maart mama's 2011 deel 3 -the day after.

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door shenoby, 7 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ellenore

    Ellenore Fanatiek lid

    13 mei 2008
    2.035
    0
    0
    Haai moppies!!!

    Iedereen blij dat het normale ritme, zonder feestdagen weer is begonnen? Ik in elk geval wel :).

    Helaas stond ik vandaag op met keelpijn, dus ik voel me niet echt 100%. Ik probeer zoveel mogelijk op iedereen te reageren, maar het kan zijn dat ik namen door elkaar haal.

    Allereerst Shenoby, wat een prachtige foto!!! En wat fijn dat ze zo keurig op groei is zeg! Ik heb nog gereageerd op jouw verhaal over je onderburen. Ik zal echt voor je duimen.

    @Lenny, ik raakte nieuwsgierig na je verhaal, dus ben ook gaan lezen bij de dec.mama's. Alles bij elkaar maakt het ongeloofwaardig. De dood van haar zusje, haar opleidingen terwijl ze 22 is en al 3 bevallingen achter de rug ten tijde van de studie...
    Daarbij ook nog dat de kids best zwaar waren en ze pas met 37 week is bevallen. Ik vind het nogal over de top.
    Kijk, bijna 30 jaar geleden is mijn moeder bevallen van een tweeling (mijn zus en ik) en toen wist ze het ook pas bij 8 maanden, maar nu zijn de echo's 10 keer beter.
    Wat betreft schoonmoeder....morgen komt ze oppassen...heb er zin in 8)..

    @Buikfoto's wauw meiden, wat een mooie buikjes zeg! Anneke, wat bn je mooi in proportie! En ik zag nog een foto in het zwart, zo klein!
    Potverdrie, die van mij is echt mega!!

    @Boer zoekt vrouw. Ik ben heel benieuwd naar volgende week bij Frank. Wat zou daar mis zijn gegaan???
    Ik vind het heel jammer dat de wijnboer niet in de tv uitzendingen zit, die had ik graag willen volgen.

    He getsie, ik wilde nog zo veel zeggen, maar weet het niet meer.

    Ik duik maar mijn bed in, hopelijk voel ik me morgen wat beter.
    Fijne avond lieverds!!

    Oh ja Lenny, ik wil ook graag na de bevalling verder kletsen. Zoals Inge ook al zei: het is zo leuk dat we elkaar op deze manier hebben leren kennen. Dat zou ik nog wel willen voortzetten op dit forum. Lekker de ontwikkelingen bespreken.

    xxxx
     
  2. flotsje

    flotsje Niet meer actief

    @lenny: leuk verder kletsen bij de mama's!

    @ellenore: hoop dat je je snel beter voelt...

    Ik ga zo mijn bed in.. hoop dat ik vannacht wat beter slaap heb veel last van onrustige benen en schouder... las net ergens da het kan komen door ijzertekort.. dus zo nog maar even vitamine nemen en denk dat ik vrijdag maar eens aan de gyn ga vragen om te prikken..
    Voor de dames die de 30 weken al bereikt hebben.. moeten jullie weer bloedprikken van jullie vk's of gyn?
     
  3. lennylenn

    lennylenn Niet meer actief

    @ellenore: owjeee...we gaan niet ziek worden he! gezellig morgen..je schoonmoeder over de vloer hiiiihiiiihiii. ja joh dat verhaal, alles bij elkaar wordt idd erg ongeloofwaardig, het is too much. rust goed uit en niet ziek worden he!

    @flotsje: ik moest idd bloed prikken..had mijn bloedprik verhaaltje hier nog neergezet want ze had door mijn ader geprikt dus er kwam onwijs veel bloed uit en ik dacht dat mijn arm de volgende dag afgestorven zou zijn :p

    leuk dat de meeste maart mama's to be verder willen kletsen na de bevalling. ik ben er iig ook bij.
     
