hier heeft ze maar 1x 2 uurtjes gewend en daarna gelijk de vaste dagen! fijn dat de intake goed is gegaan. krijgen ze leuke leidsters?
ow sorry!! hihi. veel suc-6 vanmiddag misschien ben je al terug ben benieuwd en hoop dat alles goed is met haar.
haha hier nog een hoor alles wat ze kan pakken gaat haar mond in van tut naar tutdoek naar hydrofiele luier naar mijn arm hihi
leuke vestjes!!!!! ook mooie fiets!!! vraagje...? vanaf waneer zet je nou de andere wagen op de wagen zeg maar dat je de reiswieg eraf haalt en dan die wandelwageninzet erop zet???Jan past namelijk bijna niet meer in de wagen maar kan ook nog niet goed zitten voor die andere!
thnx het buggy gedeelte kan je toch ook bijna helemaal plat doen?? dan kan je die er gewoon opzetten maar dan is het bijna niet meer te doen om de maxicosi op de wagenonderstel te zetten tenminste bij de wagen van mij niet want dat buggie gedeelte zit op zoveel plaatsen vast dat t niet ff klik klik is zeg maar net zoals nu dat je ff andere adapter er opzet.
heb je nog recente foto's van jan ben wel benieuwd hij lijkt al zo groot als ik naar je onderschrift kijk
@ Franny: Ik hou niet echt een schema aan. De ene dag heeft ze 4 flessen, en de andere dag 5. Tussen de flessen laat ik minimaal 3,5 uur, max 5,5 uur. Anders maakt ze het wel erg gek. Op de dagen dat ik werk (woe - do - vrij) krijgt ze om 06.30 de eerste fles. Op deze dagen heeft ze meestal wel 5 flessen. @ Anoniempjuh: Super dat het zo goed is gegaan vannacht. Ik hoop voor je dat het geen toeval is. Ben benieuwd hoe het vannacht gaat. De afspraak met de KA is verplaatst naar morgen ivm een spoedgeval. Ze is nu 2 weken verkouden. Ik heb wel het idee dat de druppels helpen, in zoverre dat het wel "los" zit. Morgen ook naar het CB, dus dubbele check-up van haar longen. Hahahahaha, alsof het man eigen is Je hebt speciale potjes vanaf 4 maanden. Fijn dat de rechterkant is bijgetrokken!! Hopelijk trekt de achterkant ook nog bij. Tja, wiegendood is nooit bewezen waardoor het nu echt komt. Er zijn wel een aantal factoren waarvan men denkt dat het wiegendood in de hand werkt. Inderdaad kan wiegendood optreden tot 2 jaar. Ik ben mijn nichtje van toen 4 maanden er bijna door verloren toen ik aan het oppassen was. Dit was toen een combinatie van warmte stuwing en slaapapneu. @ Vriendlief: Leuk om te lezen dat Jan juist weer zo smult van de Mango @ Setti: Geeft niks! Vandaag niet naar de KA geweest ivm een spoed tussen door. We gaan nu morgen. Eerst naar het CB en dan naar de KA. Wat een leuke vestjes breid oma. Zozozo, jij hebt jezelf verwent!! Super gave fiets!
thnx iedereen voor de reactie op de foto van sem leuke foto's setti! @all, diegene die ze gebruiken.... nog steeds tevreden over de aldi/lidl luiers? welke waren t ook alweer.. ben bijna door mn voorraad pampers heen en moet vd wk nieuwe halen vandaar mn vraag anders ga ik ze eens proberen owww ben ik zo druk hiero alles ah bijlezen.. vergeet ik mn eten op het fornuis.. de pan met witte boontjes volledig aangebrand zitten gewoon vast op de bodem gelukkig waren dr nog een hoop niet aangebrand haha dus kan nog wel iets eten.. nu alleen nog hopen dat ik t uit de pan krijg t zit echt vast.. iemand tips?
nou suc-6 morgen dan maar! ach god t arme meiske moet morgen overal naar toe ja grappig he ze zijn alleen voor t mooie te warm voor dit weer die roze had ze vandaag aan met de boodschappen doen en daaronder een t-shirt maar toen ik terugkwam had ze hele rode koontjes hihi die fiets heb ik bij de makro gekocht met zitje en windscherm kwam t op 350 euries ongeveer!! dus dacht idd van laat ik mezelf maar eens verwennen. het is 14 jaar geleden dat ik een nieuwe fiets had. en voor dat geld kan je bijna geen complete mama fiets kopen ja kan wel maar dan nog komen t zitje en windscherm erbij.
haha, schoonmaak azijn puur erin doen doet wonderen!!!! haha. geen witte maar bruine bonen hahahaha. volgens mij hadden ze t over de aldi luiers.
die is leuk!!! @kussie, fijn dat je wknd zo leuk is geweest meis @eliesah, fijne avond!! veel plezier!
zeg maar gerust zwarte bonen die nu vastzitten op de bodem hahaha zal er zo eens een scheut ingooien.. ben benieuwd
Ik gebruik ze beiden, en ben over beiden nog steeds erg tevreden. Met de Aldi nog nooit ongelukjes gehad (ook niet als ze flink aan de diarree was).
Hahaha, hier witte bonen in tomaten saus als avond eten. Pan met water op het fornuis zetten, en dan een vaatwas blokje erin. Even laten koken, ook zo schoon.
haha ik had de tip van setti al gebruikt, flinke scheut schoonmaakazijn erin.. ff 15 min laten staan.. en afwasborstel dr overheen en het vloog er bijna vanaf maar jouw tip zal ik voor het vervolg bewaren