Hey Kussie je gaat je nu toch niet schuldig voelen he? We weten allemaal wel dat eigenlijk elke maart mama het hier verdient om wat voor reden dan ook! Maar we vonden gewoon dat jij het op het moment extra verdiende en wel een oppepper kon gebruiken
@ hier, nou Stan heeft dus zijn prikjes gehad.. En omdat hij maar 45 gr. was gegroeid de vorige keer vroeg ik of ze hem toch even wilde wegen (in principe kwam hij alleen voor de prikjes) En dat wilde ze gelukkig doen!! Enn... Hij is, hahahaha, 305 gr. gegroeid in 7 dagen tijd 8) Leve de JBPM!!! Ik ben zo opgelucht, hij is weer helemaal zichzelf!! En de prikjes gingen vrij goed! De eerste gaf hij geen kik bij, en toen hij net een beetje zijn lipje begon te pruilen japste die arts de 2e er al in, en toen was het wel even huilen geblazen!! En het bloedde ook nog eventje, dus moest er zo'n mini pleister op... Heb daarna in de "wachtruimte" nog een flink poosje "gefietst" met zijn beentjes en daarna gauw naar huis!! Daar legde ik hem in de box en na een kwartiertje toen hij wat wegdommelde kreeg hij weer zo'n "paniek huilbui" en ditmaal was mijn moeder erbij.. Die begrijpt nu dus eindelijk dat ik me niet aanstel, want ze schrok er best wel van!! Was zo zielig.. Ik vermoed dat hij half sliep en nou misschien wel een nachtmerrie van die stomme prikjes had!! Heb hem daarna wel 3 kwartier op de arm gehad en hem toen de fles gegeven!! Hij heeft er welgeteld 1 slokje van laten staan!!! Dus dat is gelukkig ook nog goed gegaan!! Hij heeft nu al wel 3 flessen leeg gedronken vandaag!! Ik heb hem nu op bedje gelegd.. Wat ook nog nie zo goed ging, want deed de deur niet ver genoeg los en toen bonkte hij er met zijn kleine koppie tegenaan Oeps! Gelukkig gaf hij daarom geen krimp!! De bikkel Nu ligt hij te jammeren en te doen, maar ik wil toch proberen of hij even een poosje kan gaan slapen nu!! Ga nu foto uploaden!!
Nou hoe moet ik het uitleggen!! Zoiets is nog nooit voor mij gedaan!! Ik weet gewoon niet zo goed ehm hoe ik er mee om moet gaan, hihi! Vind het zo ontzettend lief!! Maar heb toch het gevoel dat ik een beetje nou jah, ik had gewoon niet zoveel moeten miepen hierzo!!
Nou kom op zeg!!!! Jij en miepen??? Je mag hier best je hart luchten en het is zeker niet miepen! Wat je nu doet is miepen, Dus niet zeuren En gewoon je hart blijven luchten! Ik snap overigens wel dat je niet goed weet hoe je ermee om moet gaan (zou ik zelf ook hebben) maar niet van die rare dingen zeggen hoor! Wat betreft dat zomaar ineens krijsen als Stan ligt te slapen: Esmay kan dat soms ook ineens nou dan schrik je wel hoor! Dan is het net alsof ze idd een nachtmerrie of iets dergelijks heeft gehad al heb ik begrepen dat kindjes pas vanaf de 6 maanden ofzo gaan dromen? Maar ik weet niet precies hoe dat zit...
Hahaha, okeeej okeej, ik hou mijn mond al!! En ik persoonlijk geloof er nix van dat ze pas na 6 maanden gaan dromen!! Volgens de "geschriften" kunnen ze ook pas na 6 weken met traantjes huilen.. Nou dat kon Stan ook al wel eerder hoor! Sommige dingen nou jah.. Ze moeten toch wat zeggen heh Hoe gaat het nu met jou dan meis? Is het een beetje fijn om even rustig aan te kunnen doen? Zakt je hoofdpijn al wat? *knuffel*
Ja mijn hoofdpijn was eigenlijk vanmorgen al gezakt nadat ik een paar uur extra had geslapen, gelukkig Opzich gaat het nu wel, even helemaal rust! Maar ondertussen maak ik me toch wel weer druk over wat ze morgen gaan zeggen van mijn werk (want gegarandeerd dat ze morgenvroeg aan de lijn hangen om te vragen of ik vrijdag weer kom!)