  4. Micha 2

    Micha 2 Bekend lid

    4 jul 2010
    612
    0
    0
    NULL
    NULL
    Borsten laten doen, als ze hangen: Ik denk het niet, ik ben al blij dat ik over mijn ziekenhuisangst en prikkenangst aardig heen ben, hihi.
    De naam: wij hebben besloten dat als er iemand in onze omgeving met dezelfde naam komt, mijn eigen nichtje en mijn man zijn nicht verwachten ook beiden een meisje. Dat we dan toch de naam gaan gebruiken. We noemen haar nu al zo'n tijd bij haar naam, dat we er beide niet aan moeten denken dat opeens te veranderen.
    Echofoto's: Mooie foto's dames!
    Sjoelke: Toch wat herkenning! Ik weet dat iedere zwangerschap persoonlijk is, maar ik vroeg het mij toch af.
    Gewicht: Als ik telkens hier alle gewichten zie, voel ik mij echt enorm. Ik ben nu 14 kilo aangekomen tijdens de zwangerschap in totaal. Maar het rare is dat ik nog steeds een bescheiden buikje heb en dat als je mij ziet, je niet zou verwachten dat ik al zoveel aangekomen ben.
    Bloedprikken: Mijn bloed wordt al een hele tijd iedere 3 maanden gecontroleerd door mijn medicatie, Nu tijdens de zwangerschap iets meer. Dan krijg ik een formulier van mijn specialist en moet ik aan mijn gynaecoloog vragen of ze ook nog iets extra's geprikt wilt hebben. Tja als ik toch al geprikt wordt. Mijn glucose is er een keer extra opgezet en nu kruizen ze het standaard aan.
    Volgende week ga ik weer bij mijn gynaecoloog langs, dus misschien dat zij dan een keer ergens mee komt, ik zie het wel.
    Verder kletsen na bevalling: Het lijkt mij wel leuk, dan kunnen we nog steeds ervaringen en frustraties, hahaha, en natuurlijk leuke dingen met elkaar blijven delen. Dan zijn we echte maart mama's

    Alvast welterusten allemaal!
     
  5. annekevdz

    annekevdz Fanatiek lid

    25 sep 2009
    2.515
    0
    0
    @Raw: jij bent een dagje eerder uitgerekend, maar je hebt een mooie buik. Die van mij is ronder hoor volgens mij!

    @Ellentje: bescheiden is een beschrijving die ik niet vaak hoor in mijn omgeving... op mijn werk zeggen mensen allemaal heel hard dingen als: zo, dat groeit goed!
     
  6. annekevdz

    annekevdz Fanatiek lid

    25 sep 2009
    2.515
    0
    0
    @Flotsje: jouw buik ziet er ook mooi uit!

    @Debski: en die van jou groeit ook mooi! En wat heb je een slanke benen eronder, goed hoor!

    @Lenny: ik zou het leuk vinden als we straks doorgaan met forummen als we bevallen zijn. Met de december 2009 mama's had ik dat destijds niet, maar dat kwam misschien ook wel doordat ik daar heel laat was aangesloten. Nu heb ik het gevoel dat ik iedereen ook echt een beetje ken en het is ook wel heel leuk om te zien hoe ieder kindje zich ontwikkelt.
     
  7. annekevdz

    annekevdz Fanatiek lid

    25 sep 2009
    2.515
    0
    0
    Bah vandaag de hele dag naar Utrecht voor cursus. Nou ja, eigenlijk is de cursus hartstikke leuk. Ik heb meer problemen met het half zeven al de trein nemen en dan 12 uur later pas weer terug zijn op het station...

    Over borsten laten doen als ze gaan hangen: ja, dat zou ik wel willen als ik het dan zou kunnen betalen. Ik heb normaal gesproken een B cup, dus vrij bescheiden. Dat is geen probleem, want ze zijn wel mooi van model. Alleen als ze echt gaan hangen, dan ziet het er natuurlijk niet meer uit. Ik hoop dat dat wat mee zal vallen, vorige keer zijn ze wel wat slapper geworden, maar met wat spieroefeningen was dat wel nog ok.

