt. Ben benieuwd. Ga er maar vanuit dat t niks wordt, kan het alleen meevallen. Daan en Jesse doen t prima. Kletsen echt de oren van m'n hoofd en kunnen echt bijna alles zeggen. Zo leuk! Ze weten zoveel en ook vanalles waarvan ik ik dan weer niet wist dat hun het weten. Haha Nu een fase dat ze spelend maar eigenlijk ook een beetje dreigend bijten bij elkaar. Super irritant en mag echt niet van mij. Bijten is direct in de hoek. Maar helpt nog niet echt. Jesse is af en toe echt bang van Daan als hij doet alsof ie hem komt bijten. Gelukkig hebben ze de meeste tijd echt zoveel aan elkaar, ze spelen zo goed met elkaar en hebben echt amper mij nodig voor vermaak. Handig haha. @gwen: hoe gaan de nachten nu? En Joenna, nog wel zo tegendraads of wordt t iets beter? @ano hoe is het met jouw mupkes?
Heb net met m gepraat en blijkt dat ze 3 kinderen heeft en speelt al sinds juni en hij zegt dat t er niets mee te maken heeft dat hij me toen verteld heeft dat hij niet meer van me houd
Jeetje, pff lijkt me erg moeilijk! Ken je haar ook... Ja dat kan die makkelijk zeggen ja! Haha. Ow bah zou er niet aan moeten denken, als ze dan met hem mee gaat zit ze bij die vrouw en kinderen. Sorry meis! Zie gelijk al die dingen voor me... Nogmaals een hele dikke knuff!! Je kan altijd bij ons terecht hè.. Ook al is het via hier we zijn er altijd voor je!!!
Aargh!!! Ik zei het toen al hè, of ja ik vroeg het toen al in t begin...of er een ander was. Omdat hij ZO raar en vreemd Reageerde....en ja dus. Wt een eikel.
@ Lisil; Dikke knuffel voor jou! Ongelooflijk hoe iemand zo kan veranderen en iemand anders zo'n pijn kan doen. Vergeet niet dat jij echt een kanjer, een mooie vrouw en een supermoeder bent! Zoals Zazz ook al schreef; we zijn er voor je en bieden je een luisterend oor.
Hey lieve Lisil, Ik sta echt paf, 3 kinderen zelfs... En dat hij denkt met zijn "zelfstandige willen worden" aard dat dat uberhaupt een kans van slagen heeft als hij voor zijn ontzettend lieve prachtige vrouw en wonder van kindje wegloopt??? Wat een $@#!% Misselijkmakend dit!!! Weet je, het is voor ons natuurlijk allemaal nog "makkelijk gezegd" Maar serieus, hij kon an mij minimaal op de bank liggen, maar was het mijn vent geweest had ik hem al nie eens meer in huis willen hebben! D'r uit en d'r nie weer in!!! Wat denkt die idioot wel niet! Hij maakt alles kapot! Niet dat er nog ook maar iets "heel" is... Maar hij had minstens de verantwoordelijkheid moeten hebben om het netjes af te sluiten al was het maar voor Lisanne... Natuurlijk ook voor jou meid, begrijp me niet verkeerd... Ik had dat voor jou ook zo gegund.... Ik wou dat de afstand niet tussen ons zat... Dan had ik allang bij je op de stoep gestaan om je een dikke knuf te geven!!!! Meis, wees sterk, we weten hier allemaal dat je het kan, al voelt het nu alsof de grond onder je voeten wegzakt, HIER KOM JE DOORHEEN!!! Hij is de lozer, de grote verliezer.... En daar komt ie nog wel achter.... Veel liefss voor jou!!! Liefs
@ Jedalin, wat heerlijk dat ze elkaar zo vermaken, hier Stan nog vaak aandacht nodig... Als ik echt maar even wat te lang met mijn telefoon bezig ben (bijv.) Dan word ie soms witheet.... Vervelend, aandacht trekken, huilen, jengelen, gooien, dingen stuk willen maken, uitdagen, je weet wel... Das dus ook weer zo een groot voordeel van 2-ling!! Lekker toch! @ Zindelijk worden, whahaha, dit geloven jullie niet... Komt Stan vanavond aanlopen met het potje.. Hij wilde naar de "wc" Jawel.. Ik moest hem snel de kleertjes uit doen, want hij moest poepie doen.. Dus ik natuurlijk meedoen en snel zijn kleertjes uit... Gaat ie zitten... Kijkt me heel verbaasd aan en zegt.. "Hij doet 't nie" Ik lag in een scheur.... Dan kom je toch ook nie meer bij!!! Nu jah, toen moest mama ook op het potje... Tjah, maar even meedoen dan heh.... Dus ik ook de broek uit en er op.. Schik dat ie had.... Hihi... Toen hij weer, maar plassie wilde niet... Toen ging hij aan de wandel en ondeugd uithalen, nog altijd in zijn romper... En trok me opeens de la open en gooide alles eruit... Ik dus boos en zette hem in de hoek.... Daar ging ie plassen en dacht dat ie had gespuugd... Ik hem uitleggen dat dat een plasje was en dat hij dat op het potje mag doen Hij dacht even dat het verkeerd was.. Maar dat is het natuurlijk nie, maar moest het snel schoonmaken van hem... Hebben we gewoon ook even gedaan... (duhh) Nu jah, toen maar weer gauw kleertjes aan... Maar goed, potje maar in huis laten staan nu en es even zien wat ie er mee gaat doen.... @ slapen, hier nog steeds drama.... Soms een enkele avond gaat het redelijk tot goed, maar 9 van de 10x is het huilen en huilen en huilen.... Zo ook nu weer, dus ik loop nog maar even weer heen.... Hoe zijn de slaapdrama's bij jullie? Tot zo!!
