ik voelde het gister een beetje opkomen, maar toen ik wakker werd was het veel erger. mijn linker borst doet een de kant van mijn oksel echt heel veel pijn. doet echt heel veel pijn ook zeker als ik hem aanraak. Het is niet mijn tepel, maar mijn borst zelf. Ook heb ik het de hele dag al onwijs koud en hoofdpijn.. zal ik misschien ziek gaan worden? maar dat heeft toch niks met de bv te maken? rechts is het niet.
Heb je ook erg last van stuwing? Als je harde plekjes voelt in je borst dan even wegmasseren met een warm washandje of onder de douche.
Ik zou die borst eens even helemaal goed leeg laten drinken vandaag! Ik heb het ook weleens dan zit die te vol en als ik dan een dagje deze borst helemaal leeg laat drinken (dus even iets meer aanleggen aan die kant of iets langer) dan gaat het vanzelf weer weg!
nee stuwing heb ik al gehad, en dat voelde echt heel anders. Het is ook niet echt suoer hard ofzo.. Maar het aanhappen van daisy doet ook pijn aan die kant. en als ze even drinkt dan voel ik het niet meer. Maar zodra ze klaar is, de pijn die blijft wel.. ik heb haar idd al meer aan deze kant aangelegd vandaag. ik hoop dat het weg gaat want het is echt niet fijn..
Let alstjeblieft op dat je hem ondanks dat je er last van hebt goed leeg laat drinken en dat je er geen harde schijf in krijgt. Als je je niet lekker voelt en het wordt rood en hard, waak dan goed voor een borstontsteking. Ik heb een borstontsteking gehad aan een borst toen Joey zo oud was als jouw kleintje en het was verschrikkelijk! Succes!
hoi bar, Dat klinkt wel als een beginnende borstontsteking (De pijn in combinatie met je hoofdpijn en het koud hebben). Probeer de plek onder de warme douche of als je kleintje aan het drinken is, weg te masseren. Ook een warm compres ( of een luier nat maken met warm water en er tegen aanhouden kan helpen.) Bij gewone stuwing moet je er een koud compres tegenaanhouden maar bij een (beginnede) borstontsteking juist NIET. Ik heb een paar keer een borstontsteking gehad maar ik heb er nooit een rode plek op gezien dus het hoeft niet perse rood te worden. groetjes, Manouk
Ik heb juist begrepen dat je er wel een koude compres op moet leggen zei mijn kraamhulp toen, ik heb twee keer een rode plek gehad, maar gewoon goed leeg laten drinken, gemasseerd en een koude compres erop! Ik heb altijd geleerd dat je een onsteking, waar die dan ook zit, nooooit mag verwarmen! Maar hoe is het nu met je Bar, je moet er wel heel goed op letten hoor!
hey karina, Zoek maar op google op borstontsteking en warm compres.... dan vind je veel sites waarop staat dat je het beste een warm compres kan gebruiken. Dat is ook eigenlijk logisch want door warmte gaan de melklieren openstaan en schiet de melk makkelijker toe. gr, Manouk
ik kreeg toch een rode plek erop en het zat me allemaal niet echt lekker. Dus heb de dokter gebeld. Ik heb een anti biotica kuur gekregen omdat het toch borstontsteking was. Opzich gaat het nu wel. ik heb het niet meer de hele dag koud, maar voel me nog wel beroerd. Ik hoop dat het snel minder word door de kuur.
Goed gedaan, als je, je er niet lekker bijvoelt gewoon bellen! Hopelijk ben je er snel vanaf! Beterschap...