    Ik ben nu elf kilo aangekomen, dus dat is best ook veel hoor. Ongeveer net zoveel als de vorige keer. Toen was het in totaal zestien/zeventien kilo.

    @Ellenore: dank je, ik denk dat het in proportie lijkt doordat ik best lang ben (1.80m). En bij boer Frank lijken de dames elkaar niet zo te mogen. Ze groetten elkaar gisteren ook vrij koeltjes. Bij Gijsbert bijvoorbeeld reageerden ze heel enthousiast op elkaar. Is toch weer een heel verschil.
     
  8. Kwekijzer

    Kwekijzer Niet meer actief

    Typisch he, omgeving heeft nog meer nesteldrang dan wij:D Hans heeft gisteren alle plinten en kozijnen nog een keer gehad, vanavond kunnen we aan de muren beginnen en kan het glasweefsel erop. Ik vind eerlijk gezegd dat we gewoon op schema lopen. En ach, ik wil het kindje straks toch bij ons naast het bed. Geen haar op mijn hoofd die het kindje helemaal in dat hok weg gaat leggen. Dus zo erg is het niet als dat kamertje niet af is:p

    Bedrijfsarts ging goed. Hans is mee geweest, het is nu klaar. Eerst kind op de wereld zetten en dan weer verder. Voor mij een hele opluchting.

    Het klinkt wel grappig hoe Bram reageerd, maar het zal in praktijk zeker wel minder lollig zijn. Hij is in ieder geval wel positief gestemd over zn oma:D
     
  9. Ellenore

    Ellenore Fanatiek lid

    13 mei 2008
    2.035
    0
    0
    Oh ja. Dr. 90210 Geweldig programma vind je niet Lenny? Ik ben dol op dr. Ray.
    Ik zou, als het geld aanwezig is mijn borsten en buik laten doen. Alles weer strak :)
    Dan wel bij 1 van die top chirurgen. Hier in Nederland hoor je de laatste tijd nogal wat horror verhalen.

    @Anneke, je bent al onderweg, maar wil je toch even sterkte wensen vandaag. Ik heb over 2 weken weer 3 dagen cursus. Zie er nu al tegenop om Chris zo lang te missen.

    @Micha, ik ben al 16 kilo aangekomen! Vind mezelf ook wel erg rond in vergelijking met mijn lengte 1:60m

    Nou, fijne dag allemaal. Ik ga eens kijken hoe lang ik vandaag het werken vol ga houden. Voel me nog niet 100%.

    Doegies!!
     
  10. Kwekijzer

    Kwekijzer Niet meer actief

    Drinkt hij genoeg? Als je hem goed eten geeft met vezels, granen, fruit en groente, maar hij drinkt wat weinig, dan heeft het namelijk geen zin.

    Maar dat zal je wel weten.

    Poetsvrouw is hier gearriveerd, ik moet ook in de benen (klinkt heel luxe he, maar ik heb wel een huis wat minimaal 2 zo groot is als een normaal huis hahaha)
     
  11. lennylenn

    lennylenn Niet meer actief

    hai suenne,

    de ene dag drinkt hij beter dan de ander maar ik blijf het wel aanbieden. verder krijgt hij 2 keer per dag fruit, groente bij zijn eten, vezels ook en de granen. het is zooo irritant, vandaag toen ik hem ging ophalen van de creche verteld de leidster dat de ontlasting eruit was maar dat hij er echt veeel pijn bij had. toevallig heeft het dochtertje van een andere leidster ook hetzelfde probleem dus zij wist hoe ze maddi ermee konhelpen...anus goed insmeren met zalf enz. toen het er eenmaal uit was viel hij gelijk uitgeput in een diepe slaap.

    @ellenore: jaaa leuk programma he hahahahaa. het lijkt mij best wel eng zo een borstcorrectie maar ik zou het zer zeker doen als ik het geld had.