@ Vriendlief, Ano, Seanli, Janna, Gwen en Kleintje, jullie zijn nog niet zo lang mama's van een 2e kindje, mag ik vragen hoe dat nu is? Ik bedoel, de aandacht verdelen enzo? Hoe ervaren jullie het? (als ik nu een mama even niet noem, sorryyyy, ik bedoel er dan ECHT nix mee... Dan ben ik het even kwijt!!) Ik bedoel, hier kan het weliswaar niet, maar ik droom nog wel es van een zwangerschap en voel me dan (en ook als ik wakker word nog een tijdje) intens gelukkig... Maar de angst dat ik de aandacht niet goed kan verdelen is heel groot... Kunnen en willen jullie me daar es wat over vertellen? De mama's die al langer 2 kids hebben, ben ik ook nieuwsgierig naar hoor, daar nie van, maar die heb ik het al es gevraagd, geloof ik, haha, maar dat was geloof ik in het begin toen we hier schreven... Hihi... Waarbij hun maartbaby de 2e (of 3e) was. Dus ligt me niet meer zo vers in het geheugen
Lisil: wat een zak zeg!!! Bah bah bah!!! Knuffel voor jou! Zazz: goed van jullie meisje! En leuk een 3d echo! Kussie: ach ze krijgen vanzelf meer interesse in zindelijk worden! Moest wel lachen om je potjes verhaal en zie jou al helemaal zitten Met twee kindjes is het best druk! Maar wij hebben ook een ongelooflijk drukke vaak driftige peuter die ook niet erg voorzichtig is met haar broertje Maar het verdelen gaat goed... Stijn slaapt wat meer natuurlijk en dan is er meer aandacht voor Esmay, en we betrekken haar er ook goed bij et c..
Lisil wat een ongelooflijke droplul zeg, werkelijk waar.en dan zegt ie dat het er niks mee te maken heeft, geloof ik niks van.n hij ging bij e weg omdat ie op eigen benen wilde staan, en dan zit ie bij een ander met 3 kinderen nog wel?,tjonge jonge zeg, wat zul jij boos zijn ook!ik zou m vriendelijk vragen of ie daar niet kan slapen en anders bij zijn ouders ofzo grrr lul! Kussie, haha grappige stan, Neomi zegt altijd als t niet lukt:kan nu niet.maar maak je geen zorgen hoor, Neomi s ook nog lange. Niet zindelijk !2 kinderen, tja tot op heden gaat t prima, maar Daan heeft natuurlijk nog minder aandacht nodig, benieuwd hoe t straks gaat.maar zal vast goed komen. En, als jij ooit een 2e krijgt gaat dat ook lukken hoor!tuurlijk! Zaza leuk een pretecho!gaat verder alles goed, begint waardig op te schieten hè?leuk allemaal hoor! Jedalin, fijn dat bij jullie ook goed gaat!lekker aan de klets dus, heerlijk is dat hè Hier: alles gaat goed hier, Daan is alweer 5 maanden, de tijd vliegt echt voorbij. Met Neomi gaat t ok goed, af en toe een plasje of poepje op t potje, maar nog zeker niks structureels, volgens mij heeft ze er of weinig zin in... Op de psz gaat het goed, ze is lekker bijdehand, en klets aan 1 stuk door, iedereen zegt dat ze goed kan praten) Maandag gaan we met mijn ouders zus en zwager een midweek naar esonstad(landal) ff lekker eruit. Helaas wordt het weer wat slechter maar ja, we ganneft meemaken
