Ik voel mijn kindje van binnen sinds week 17. Ik verheug me zo op het moment dat zowel ik als mijn vriend het vanaf de buitenkant kunnen voelen. Mijn placenta ligt van voren, waarschijnlijk voel ik het daarom nog niet. Vanaf wanneer voelden jullie het vanaf de buitenkant en waar lag jullie placenta?
Bij mij ligt de placenta achter...voelde de beeb beter vanaf de buitenkant dan vanbinnen! Vanaf week 17.
Mijn man voelde de kleine denk ik rond de 20ste week. Want als ik zei van kom eens voelen werd het heel stil daarbinnen
ik voelde de kleine zelf vanaf week 15 en voelde haar van buiten vanaf week 18. Mijn placenta ligt aan de rugzijde
mijn placenta ligt ook voor en mijn vriend heeft het nu ongeveer 5 x mogen voelen.. Nog niet zo heel vaak dus.. Ik voel het nu iets langer als een week.. Maar dan ook echt al de hele dag door.. Liefs kiss
mijn placenta ligt ook voor en mijn vriend kon het voor de eerste keer zo rond de 20 week voelen, toen meer per toeval, nu zie je mijn, sinds een week of twee, echt bewegen en is het heel makkelijk te voelen van buitenaf.
Ik ben zondag 22 weken en heb het nog nooit aan de buitenkant gevoeld, terwijl ik het van binnen zo heftig voel, dat is toch wel raar?
ohww kan niet wachten tot ik die kleine kan voelen enzeker voor mn mannetje is nog steeds zo onwerkelijk voor hem hihihi
ik volde de kleine met bijna 16 wk en me manntje volet haar duidelijk vanaf week 20. mijn plasenta ligt trouwens op de achterwant dus dat is wel in me voordeel
Ook week 17, gelijk met mijn gevoel. De kleine wilde geen onderscheid maken tussen papa of mama geloof ik (Maar placenta ligt dan ook achter!)
Bij mijn eerste lag de placenta aan de voorkant, we konden Danique met 18 weken aan de buitenkant voelen, bij deze ligt ie aan de achter kant en voelde we het ook met 18 weken.
Bij mij ligt de placenta links voor en we voelden ukkie voor het eerst aan de buitenkant met precies 19 weken (en laat dat nou net op Valentijnsdag geweest zijn), het ging per ongeluk we waren niet eens bezig met proberen te voelen! Liefs, Tanya
van binnen al met 11 weken en van buiten voelde ik de kleine met n week of 19 maar mn vriend pas met n week of 23. Zodra hij zijn hand op mn buik legde werd t muisstil. Vanochtend kon hij voor t eerst voelen dat de kleine de hik had, en tja...hikken kun je niet stoppen dus kon hij vollop alles voelen haha
Ohhh week 23!...ik wil bijna zeggen gelukkig, ik werd al bang dat wij het kindje nog niet vanaf de buitenkant kunnen voelen, maar gewoon nog ff geduld hebben dus. Onze kleine stopt ook met schoppen zodra mijn vriend zijn hand op mijn buik legt.