    @ de rest: ik reageer morgen echt op iedereen wantik ben ontzettend moe. (dagje ikea en dagje kleertjes kopen voor de baby straks) morgen de 32 weken echo :D:D

    anneke jij hebt morgen de 3d he?! heel erg veel plezier alvast

    slaap lekker allemaal en tot morgen
     
  12. annekevdz

    annekevdz Fanatiek lid

    25 sep 2009
    2.515
    0
    0
    Was weer een lange dag, maar ik had de mazzel dat Ronja vandaag niet heel vroeg naar bed was, dus heb haar nog net even kunnen zien en knuffelen!

    @Ellenore: jij hebt je cursus compleet met overnachtingen? Bah, dat lijkt me ook niet leuk. Is het wel een leuke cursus die je doet? Die van mij van vandaag ging over beoordelen. Alleen heb ik dat al heel veel gedaan, dus echt heel leerzaam was het niet. Nou ja, het zit er eerst weer op. Vrijdag examen van mijn vorige module: coachen. Een aantal groepsgenoten hebben hem al gehad en die hadden geen hele goede resultaten. Van de zeven waren er vijf gezakt... oeps!

    @Suenne: wat fijn dat het goed ging bij de bedrijfsarts!
     
  13. Ellenore

    Ellenore Fanatiek lid

    13 mei 2008
    2.035
    0
    0
    Hi all!!

    @Anneke, wij hebben 2 keer per jaar drie dagen training en vergadering. In januari en in september. We krijgen dan de sales cijfers te horen (boring) en we krijgen van elke afdeling te horen wat ze nog gaan doen het komende jaar (extra boring).
    Daarnaast hebben we gesprekstraining met camera en acteurs (mega boring) en gelukkig ook nog een sociaal programma op de donderdag avond. Het is leuk om je collega's te zien en hele dagen met ze te kunnen kletsen, maar ik mis mijn mannetjes dan ook wel enorm hoor! We verblijven vaak in luxe hotels, dat is ook zeker een voordeel. Kan ik toch nog genieten van een ligbad.
    Gelukkig heb je Ronja nog gezien vandaag! Doet haar vast ook goed.

    Ik heb me vanmiddag ziek gemeld en blijf de rest van de week lekker thuis. Voel me absoluut niet fit. Heel mijn lichaam doet pijn. Nu even verder breien en tv kijken. Ik lees af en toe wel mee hoor vanavond.

    Liefs!!
     
  14. lennylenn

    lennylenn Niet meer actief

    oke ik weet het bijna zeker... de moeilijk stoelgang van maddox komt waarschijnlijk door de halfvolle melk. als ik terug denk aan de maanden dat hij dit heeft en dan ook even denk wat er veranderd is aan zijn voeding..dan kom ik alleen op de melk neer. dat is het enige dat er is veranderd. gewone halfvolle melk van de ah krijgt hij.

    ik had het een weekje niet gegeven en ipv daarvan de poeder dreumes groeimelk vand friso geprobeerd en toen had ie normale ontlasting geen pijn helemaal niks. toen heeft ie een keer bij mij chocomelk gedronken en ook weer een keer de normale melk en nu is het weer mis. dan is het toch overduidelijk (in mijn ogen dan.mischien ben ik wel gek aan het worden) dat het aan de melk ligt?
     
  15. mamaantje

    mamaantje Fanatiek lid

    5 dec 2005
    1.487
    0
    0
    Ouderenwerker
    Maassluis
    Hoi meiden...

    Ook ik lees nog steeds mee hoor... maar heb het zo druk dat ik nauwelijks nog reageer. Op mijn werk is het een grote chaos...terwijl ik eigenlijk zou moeten afbouwen en overdragen.
    Nou.... dat gaat dus niet echt.

    Heb nu al twee dagen heel erg hoofdpijn, die niet echt wegtrekt... dus moet nu echt een beetje gas terug nemen... maar dat gaat bijna niet.

    Vorige week een groeiecho gehad en alles was goed.
    Baby was goed gevuld en ze schatte het op ongeveer 1500 gram.
    Glucose test was ook goed en ijzer ook.

    Hebben jullie allemaal al een geboortekaartje?
    Ben nog druk aan het zoeken... maar ben er nog niet uit.
    De babykamer is nog niet af, maar gelukkig hebben we nu wel alles tevoorschijngehaald van mijn zoontje... en kan ik nu alles gaan opruimen en uitwassen....
     
