Bedankt pisam.... Wij zijn ook voorzichtig blij 😍 Weten als geen ander wat er allemaal mis kan gaan maar tot nu toe gaat alles goed
Had het bij onze eerste ook, pas bij vijf weken een echte knal. Zou dus beter moeten weten, zit ook pas 10dpo, het kan nog 'mis' gaan voor nod immers. Maar ja, zo onzeker hè... Hopelijk een voorspoedige zwangerschap meissie!
Vanmorgen, 11dpo, nog een testje gewaagd. Streep is niet echt donkerder, misschien zelfs lichter? Wat me opviel is dat de controlestreep ook veel minder donker is dan gisteren. Heeft dat iets met elkaar te maken? Bovenste van gisteren, sorry voor het aangezicht, krijg het niet 'witgewassen'. onderste dus van vanmorgen.
Ja die kruidvat testen zit per test echt best veel verschil in tegenwoordig. Inderdaad is de controlestreep dan ook dunner en lichter. Heel vervelend. Het ziet er eigenlijk dus prima uit! Gefeliciteerd Maar je kan er behoorlijk onzeker van worden. Action en nieuwe predictor early zijn stabieler naar mijn mening.
Thanks mamalap! Ja, echt zeg. Ik dacht er bij een tweede anders in te staan, nuchterder. Nou..... niet dus.