Ik heb geen last van harde buiken. Eigenlijk voel ik me lichamelijk echt heel goed, geestelijk alleen wat vermoeid. Wasjes? Nu al Ik ga pas wassen als ik met verlof gaat, begin maart dus. Er is hier eigenlijk ook nog niks klaar. We hebben nu sinds zondag de kast vervangen voor 2 ladekasten die gelijk zullen dienen als commode. Daarboven komen planken met mandjes voor kleding etc. Zelfs de wieg moeten we nog aanschaffen (wel al uitgezocht)
Nou ik wil wel klaar zijn voor mijn verlof. Ik ga met 36 weken met verlof dus wel handig als ik gewoon klaar ben. De week erna mag ze in principe komen.
Hoi Allemaal... Tijd geleden heb ik met jullie meegekletst, maar door drukte en tijdsverschil (woon op Curacao) beetje langs me af gegaan.. Vraag me nu wel af hoe het met iedereen is Ik ben inmiddels 32 weken zwanger vandaag, en ik mag echt niet klagen. Enige mindere punten zijn dat ik heel erg veel vocht vasthoud, zodra ik opsta zijn mijn voeten echt zo dik dat ik amper meer normale schoenen aankan... ook mijn zwangerschapsacne is niet minder geworden dus zit echt helemaal onder de uitslag... Niet alleen mijn gezicht maar ook nek, armen, borst en rug.... Ook erg veel last van mijn billen ; volgens de dokter alles wat aan het verweken is en het indalen..... Hoe gaat het verder met jullie? Groetjes van mij
Ik heb ook al een tijdje niet meer geschreven. Lees wel bijna dagelijks even mee. Hier gaat alles trouwens goed. Morgen weer echo bij de gynaecoloog.
Onze twee harige heeft besloten dat het einde van mama's zwangerschap de perfecte tijd is om niet meer te gaan slapen. Echt deze zwangerschap sloopt me helemaal 🙁
Hallo allemaal Ik reageer ook niet zo heel vaak, maar kom wel heel regelmatig hier bijlezen om te zien hoe het met iedereen gaat. Ik ben vandaag weer op controle geweest bij de gyn. Alles is prima in orde met ons meisje. Ondertussen weegt ze ongeveer 1.2kg en zit volledig op schema. Enkel wou ze weer niet meewerken voor een mooie 3d foto. Ze lag met haar gezicht veel te kort tegen mijn buik en de navelstreng zat er ook nog voor. Heb wel 1 foto die een beetje meevalt. Hebben vandaag ook de datum van de ks vastgelegd. Als alles goed verloopt en ze besluit niet om eerder te komen, zal ze geboren worden op 20 maart.
Geneeke oooh curacao! gaaf zeg! Vervelend dat je zoveel last heb, vocht vasthouden is echt kak maar vaak ben je het kwijt zodra je bevallen bent. RAppel succes morgen bij de gynaecoloog! Annabel ik ga ook pas met 36 weken hoor maar zodra ik ga wassen ben ik met een dag klaar dus het heeft niet zoveel haast Lis91 oei, succes ermee! Komt vast goed Kegi hahaha ook al zo een eigenwijsje! Lijkt me echt raar om nu al te weten wanneer je kindje gehaald gaat worden. Letterlijk aftellen naar de datum!
Geneeke: Balen van het vocht vasthouden! Helemaal als het in de ochtend al heel erg is. Voetenbadje? Hielp bij mij soms wel in mn vorige zwangerschap. Ik snap hier niks van. Heb net de uitslag van OGTT gekregen via mijn mailbox. Hier komen alle ziekenhuis uitslagen in als er eentje binnenkomt. Ons ziekenhuis werkt namelijk met een systeem waardoor je je eigen dossier in kunt kijken. Helemaal prima. Maar nu is de uitslag 7.9. Dat is 0.1 te hoog. Ik persoonlijk vindt het geen ramp, maar overal lees ik dat ook bij die licht verhoogde waardes de vk of gyn je moet bellen over de uitslag en wat ze ermee willen doen. De ene moet naar de internist voor een dieet en de ander wordt gewoon beter in de gaten gehouden. Helemaal goed. Maar waarom ben ik een week na de test nog niet gebeld? Ik moet er nu via mijn persoonlijke dossier achter komen. En de gyn heeft die uitslagen al veel eerder gekregen? Of duurt dat echt een week? Als ik serieus ook nog zwangerschaps diabetes erbij krijg. Schiet mij dan maar lek xD
Onze 2-jarige heeft dit een aantal weken geleden ook besloten + dat ze zich voortaan overdag zal gedragen als een klein monstertje. Grote zus is haar favoriete slachtoffer en haar sirene gaat aan om ieder klein dingetje dat haar niet aanstaat. Zo fijn als je 30 weken zwanger bent en weinig slaapt..