  16. Sjoelke

    Sjoelke Bekend lid

    3 jun 2010
    905
    0
    0
    Verstandelijk gehandicapten sector
    Noord-brabant
    @Ellenore: Hoe is het met je keel? Wat vervelend dat je je zo rot voelt. Hopen dat je snel opgeknapt bent. Wel fijn dat je lekker thuis blijft deze week. Zorg goed voor jezelf! Ik vind het ook jammer dat die wijnboer er uit is. Leek mij ook een leuke boer om te volgen.

    @Na de bevalling verder kletsen: Ik wil ook graag na de bevalling verder kletsen. Ik wil van alle baby’s foto’s zien! Hihhih. Wat wordt het nu spannend he!!

    @Bleodprikken: Ik heb twee weken geleden bloed geprikt. Maar dat was om te kijken of ik anti stoffen heb aangemaakt ivm met negatieve bloedgroep. Ik heb toen ook de anti –d spuit gehad.

    @Suenne: Heerlijk een poetsvrouw. Zou ik ook wel willen.
     
  17. ingef

    ingef VIP lid

    30 aug 2009
    5.619
    1
    0
    NULL
    NULL
    sjoelke: oe lekker italiaans...heeft het gesmaakt? Richard is inderdaad wel wat vreemd..maar hij is echt niet de enige..ze hebben allemaal wel wat vreemde dingen vind ik...hahah maargoed, het blijft een heerlijk programma hoor!

    micha: wat heerlijk zo'n vakantie! je klinkt lekker uitgerust! hahaha...leuk zo'n man met nesteldrang! zwaarte: ja, ik vind het de ene dag wel zwaar en de andere dag valt het mee...wel moe, grote buik en een kindje dat echt wel tegen mijn ribben aan zit..(AUW) verder kan ik niet lang staan en lopen, want dan krijg ik echt megapijnlijke harde buiken... verder op zich we goed..vooral als ik lekker geslapen heb en een beetje doseer met de energie, gaat het wel!

    anneke: De dames van marcel zijn inderdaad op zoek naar een vader...maar hij zelf ook naar iemand die kids heeft of nog wil hebben...ik vind hem een beetje raar...weet niet precies waarom, maar hij doet vreemd...

    suenne: haha...niet best jouw slaapverhalen...vooral het jezelf wakker snurken valt onder de categorie minder handig...;) bedankt voor de tip over het kussen, ik gebruik het inderdaad al een tijd! en wat heerlijk he, zo dromen over je kleine!
    ben het helemaal eens met je psychologische theorie over de boeren hoor! zitten weer aardig wat tiepstra's bij..;)

    31 dec: jij ook de beste wensen! fijn dat je het zo naar je zin hebt gehad in oostenrijk! en inderdaad nog 6 weken werken..hier ook! echt aftellen nu he?

    lennylenn: nee, niet gelezen dat verhaal van die young mom...al meer over bekend? jij gaat inderdaad hard meid! 32 weken alweer! en nee..ik zou nooit iets plastisch aan mijn lijf laten veranderen...ook al ben ik soms best ontevreden... probeer toch gewoon trots op mijn lijf te zijn...;) en die thee zakjes ach ja...die doen me denken aan de prachtige borstvoedingsperiode! haha

    shenoby: fijn dat alles weer goed is met jullie kleine meisje en leuk die foto! echt al he?..

    raw: leuk om weer wat van je te lezen en fijn dat alles goed is met jullie meisje! en inderdaad echt een meid zo te lezen! leuk hoor! en gaat inderdaad snel nu he?

    anneke: mooie buik hoor!

    shenoby: ik hoop echt dat jullie mazzel hebben en snel een ander huis krijgen...dit is ook niet waard he?

    raw: ook een mooie buik hoor!

