leuke foto's meid ik geloof wel wat je ticker zegt dat je gezin compleet is zo kijk dan wat een plaatjes
Hoi hoi Bedankt voor jullie antwoord op mijn vraag!!!! Gwen leuke traktatie! Deel je ook nog iets uit in verband met de geboorte? Vroeg ik me zo af..... Hier grote schrik......was Jan zijn tandjes aan het bekijken zie ik 2plekjes zitten!!? Snap er niks van! Kind snoept niet en we poetsen goed! Denk wel dat het cariës is helaas......grrrrr vind mezelf zo n stumper! Morgen mag hij weer naar de psz....word vroeg op voor ons hihihi
@ vriendlief: ik had soesjes gekocht, hier pasta opgesmeerd (had geen zin om chocola te smelten), en in de muisjes gedoopt.
Oké, ik heb de film gekeken, met Jaëlian in mijn armen. Ongelovelijk......... Uiteraard stond het einde er weer eens niet op:x. Ik had hem al ruim schoots ingeprogrameerd, maar er stond nog dik 15 minunten GTST voor. Hij eindigde bij mij dat ze ruzie kreeg met haar man over het rouwen van haar vader. Binnenkort de film bij mijn zusje ophalen, zodat ik hem helemaal kan kijken. Daarna druk geoefend met mijn draagdoek!! Echt super handig om mijn handen even vrij te hebben. Het is nog wel druk oefenen hoe ik hem er goed in krijg. Zit regelmatig helemaal met zijn neus in de doek. Jaëlian slaapt overigens gewoon rustig door
Dank je wel! Ja, ons gezin is compleet met 2 kinderen. Ondanks dat ik het erg jammer vind om nooit meer een trappelend kind in mijn buik te zullen voelen, nooit meer naar de VK toe, echo's kijken, naar de bevalling toe leven, bevalling mee zal maken, de geur van een pas geboren kind lekker naakt op je buik, kraamtijd, vind ik het mooi geweest.
Ooh shit zeg... hoe kan dat nou? Ik poets nog steeds 1x per dag en Fenna snoept wel bijna iedere dag, ik zal maar beter gaan poetsen dan. Jij hoeft je geen stumper te vinden, wat kan je er dan aan doen? Ga je naar de tandarts nu? Even navragen dan. Succes morgen met vroeg opstaan.
@Gwen; mooi geschreven! @Zazz; Ben je al ongesteld geworden? @De gelukkig huisvrouw; ik had die film al gezien in mijn kraamtijd. Pfff... heftig inderdaad, dat kindje in die doors. Moest zooooo huilen. En 'komt een vrouw bij de dokter' had ik niet veel langer erna gezien, ook zo'n vreselijke jankfilm... Fijne avond
Nope, nog geen ongi. Zo vreemd allemaal! Sorry ben zo moe, lange dag op t werk gehad. Morgen kom ik uitgebreid reageren !
Gwen: balen zeg dat de film niet helemaal er op stond!!! Leuke foto in de draagdoek.....Ik heb er 1 bij jan gebruikt en ga er nu weer 1 gebruiken~! is toch erg handig! Owww soesjes met muisjes.....heb lleen hier een broef gekregen dat er bij traktaties geen zoetige dingen gegeven mag worden.......hmmmmm Ja ik heb mijn schoonzusje al gebeld die is in opleiding voor tandarts...en die zegt dat je er helemaal niks aan kan doen! ALs het heel diep zit dus echt een gat zeg maar dan moet je aar de tandarts maarja rpobeer een 2 jaroge daar maar es heen te krijgen en dan ook nog es zijn mond open te doen vor een gaatje vullen...... Gelukkig is het nog heel oppervlakkig dus ze raad aan gewoon goed te poetsen en zoete dingen te vermijden zeg maar(al deed ik dat al)
@ vriendlief : Dus dan mogen muisjes ook niet?? Anders zou je een mini soepstengel kunnen dopen in boter en dan muisjes erop.
@ Vriendlief: hier ook de vraag om gezonde traktaties te geven. Als je dat niet doet, dan doe nze vaak de traktatie in de mandjes zodat ouders zelf kunnen kiezen of ze het geven. Maar ik heb nu toch gewoon iets lekkers. Hihi de luchtballonnetjes, jawel , hihi met een koekje, snoepje, yoghurtsnoepjes en een stempeltje. Ze zien maar wat ze er van geven @ hier: sorry dames ik hou het hierbij. Hele dag gewerkt, daarna uit eten geweest met de afdeling, nu net thuis de traktaties in elkaar gezet en nu benk heelmaal klaar. Zucht. Dadelijk wie is de mol finale kijken en dan lekker naar bed haha. Wordt dan weer half 12 ofzo maja...wil die finale wel vandaag zien hoor!!
Hey allemaal!! Ik heb nog wat geschreven op privé forum! Verder even geen puf meer, tis al zo laat! @ Vriendlief, zijn dat echt caries dan, kan dat? terwijl je geen zoetigheid geeft? Dat lijkt me toch gek? Of hebben jullie allebei ook zo'n gevoelig gebit? Ik moet bij Stan nu langzaam aan ook overgaan op 2x poetsen, al wil hij zelf al regelmatig overdag een keer poetsen, dit mag hij dan van mij ook, maar dan doe thij het zelf, dus dat stelt nix voor, maar 's avonds gaan we er echt even voor zitten, maar nog altijd drama hier!! Wij gaan 17 april naar tandarts.. Ben benieuwd! Hebben jullie kids ook van die hagelwitte tandjes!? Mooi he! Maar Stan heeft me toch een puntige hoektandjes! Jeutje! Dracula is er nix bij! Liefs
heb plaatjes opgezocht op internet en ja zo ziet het er wel uit maar dan een stuk minder natuurlijk!!!!! Michiel heeft een heel slecht gebit heeft ook erosie! Bij mij kan je er een steen tegen aan gooien dan heb ik nog niks......hoop dat zijn echt tandjes dus wel een beetje op die van mij lijken en dan mag hij het melkgebit van michiel hebben haha! Ik ga nu nog beter poetsen dan we al deden en stoppen met de fles pap....die kreeg hij altijd nog sochtends maar ga dit gewoon in een beker doen dan. Gwen en jedalin: Ja hier dus ook.....Ik vroeg het me af omdat jan er nu pas net heen gaat. Anders vraag ik het morgen ochtend even of het gebruikelijk is als er een broertje of zusje geboren wordt dat er dan wat uitgedeeld word en of ze micchien een gezonde tip had......ja muisjes zijn niet echt super gezond maarja hoort bij een geboorte toch!!! michien dat ik dan dat botercreme doe en dan soepstengeltjes in de muisjes....Ik ga nu slapen ben dood op en haha moet er om 7 uur uit morgen ochted met om half 9 op psz zijn en dat ben ik nou niet echt gewend hihi