Grappig best verdeeld deze voorkeur voor namen. Lise wordt het niet. Hoor ik te veel in de omgeving. Ik vind het wel mooi hoor, maar daarom is deze schrijfwijze wel pas van ons lijstje geschrapt. iemand vroeg wat we van Lieve vinden. Erg mooi. Maar kan helaas niet. Kennissen van ons hebben hun dochter pasgeleden Lieve genoemd. En ik vind de naam net wat te apart om het dan ook te doen.
Linde, leuke naam! Lize/ Lise vind ik persoonlijk niet mooi, vindt t een beetje een 'zeurderige' naam
Vriend kwam toch weer met nog een naam. Had ik al vaker geopperd maar toen vond ie t minder. Maar wat vinden jullie van Isa? Dus Isa, Linde of Lize?
Linde erg mooi! Linda is jaren '80 en geweest, maar Linde toch weer anders. En natuurlijk leuk af te korten naar Lynn! Lise vind ik een beetje duf. Dan zou ik juist weer Lisa van maken. Of inderdaad Isa, wat je man voorstelde.
Ik vind Linde heel mooi, klasiek, tijdloos en orgineel. Lize is ook heel lief, maar net iets minder uniek...
Lize, is dat: Lieze of echt Lize ? Want Lize of Lise vind ik erg raar. En als het Lieze is, doe dan Elise/Elize of zo. 'Lieze' vind ik geen volledige naam. Mijn voorkeur gaat dus uit naar Linde. Een naam die iedereen snapt
Ja met Lize bedoelen we Lieze. Grappig we hadden nog nooit bedacht dat je dit anders zou kunnen uitspreken. Elize vinden we niet mooi. Maar met zowel Linde als Isa heb je dat sowieso niet.
Lise of Lize net een voorkeur voor Lise! Heel leuk Alize kan ook nog! Alissa Ellis Alice Elinde Alinde
Allebei leuke namen, alleen vind ik Lize veel stoerder en Linde te soft. Het is eigenlijk net wat bij jullie past. Succes met het kiezen!
Nou zoals ik schrijf; Liese, uitspraak met een lange I, zoals bij Elise (Eeliese) Of Lise, uitspraak met een korte I zoals Lin.