eva heeft ineens allemaal hele kleine rode puntjes in haar gezicht echt heel klein en het lijkt niet op pukkeltjes ,ze heeft geen koorts ,maar vind het wel vreemd ,weet iemand mischien wat het is ?
Mijn dochtertje had dat ook toen ze pas geboren was. Je hoeft je er geen zorgen om te maken, gaat vanzelf weer weg. Komt doordat haar huid moet wennen aan een nieuwe omgeving. Ze heeft 9 maanden lang in het vruchtwater rond gezwommen! Als je er wel zorgen om maakt kun je het altijd vragen op het CB.
Nathan heeft het ook gehad. Zat echt helemaal onder.. Nu is het weer helemaal weg.. Volgens mij hebben heel veel jonge kindjes het..
oh gelukkig ,ik wilden niet meteen de dokter bellen ,maar maakte mij toch een beetje zorgen ,het zijn net hele hele kleine moedervlekjes heel raar ,had het nog nooit gezien .. bedankt voor jullie antwoorden liefs
Dat had Robyn ook, had op het CB nog even voor de zekerheid gevraagd wat het was, maar het was gewoon nog van de hormonen! Het is allemaal vanzelf weggetrokken en daarna heeft ze er geen last meer van gehad
Ik zou zo niet weten wat het is. Ik snap de reacties wel hoor dat je je geen zorgen moet maken, maar het kan natuurlijk ook zijn dat jouw kindje iets anders heeft dan de kindjes van degenen die gereageerd hebben. Als je je zorgen maakt zou ik voor de zekerheid toch even de huisarts bellen hoor. Een telefoontje kan geen kwaad en je gaat met een geruster gevoel het weekend in. Daar is een huisarts toch voor? In het begin belde ik ook wel vaak, maar dat wordt vanzelf minder. Ik wilde gewoon altijd het zekere voor het onzekere nemen. Die kleintjes zijn zo kwetsbaar! En je betaalt genoeg aan zorgverzekering denk ik altijd maar!