Mag ik er ook bij?:-)

Discussie in 'Even voorstellen' gestart door mamavanelin, 12 mrt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mamavanelin

    12 mrt 2009
    14
    0
    0
    juf
    Hallo allemaal!

    Ik ben mamavanelin, 34 jaar en na ruim een jaar ben ik in verwachting van de 2e (Onze dochter is nu 5,5). Op onze eerste hebben we bijna 3 jaar moeten wachten vanwege endometriose (verklevingen/cystes).
    In jan van dit jaar ben ik geopereerd en de eerste week van maart hield ik een positieve zwangerschaps-test in mijn hand!

    Het is nog heel pril natuurlijk, bijna 6 weken maar ik begin al behoorlijk misselijk te worden. Hopelijk wordt t niet zo erg als bij mijn eerste, maar goed, toch weer een extra bevestiging moeten we maar denken.

    Vanochtend heb ik mijn 1e echo bij de gyn gehad om en bbz uit te sluiten (daar is meer kans op na een operatie) en dat was gelukkig niet het geval. Het enige wat een beetje jammer was (en ben ik zelf toch een beetje ongerust over) is dat we nog geen vruchtje in het vruchtzakje zagen zitten. Nu moet ik as dinsdag terug komen en hoop ik dat ons kleintje een groeispurtje gemaakt heeft.

    Dat was t even voor nu! :D
    Tot schrijfs en succes met jullie zwangerschappen!
     
  2. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

  3. jewe

    jewe VIP lid

    16 feb 2009
    9.544
    0
    0
    verkoopster baby artikelen
    noord brabant
    Welkom! :D
     
  4. nazli21

    nazli21 VIP lid

    28 jul 2006
    7.052
    9
    38
    fulltime mama
    welkom op het forum
     

Deel Deze Pagina