    ellentje: fijn dat je niet meer hoeft over te geven...voorlopig dus maar heen mac meer? ;) hopelijk slaap je vanacht wat beter...ik probeer voor het slapen gaan ook wat minder te drinken..dan hoef ik om 2 uur te plassen en om 6 uur.. da's toch al een verbetering aangezien ik eerst om de 3 uur moest....;)

    imsala: ook een mooie buik! Moet zelf toch ook echt nog weer eens een foto gaan maken ... schiet er steeds bij in..stom he?

    lennylenn: wat vervelend dat maddie zo'n last van zijn ontlasting heeft.... drinkt hij genoeg? eet hij ook graag fruit? anders zou je daar zijn ontlasting misschien nog wat mee kunnen verzachten... en inderdaad laten onderzoeken, want het lijkt me heel naar voor zo'n klein ventje...

    flotsje: wat vervelend dat bram er zo van af is... ze kunnen zich ook echt naar voelen door kiezen die doorkomen he? Hopelijk knapt hij snel weer op!
    mooie buik hoor!

    debski: wat zielig dat Jesse weer zo verdrietig was... komt waarschijnlijk ook wel door de vakantie he? Doe je wel rustig aan meid!
    mooie buik! doet me aan die van mij denken..;)

    lennylenn: lijkt mij wel leuk om dan door te beppen als maart mama's....als we het allemaal vol houden met 1 of sommige 2 kinderen....;)

    ellenore: he keelpijn! het heerst wat...hopelijk zet het niet door! hier trouwens ook een megabuik hoor mensen denken echt dat ik al op knappen sta...hahaha..moet nog 10 weken! dat wordt wat...ik ben ook benieuwd wat er bij frank mis ging... waarschijnlijk kunnen die meiden niet goed met elkaar...zo kwam het in elk geval op mij over? hoe was het met je schoonmoeder?

    flotsje: hier nog geen extra bloedprikken..

    micha: naam, kan me voorstellen dat je dat besluit...je bent dan al helemaal gewend aan een naam he? aankomen, ach ja... het is niet te vergelijken eigenlijk..misschien moeten we dat ook niet doen.... als je je maar goed voelt..!

    anneke: heb je het wat overleeft met de trein vandaag? lange dag hoor! en ik zie dat jij hetzelfde denkt over de dames bij boer frank? grappig!

    Suenne: fijn dat je duidelijkheid hebt van de bedrijfsarts! en hier gaat het kleintje ook naast ons bed in een wieg hoor! Kris heeft destijds een half jaar (zolang borstvoedde ik ook) naast ons gelegen..ik miste hem in het begin vreselijk!

    ellenore: beterschap meid! kom maar lekker bij!

    lennylenn: melk, tja, het zou kunnen...heb geen idee of dat deze klachten oplevert, maar het is vrij gemakkelijk te checken! even geen melk meer!

    mamaantje: jeetje, dat klinkt niet prettig op je werk! wel aangeven hoor!

    geboortekaartje: wij hebben de bestelling de deur uit! hij is zo leuk....de naam hebben we ook eindelijk helemaal duidelijk...echt fijn!

    verder weer lekker aan het werk, wel weer gezellig! merk wel dat ik erg uitkijk naar mijn verlof..komt ook doordat het nu 2011 is en het zo dichtbij lijkt te komen. Dat doet het ook wel, alleen moet ik nog wel 6 weken werken..da's nog wel een tijdje...maargoed, daarna des te langer vrij! heerlijk!!

    nou meiden, ik ga naar bed! manlief is al naar boven, was niet helemaal fit....zelf ben ik ook erg moe, dus lekker ons nestje in!

    liefs!
     
