Ook van mij voor iedereen veel geluk, n goede gezondheid en n vlotte afloop vd zwangerschap met veel genieten en voldoende nachtrust erna!
2017 begint goed.. Moet het even van me afschrijven.. Ik zit dus al een poosje in de ziektewet. Ivm depressie en langdurige slapeloosheid. Mijn contract is per 1-1-2017 afgelopen. Nu heb ik wekelijks contact gehad met het bureau dat de ziekmeldingen voor mijn uitzendbureau regelt. We hadden op een gegeven moment afgesproken om mijn ziekmelding tot einde contract door te laten lopen, zodat het uwv het over kon nemen ivm betalingen. Heb ik vorige week geen loon gehad (zou nog via uitzendbureau gaan). Dus ik bel vandaag maar even, omdat ik me zorgen begon te maken. Hebben ze me per 17 December beter gemeld! Ik ben helemaal in paniek. Dat betekend dat ik dus van de afgelopen 2 weken geen loon krijg en dat het uwv ook een beter melding heeft gehad waardoor ik gewoon een WW had moeten aanvragen. En zo'n aanvraag duurt 6 tot 8 weken! Mijn man zit in de wintermaanden zonder inkomen met zijn werk. Wat dus betekend dat we nu zo'n enorm groot probleem hebben. Ik ben me nu suf aan het bellen met het uitzendbureau en dat bureau dat de ziekmelding heeft gedaan, om erachter te komen wat ik fout heb gedaan en of er nog iets aan gedaan kan worden. Want ik ben niet beter! En we kunnen zeker weten niet 2 maanden zonder inkomen zitten, want we hebben nu al bijna niks meer op de rekening staan door de dure maand December. Dit zijn dingen die ik er nu echt niet bij kan hebben. Ik ben volledig in paniek.
Jeetje wat kut, sorry voor mijn taal. Maar neem ook eens contact op met het uwv. Want je kunt je daar ook ziekmelden en hoef je nog niet de ww in volgens mij.
Tiger jeetje wat ontzettend naar 😢😢😢! Als dat soort logge instanties fouten maken zijn ze ook zo lastig weer recht te zetten. Ik zou ook zeker het UWV zelf bellen. Hier is overduidelijk iets misgegaan. Ik hoop echt dat ze een beetje met je meedenken en meewerken om dit zsm op te lossen ... Snap dat je in paniek bent. Heb zelf ook met UWV (uitkering) van doen gehad en ik word er sowieso al zenuwachtig van. Sterkte!
Ja, ik had het uwv allang willen bellen, maar ik moet bereikbaar blijven voor dat bureau dat mijn ziekmelding doet, omdat ze me terug bellen. Ik kan dus pas weer bellen als zij eindelijk wat van zich hebben laten horen.
Jeetje tiger. Succes meis!!! Vandaag Groeiecho gehad. Kindje was goed gegroeid. Iets onder het gemiddelde maar wel lange benen wat gek is want zowel mijn man als ik zijn klein haha. Ik denk dat ik, net als bij mijn zoontje, lange,dunne kindjes maak haha
Hi allemaal, ook vanuit mij een fantastisch 2017 toegewenst met mooie, lieve en gezonde baby's. tigermom wat een rot situatie waarin ze je nu hebben geplaatst. In principe moet inderdaad dat bureau de ziekmelding corrigeren. Maar ik kan me voorstellen dat ze je hebben beter gemeld, om zo je contract te kunnen stopzetten. Dit mag niet zomaar, wantrouwen dat moet altijd in overleg met jou. Heb je in de tussentijd gewerkt (na de 16e)? En zo nee, hebben ze jou gezegd dat ze je gingen beter melden? Zo niet dan moeten ze dit terug draaien. In alle andere gevallen kun je je bij het UWV met terugwerkende kracht (dus per 16 dec) ziek melden. Zij gaan dit dan verder uitzoeken, maar dat duurt weer even. Wel kun je in de tussentijd bij het UWV na 4 weken al een voorschot op je uitkering aanvragen hoor. Dit is niet altijd handig, maar wel als je echt zonder geld komt te zitten. Ik doe dit toevallig al even voor mijn werk dus mocht je nog vragen hebben pb me dan even... Kimmie zou dit een soort min+min= plus zijn? Kort plus kort wordt lang Hier gaat het iets beter afgezien van het feit dat ik door pijn in mijn liezen en baarmoedermond nauwelijks nog slaap. En ik wacht vol spanning op de 3D echo komende zaterdag.