haha hij is leuk geworden zo de foto met de kaart. ts je gegunt schat, soms heb je gewoon ff een knuffel nodig fijn dat stan toch gegroeid is en wat een bikkel zeg
Aahh super lieve foto met kaart en lieve mooie Stan.. Wat goed dat ie nog "flink" gegroeid is in 7 dagen tijd, leve de jhbm! Enne indd miepen dat doet niemand hier !
Oww dat gedram ook!! Man, je zou d´r verdomd ook ziek van worden!! Bah!! :x Ik vind het zo´n gek idee nog niet van je vriend om de ziektewet in te gaan!! Tjonge jonge, hier word je toch ook nie goed van!! Ik kan me voorstellen dat je nu al tegen morgen op kan zien!! En dat hoort echt niet zo!! Jakkiebah! Hihi, ik zit zo hard te tikken hier op de laptop, dat arme ding!
Nou geloof mij, dat die knuffel me ontzettend goed heeft gedaan en doet!! Ik voel me gewoon nou, gewaardeerd en geaccepteerd, en dat, is eigenlijk nog niet zo vaak voorgekomen... En ik kan je zeggen dat het een machtig gevoel is!! Dus nogmaals ontzettend bedankt allemaal!! Ja wat een kanjer heh!! Hihi!! Zo ken ik mijn ventje weer!! Hij doet het super! Hij slaapt nu al zo´n anderhalf uur.. Ik hoop maar dat als hij wakker word zijn beentjes niet helemaal stijf zijn en hij daardoor veel pijn heeft!! Ook hoop ik dat hij geen koorts krijgt, want ik weet niet of ik dat wel durf met die gekke zetpillen!! Vind zo zielig!!
Over de andere meiden ben ik het helemaal met je eens, dat niemand hier miept!! ECHT ZO!! Maar over mijzelf.. Met mijn soapserie!! Serieus, goeie tijden is er soms nix bij, hahaha!
@ kussie: meid, tis je hartstikke gegunt! We wilde jouw gewoon idd even in het zonnetje zetten omdat je het verdiende! en ja, wel meer mama's verdienen dat, maar naja, wij vonden dat jij het even echt verdiende . hihi En nee, daardoor ben je heeeelemaal geen zeur, maar juist heel leuk dat je ons zo vertrouwt en alles wilt delen . Enne, ik vind je soap altijd spannend om te volgen hoor! Goed dat de prikjes goed gingen!! fijn! @ hier: hahah net was mn nicht hier, en had een badje gekocht voor de jongens..duss..hop, zwembroek aan en in et badje! leukkkk Ff foto plaatsen
Linda; wat LEUK ! En wat heb je al grote stoere knullen zeg, zie ik nu pas eigenlijk nu ik ze alleen in zwembroekje zie ..
hihi ja, maar nog maar weinig babyvet! Ze hebben echt nog geen plooitjes in hun armen en benen van babyvet.. ben benieuwd of dat komt nog! hihi. Ben ook erg benieuwd morgen naar hun lengtes en gewicht
Ahh Linda how cute echt zo lief!!! Ik wil ook iets delen, eindelijk is het gelukt om Esmay rollend op de video te krijgen Van rug naar buik En ze deed net niks anders meer haha! YouTube - Esmay draait van rug naar buik filmpje is wel wat wazig lens van mijn mobiel was denk ik vuil ofzo?
NU moet ik alleen nog een filmpje zien te krijgen van het terug draaien van buik op rug maar daar heeft ze weinig zin in geloof ik En dat gebeurt ook eigenlijk meer per toeval dat ze terug draait (maar goed zo is het ook begonnen met op de buik draaien dat ze per toeval op haar buik draaide maar nu is het dus bijna constant als ze zin heeft )