Hoi dames, Jaydienne slaap al een tijdje niet meer in haar bed, telkens als ze erin slaapt huilt zo constant.Vooral na 12 uur s'nachts,heb haar hierdoor bij mij op bed laten slapen. Ik weet dat het niet goed is maar had dringend mijn slaap nodig... Nu ben ik gisteravond uitgeweest en bleef mijn zusje op haar passen,maar jaydienne wilde niet in haar bed slapen of op mijn bed.Denkt dat ze te gehecht is aan mij,kan dit? Pas toen ik om 6 uur thuis kwam viel ze in slaap terwijl als ik er ben dit nooit gebeurd.... Mijn vraag hoe kan ik ervoor zorgen dat ze weer in haar bedje zal slapen en niet meer bij mij op bed,en hoe kan ik ervoor zorgen dat ik vaker uit kan gaan zonder de "drama" mijn zusje wilt niet meer oppassen zo. Hebben de mama's op deze forum nog tips voor mij hoe ik dit kan aanpakken? P.s. ben alleenstaand dus jaydienne is constant bij mij.
Jaydienne slaap al een tijdje niet meer in haar bed, telkens als ze erin slaapt huilt zo constant.Vooral na 12 uur s'nachts,heb haar hierdoor bij mij op bed laten slapen. Ik weet dat het niet goed is maar had dringend mijn slaap nodig... In de eerste plaats, er is niets mis mee om je kindje bij je te laten slapen. Het geeft haar een veilig gevoel dat ze dicht bij je is. Nu ben ik gisteravond uitgeweest en bleef mijn zusje op haar passen,maar jaydienne wilde niet in haar bed slapen of op mijn bed.Denkt dat ze te gehecht is aan mij,kan dit? Pas toen ik om 6 uur thuis kwam viel ze in slaap terwijl als ik er ben dit nooit gebeurd.... Mijn vraag hoe kan ik ervoor zorgen dat ze weer in haar bedje zal slapen en niet meer bij mij op bed,en hoe kan ik ervoor zorgen dat ik vaker uit kan gaan zonder de "drama" mijn zusje wilt niet meer oppassen zo. Hebben de mama's op deze forum nog tips voor mij hoe ik dit kan aanpakken? Je zou een kritische blik op haar kamer kunnen werpen. Zijn er teveel dingen waardoor ze afgeleid is? Teveel knuffels in bed, teveel lawaai e.d. Wat vaak goed helpt is een vast ritueel aanhouden bij het naar bed gaan. Bijvoorbeeld voor het slapen ,pyamaatje aan, nog even lekker knuffelen, gordijnen dicht, muziekdoosje aan, en dan naar bed. Aan de andere kant, het is nog zo'n klein kindje, die hebben gewoon hun eigen ritme, en dit zal ze nog regelmatig gaan omgooien. Als het echt een probleem wordt, dan zou je een afspraak bij een osteopaat kunnen maken om te kijken of er lichamelijke aspecten zijn waarom ze niet op haar kamertje wil slapen.
Ik heb vorige keer bij de CB zo'n lijstje gehad qua speelgoed enz. wat niet in haar bedje mag enz. dit ging goed ze sliep in haar bed enz. maar nu helemaal niet meer. ik heb idd een ritueel met haar en dit doe ik nog steeds maar zou zo graag willen dat ze in haar bedje slaapt dit staat trouwens nog bij mij op de kamer. Ik hoor veel mensen praten over sprongetje dit kan toch niet zo'n lange sprongetje zijn?weet trouwens niet eens wat een sprongetje inhoud.
@josianne: Waarom zou het slecht zijn om je kindje bij jou in bed te laten slapen ? Als je het veilig doet dan kan het écht geen kwaad hoor ! Ook ons kindje heeft regelmatig naast mij in ons bed geslapen en slaapt nu zonder problemen in zijn eigen bedje.