mijn dochter is 1 week jonger als jou zoontje en die krijgt appelstroop,vers fruit, perenstroop, kipfilet, gewoon roomboter , advecado ik geef zelf geen leverworst..omdat ik dat heel smerig vind.. iemand vertelde me ooit een verhaal met de troep die erin zit..ook vanwege de hoeveelheid vitamine a. veder lees ik ook even mee.. ben wel benieuwd!
Hier is Smeerkaas groot favoriet. Ik bied wel andere dingen aan maar die gaan er meestal direct weer uit of hij eet er minder van. De dingen die ik aanbiedt zijn kipfilet, allerlei soorten smaken Jam, pindakaas, appelstroop en gewone kaas.
Kipfilet, gewoon boter, kaas, jam, appelstroop, geprakt fruit. Smeerkaas (te zout) en smeerworst (rotzooi) heeft ze nog nooit gehad.
Ik geef gewoon een plak kaas, maaslander (wat minder zout en lekker zacht). HIj vindt het heerlijk en eet vaak de kaas van zijn brood VErder: appelstroop, fruit, kipfilet
Mijn dochter is nu ruim 1,5 en eet kipfilet, appelstroop, jonge kaas, cashewpasta en zonnatura jam op brood. Zo heel af en toe ook pindakaas en iets van ham. Oh en ook wel regelmatig een beetje houmous en geprakte avocado als lunch. Of kaas met komkommer.
Hier met 11mnd meestal alleen n beetje boter en soms n plakje kaas, fruit uit potje gebruikte ik als jam. Ze is nu bijna 14mnd en alleen boter vindt ze nog steeds prima. Ik gebruik geen zoet beleg maar kipfilet, philadelpia, kaas, af en toe smeerworst, smeerkaas soms n paar schijfjes komkommer erbij
Tartex, plantaardig smeersel van de natuurvoedingswinkel. Ken meerdere kleintjes die het heerlijk vinden. Houmous is ook een prima beleg.
Mijn dochter at met 11 maanden, smeerkaas, smeerworst, jam, appelstroop, vruchtenhagel, boterhamworst uit blik, kipfilet, plakje kaas.. vanaf 1 jaar ben ik ook begonnen met pindakaas en pasta, ook wat andere snijwaren.
Tot het eerste jaar: ricottakaas of gewoon boter. Pas na het eerste jaar andere dingen. Ik heb niets met smeerkaas en smeerworst vanwege de ingrediënten. Inmiddels is hij 2;6 en taal nog steeds niet naar smeerkaas en smeerworst. Nu is het kipfilet, ricotta, kaas en soms is van kookworst