Zo 4 dagen al. Paar keer paracetamol op maar helpt niet. Gewoon een kwaal wat erbij hoort of eventueel een symptoom voor iets ? Ervaringen en tips?
Ik zou als ik jou was even langs de huisarts gaan. Die kan je beter vertellen hoe of wat. Te lang paracetamol is namelijk niet goed in de zwangerschap
Wat vervelend! Ik heb ook een aantal weken erge hoofdpijn gehad (tussen week 13 en 17 ofzo), vaak ook aan een kant. Ik heb normaal gesproken veel last van migraine, dus ik stond er niet van te kijken, en heb er ook niks mee gedaan. Het leek mij een hormonaal ding. Gelukkig is het nu over! Als je je zorgen maakt, ff naar de huisarts natuurlijk.
Ik heb het ook gehad rond die termijn, en nog af en toe. Probeer goed te drinken. Voor hoofdpijn als symptoom van zwangerschapsvergiftiging is het nog heel vroeg.
Ben naar de huisarts gegaan dames. Lage bloeddruk af n toe is de boosdoener. Is een bekende kwaal wat kan voorkomen tijdens zwangerschap gaf de huisarts aan.
Ik had het hier ook van week 8 tot week 16 meerdere malen per week ... zorg dat je goed drinkt en voldoende rust ... en die paracetamol zou ik aan de kant leggen dat is namelijk niet zo goed tijdens de zwangerschap ... probeer anders wat pepermunt olie op je slapen te smeren of tocotholin ook een koud compress kan je helpen ... het gaat over hoor ! Succes
Ik heb de laatste dagen ook erge hoofdpijn, anders dan gewone hoofdpijn, echt pijnlijke druk als ik beweeg of buk, als er druk op staat zeg maar. Maar zo te lezen komt dat vaker voor rond deze termijn!