  18. kartvelibaia

    kartvelibaia Actief lid

    8 mrt 2010
    392
    0
    0
    NULL
    NULL
    jemig he meiden, wat kletsen jullie toch zo ontzettend veel!!;)
    bij mij lukt dat niet zo echt, hopelijk vinden jullie dat niet erg? ik lees altijd alles wel... maar ik ben ook zo druk met van alles en nog wat.
    nog een box uitzoeken, gordijntjes, een leuk badsetje, nog wat kleertjes.. en dan uitwassen, nòg een keer de babykamer poetsen..

    misschien komt het ook wel dat we een aparte computer kamer hebben.. hoor vaak van anderen dat je sneller een laptop pakt en ik moet er echt voor gaan zitten..

    maar hier gaat alles goed hoor! merk wel dat de energie wat minder wordt. ach ja, het heet niet voor niets het laatste trimester..
    ben zelf 7 kilo aangekomen. wie weet word het nog meer maar hoop het niet. had mezelf voorgenomen na de bevalling minder te gaan wegen dan daarvoor.. ben te zwaar namelijk en wil dit absoluut niet meer.

    hier ook vaak een blaastrappertje! gisteren in de stad gauw naar bakker bart gerend want anders ging het niet goed hahah..

    hoever zijn jullie met alles? alles al voor elkaar? geboortekaartjes besteld? babykamer klaar? alles al gekocht? en is iedereen erover uit met de naam?
    wbt dat laatste, nu vind mijn vriend weer een andere naam leuker.. pfff, dus dat word nog weer overleggen wat we gaan doen.

    zaterdag voor de 2e keer een 3d echo, hoop dat het kindje zich nu wel wat beter laat zien..:)

    en wbt verder gaan kletsen als we 'echte' maart mama's zijn, ik ben van de partij!! (als ik er dan de tijd voor kan nemen;))
     
  19. Debski

    Debski Fanatiek lid

    23 nov 2006
    1.502
    0
    0
    Koerier
    Maastricht
    Dag dames

    Ik lees ook nog lekker mee hoor, maar net als Kart heb ik het ook erg druk en moet ik me ook neerzetten achter de pc.
    Nog even wat wassen, nog wat spulletjes kopen voor de babykamer. de babykamer zelf staat nog steeds niet op!! Ik word gek van het wachten, die mannen boeit het niet zo maar wij zitten met de nesteldrang ;) Trouwens nog maar 10 weken tot de bevalling dus vind het nu wel hoog tijd worden dat ie klaar is ;)
    Verder hebben we besloten een nieuwe tv te gaan kopen, een platte met een nieuw kastje want we hebben nogal plaatsgebrek beneden en kunnen anders de box niet plaatsen.
    Hebben we net dat besloten te gaan doen deze of volgende maand gaat een paar dagen geleden onze droger stuk
    Tja dat komt altijd slecht uit he.
    Verder ben ik nog aant shoppen voor nieuw servies en bestek ... het onze is zo oud en de borden zijn bijna allemaal wel ergens stuk!
    Druk genoeg dus!!
    Maar ik lees nog wel mee hoor en ik praat ook graag verder als de kleine er is, hopelijk heb ik daar wel tijd voor en zin in, ligt eraan hoe ik me voel na de bevalling, bij mijn zoontje heb ik me weken echt slecht gevoeld!!
    Maar goed dat zien we dan wel weer ... we kunnen in ieder geval al beginnen aftellen he dames, het gaat nu echt snel!!

    Fijne dag allemaal en tot snel weer :D
     
  20. shenoby

    shenoby Niet meer actief

    zoooo
    vandaag heeft de wijkagent naar ons gebeld.
    die ging proberen wat druk te zetten bij de woningbouw.
    en ze hebben bij de rechtsbijstand een jurist op onze zaak gezet en die ging ook proberen druk te zetten.
    ze zei wel eerlijk dat we juridisch gezien niet echt wat kunnen (wat betreft rechter enzo) maar ze ging zeker proberen de woningbouw wat onder druk te zetten.
    hopelijk helpt het.
    heb vannacht de hele nacht al niet geslapen van alle spanningen want nu was er ineens rondgebazuind dat wij de hele dag op bed lagen,snachts eruit waren en nikki ook snachts lieten rondlopen.
    nou dat kwetst je zo!

    dus zoals jullie misschien wel begrijpen gaat veel van mijn tijd en energie hier even inzitten.
    zodra het hier wat rustiger is kom ik lekker weer op iedereen reageren
     

Deel Deze Pagina