@ jullie allemaal dank jullie wel lieve meiden. voor jullie steun en luisterend oor. heb ik veel aan thnx kussie slaapdrama lijkt hier over te zijn gelukkig hopelijk gaat t bij jou ook een stuk beter binnenkort ano veel plezier met je ouders zus en zwager. hier nou hij heeft al sex met dat wijf gehad in juli al. en hij heeft zulke vernederende dingen gezegt tegen mij dat ik heb gezegt dat hij kan gaan dus hij heeft gister zijn kleren gehaald en is dus nu bij haar. sinds donderdagnacht. loser. ik heb m verteld zolang hij bij haar is hij zijn kind niet te zien krijgt. en hij maar t weekend bij zijn ouders moet slapen. hij heeft haar nu mee naar de verjaardag van zijn oma die 90 is ze geeft een brunch en erna komt hij haar weer brengen. morgen ga ik lekker met lisanne mn ouders en broertje naar ouwerhands dierenpark. trudy want zo heet ze ligt zelf ook in scheiding al een jaar en heeft met haar bijna exman een klusbedrijf en ze heeft steef zijn ouders geholpen met klussen ze heeft gestuct enz. zijn ouders hebben ook aan hem gevraagt of hij wat met haar heeft en hij heeft glashard tegen zijn ouders gelogen . en uit dank dat ze geholpen heeft hebben steef zijn ouders haar en steef mee uit eten gevraagd en dan zouden ze t vertellen dat ze samen wat hebben nou dat moment heb ik al lekker verpest voor m de sukkel wat nou geen respect voor mij hebben dan heb ik t ook niet meer voor jou en heb dus donderdag avond zijn ouders opgebeld. die stonden helemaal perplex want die dachten dat t gewoon een vriendin was omdat ze t nog gevraagd hadden nota bene. en dat hij eerst een paar jaar wilde uitvogelen wat hij nou wilde.
Lisil, jee zeg, wat kun je je soms dan in een mens vergissen hè?!in juli al, hadden jullie toen ook nog sex, nee toch?ken je haar ook?heb je dr wel eens gezien ofzo?vind t echt triest voor je, en dan gaat ie je nog kwetsen ook?waarom?jij hebt hem toch niks misdaan?das echt kinderachtig gedrag, hij zou respect voor jou moeten hebben, en moeten balen van zijn verandere gevoelens, maar volgens mij heeft ie overal schijt aan!?...hopelijk is ie snel jullie huis uit, heb je misschien ook meer rust,..dikke knuffel.
Lisil; ow wat kan ik me hier boos om maken zeg.. Krijg er helemaal boze rillingen van haha! Echt wat een loser zeg!!! Goed bezig meis, laat m maar lekker voelen. Snap ik dat Lisanne daar niet mag slapen bij dat wijf, brr alleen die naam al... Ano; fijn dat alles goed gaat met je kindjes!! Alweer 5 mnden wat gaat t snel zeg... Ben ook wel benieuwd hoe dat hier straks gaat met 2 kindjes, maar ja komt vanzelf wel goed denk ik. En ben het ook gewend van m'n werk, scheelt ook. Heb vaak 5 kindjes alleen, dus kan ik 2 eigen kinderen verzorgen ook wel haha Hier; Taleah is flink verkouden en nu even terug val van plassen. Dus luier gewoon aan, al wil ze dat niet elke keer.. Maar ja ze plast dan wel in dr broek. Vind ik ook zo zielig! Al 2 korte nachtjes gehad en nu flink last weer van m'n lichaam. Maar ja komt goed!
Beterschap voor taleah Verder ken ik trudy niet gelukkig ik ga wel volgende week ff langs om te kijken of ze er dan ook is hihi Steef kwam vandaag lisanne terug brengen samen met zijn ouders en toren zaten mijn zwager en schoonzus hier met jurre en toren zei ik tegen steef zo van ik ben ik gister je vriendin misgelopen hihi hij kerk heel rat zo van niemand weet t nog hihi dus ik zei tegen hem wat iedereen bij was tja jij hebt geen greintje respect voor mijn dus ik heb t iedereen maar verteld dat jee en vriendin hebt hihi hij voelde zich gelijk heel ongemakkelijk loser