Mir jij hebt er echt verstand van! Daar kan Tiger vast iets mee. Hoop dat het goedkomt. Echt een waardeloze situatie, dan sta je gewoon in de kou. Kimmiej fijn dat alles goed was. Mijn meiden waren beide beneden gemiddeld. Alleen de jongste had ook heel lange benen. Wat ook nergens op sloeg want ik ben een kabouter 😂. Haar benen waren P100 ... bij de geboorte was ze 48 cm en veel daarvan was been. Nu heeft ze gewoon net als mijn oudste korte pootjes 😅.
Dankjewel voor de lieve reacties! Ik heb vandaag niet stil gezeten. Het bureau die mijn ziekmelding regelt houdt vol nooit een mail te hebben gestuurd waarin ik beter gemeld ben. Dus ze heeft een mail gestuurd naar het uitzendbureau dat mijn ziekmelding tot einde contract loopt. Daarna heb ik direct het uitzendbureau gebeld, die gaven aan dat ze wel degelijk die e-mail heeft gestuurd, maar als ze nu een 'herstel' e-mail stuurt dat ze mij die 2 weken loon nog gaan uitbetalen. Wel moet dat bureau mijn ziekmelding ook nog aan het UWV doorgeven (heb ik ook mee gebeld) en zodra die dan de ziekmelding alsnog doorkrijgen krijg ik met terugwerkende kracht alsnog gewoon ziektewet uitkering. Dit zou betekenen dat we nu even verrot zitten, maar dat het uiteindelijk allemaal goed gaat komen. Ik bel deze week uiteraard nog wel flink achter hun broek aan tot ik zekerheid heb dat het goed afgehandeld is. Ook heb ik nooit een brief gekregen waarin vermeld wordt dat mijn contract niet verlengd word e.d. dus daar moet ik ook nog even achteraan voor het UWV. Mir: Als ik nog vragen heb dan stuur ik je zeker een pb. Kan wel wat informatie gebruiken als dit allemaal niet goed gaat lopen. Uiteraard vonden ze het allemaal zo vreselijk vervelend voor me, maar wil eerst zien en dan pas geloven haha Ik heb trouwens niet meer gewerkt en mij is nooit verteld dat ze me weer beter zouden melden. Er is ook nooit wantrouwen aangegeven, omdat ik gewoon heel duidelijk niet in staat ben om te werken. Dat hebben ze nooit in twijfel getrokken. De arbo arts hoopte natuurlijk wel dat ik z.s.m. weer aan de slag ging, maar die heeft ook aangegeven dat een depressie niet te voorspellen is in herstel. Dus voor mij kwam dit als een totale verassing, omdat mijn beter melden op de 19e (niet de 17e) is geweest en ik de 21e nog contact heb gehad met het bureau die mijn ziekmelding deed. Dus vandaar mijn totale paniek haha
Kimmiej: Fijn dat de echo verder goed was. Moest wel even lachen haha, ik zag een kindje voor me met zulke lange beentjes en amper een buik In mijn hoofd zag het er komisch uit..
Tigermom wat een gezeik zeg, ben je mooi klaar mee. En altijd fijn dat je er dan zelf achteraan moet 🙄 Maar het is zo te zien allemaal al opgelost gelukkig. Kimmiej fijn dat de groeiecho goed was!
Tiger: Wat een gedoe zeg! Hopelijk word alles goed terug gedraaid. Wel heel vaag hoe zoiets mis gaat met communicatie en jij nergens van weet.. Wij hebben net de maxicosi en kinderwagen besteld. Ben benieuwd! En morgen weer controle bij de VK en donderdag nog maar 8 weken.. Wat gaat het snel zeg
Oooh leuk Lis! Dat is weer iets om naar uit te kijken Welke kinderwagen heb je besteld? Morgen komt de autostoel Safe2Go binnen als het goed is. Ben zo benieuwd Ook weer controle bij de vk