Annabel ! Bah dat is echt waardeloos, hoop dat ze toch snel haar slaapritme weer oppakt. Slecht slapen is een marteling. Geneeke 32 weken alweer. Tjeempie! Dus op Curacao, dat is heel anders dan koud en kil Nederland. Een vriendin van me is er een paar jaar geleden een paar maanden geweest omdat haar vriend er voor zijn werk was. Ze is daar ook bevallen van haar jongste. Tiger hier ook veel harde buiken, ik zie even hoe het verder gaat want moet de 13e pas weer voor controle. Bij die harde buiken voel ik ook veel druk van onder, heb echt het idee dat hij al aan het indalen is. Als je het niet vertrouwd zou ik toch gewoon even bellen. En misschien sowieso wel ... ik twijfel ook, heb er geen lekker gevoel bij maar het is ook niet dat ik het niet vertrouw ofzo. Lastig lastig want ik haat voor niks bellen. Oh en wasjes etc ! Wij zijn nog soort van aan het "bouwen" met de babykamer en hopen die eind januari toch echt eens te kunnen gaan inrichten. Dan ben ik al blij, die wasjes komen wel.
Oké ik ben dus niet de enige. Dat dacht ik ook niet, maar toch altijd fijn om te weten. Ik maak me er ook totaal niet druk om verder. Maar 1x heb ik gebeld, en dat was toen het echt krampen waren die niet door een douche afzakten. Zolang ze niet constant pijn doen ga ik er niet voor bellen.
Na een vakantie ben ik ook weer terug op het forum! Welkom aan alle nieuwe dames Gisteren op controle geweest bij de gyn, baby's groeien nog steeds goed! Bovenste kindje 1300 gram en het onderste kindje geschat op 1100 gram. Omdat ik niet lang op mn rug kan liggen (wordt super duizelig en misselijk) kon ze de onderste niet goed meten dus gewicht kan afwijken. Sinds zaterdag last van harde buiken en sinds maandag krijg ik ze een paar keer per uur en voelde sinds toen de kindjes nauwelijks meer. Moest van de gyn direct door naar het specialistisch ziekenhuis voor extra onderzoek, hebben daar gisteren de gehele dag gezeten was zo nerveus. Ze begonnen over eventuele vroeggeboorte en het toedienen van longrijpers toen brak ik ook echt even Ctg was goed en ook mn baarmoederhals is nog lang dus is van bovenstaande gelukkig geen sprake (waarom ze me dit dan van tevoren meedeelde is me een raadsel). Ik heb nog steeds veelste veel vruchtwater waardoor ik een mega buik heb, omdat ik zo tenger ben denken ze dat ik daardoor de harde buiken krijg. Aanstaande dinsdag weer naar de gyn voor een tweede suikertest en woensdag terug naar het ziekenhuis. Moet bedrust houden en in de gaten houden hoe vaak ik de kindjes voel. Ik vind het zo naar dat ik de kindjes zo weinig voel, tot maandag heb ik ze altijd een paar keer per uur gevoeld en nu nog amper maak me zo ongerust.. Wasjes en strijken ben ik deze week mee begonnen maar moet manlief nu afmaken hebben afgelopen week in Nederland alle laatste spullen gekocht dus echt alles is nu in huis. Babykamer is ook bijna klaar alleen de laatste dingetjes ophangen. Moet zeggen dat ik ook wel een controlefreak ben die alles ruim op tijd klaar wil hebben haha Straks beginnen om mn vluchttas klaar te maken. Wat nemen jullie mee voor de kindjes?
Jeetje ik kan me voorstellen dat je je zorgen maakt! Hopelijk wordt je goed in de gaten gehouden. In mijn tas doe ik twee pakjes en rompertjes en een mutsje voor de baby. Ben bang dat het hier een griepje gaat worden, voel me slap, spierpijn en ook nog steeds snipverkouden
nadine ik kan me voorstellen dat je je ongerust maakt als je de kindjes wat minder goed voelt. Een vriendin van ons is ook zwanger geweest van een tweeling en op een bepaald moment voelde zij ze ook minder. Er was niets aan de hand. Ze hadden gewoon wat weinig ruimte met z'n tweeën. Daarom had ze ook wat meer harde buiken. Bij haar zijn ze wel wat vroeger geboren dan gepland, dus dat scheelde ook wel weer iets. Wat kunnen jullie het rustig aan doen met alles klaarmaken. Ik heb de babykamer al klaar en de tas voor de baby ook al klaar staan. En alles al gewassen....erg hè
nadine jeetje meid! Ik voelde C rond de 28 weken ook een paar dagen amper, kan zijn dat ze een groeispurt hebben of een periode hebben waarin ze veel slapen. Als je ongerust ben gewoon het zh bellen daar zijn ze voor. Maar zo te horen neemt jou gyn het zekere voor het onzekere dus dat is wel fijn. In de vluchttas gaat; Pakje maat 50 Pakje maat 56 2 rompers 2 mutsjes Nachthemd om in te bevallen Toiletspullen Schoon shirt voor me vriend Deo voor mijn vriend Camera Opladers Losgeld
Mijn eerste gedachte : Ow ja losgeld..... Maar bij de parkeerautomaten in het ziekenhuis bij ons kun je pinnen haha