Inna suncare- zonnebrandcreme zwangerschap

Discussie in 'Gezondheid' gestart door Anroj, 26 jun 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Anroj

    Anroj Actief lid

    9 jan 2014
    201
    12
    18
    Hallo allemaal!

    Ik heb geen idee of het hier mag, heb wat rond zitten zoeken en weet niet waar ik het anders zou moeten plaatsen.

    Ik heb afgelopen vrijdag een positieve test in handen gehad.. helemaal blij natuurlijk.. maar nu mijn vraag..

    Is er iemand die ervaring heeft met Inna suncare? Wij gaan komende zomer naar Turkije op vakantie.. vraag me af of het verstandig is om Inna Suncare aan te schaffen, of dat Ambre Solaire (wat ik net nieuw gekocht heb) ook goed genoeg is..
     
  2. chantalvl

    chantalvl Fanatiek lid

    23 mrt 2017
    2.698
    1.692
    113
    Vrouw
    Ik denk dat het per persoon verschillend is. Ik smeer me net iets vaker in dan voorheen, en ik gebruik australian gold. Tot nu toe nog geen 1 keer rood geworden.
    Ik kleur lekker een beetje bruin en heb gelukkig (nog) geen rare pigmentvlekken gekregen.
    Ik moet eerlijk zeggen dat ik er ook niet wakker van zou liggen als ik wel een zwangerschapsmasker o.i.d. zou krijgen.
     
  3. SMJD

    SMJD Fanatiek lid

    17 okt 2016
    1.890
    444
    83
    Waarom zou die niet goed zijn dan?

    Ik verbrand heel snel (erg lichte huid) en smeer mijn gezicht sowieso in met factor 50 tijdens zwangerschap.
     
  4. Anroj

    Anroj Actief lid

    9 jan 2014
    201
    12
    18
    Vraag me gewoon af of het raadzaam is om Inna Suncare aan te schaffen, aangezien deze speciaal is voor tijdens de zwangerschap, dus ben benieuwd naar ervaringen..
     
    chrystel73 vindt dit leuk.
  5. Bronwater

    Bronwater Lid

    23 apr 2017
    27
    2
    3
    Vrouw
    Met hoge factor in smeren en vaak genoeg herhalen. Dan maakt het niet welke zonnebrand je gebruikt. En zoveel mogelijk uit de zon.
     
    Anroj vindt dit leuk.
  6. Luipaard88

    Luipaard88 Bekend lid

    3 nov 2016
    664
    467
    63
    Vrouw
    werkloos
    Den Haag
    Nee het is niet nodig een speciale creme aan te schaffen.
    Gewoon goed insmeren met minimaal factor 30 en je gezicht met 50
     
    Anroj vindt dit leuk.
  7. manaolana

    manaolana Niet meer actief

    Ik heb de Inna suncare besproken met mijn schoonheidsspecialiste en zij zegt dat het helemaal niets toevoegt. Zwangerschapsmasker is namelijk vooral gewoon pech hebben, de een krijgt het de ander niet. Wel is het altijd verstandig om regelmatig en met hoge factor te smeren, dit kán een zwangerschapsmasker voorkomen maar als je pech hebt krijg je het tóch ondanks het smeren. Maar er bestaat dus niet zoiets dat (extra) beschermt tegen zwangerschapsmasker. Ze zegt ook dat je de zon absoluut niet hoeft te vermijden, tenzij je zelf dus merkt dat er een zwangerschapsmasker verschijnt dan is zon mijden eigenlijk de enige oplossing. En wat zij zeker wél aanraadt is een speciale zonnebrandcreme voor het gezicht (zoiets bv: http://www.biodermal.nl/producten/matterende-zonnefluide/) Gebruik dus niet dezelfde als voor je lichaam, daar zitten veel agressievere ingrediënten in, waaronder vaak alcohol, wat helemaal niet goed is voor de gevoelige huid van je gezicht. Dit geldt trouwens ook als je niet zwanger bent :).
     
    Anroj vindt dit leuk.
  8. Louloute

    Louloute Niet meer actief

    Ik gebruik mijn gewone zonnebrand voor m'n gezicht. Voor m'n lichaam gebruik ik nu dezelfde als m'n zoontje, factor 50 :D
     
    Anroj vindt dit leuk.
  9. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    Hier bekend met pigment vlekken, al voor de zwangerschappen.
    Hier merk ik dus wel duidelijk verschil bij soorten zonnebrand
    Bij de een krijg ik er veel last van en bij de ander nagenoeg niks.
     
  10. Elsa86

    Elsa86 VIP lid

    30 jun 2014
    6.570
    3.507
    113
    Vorige week terug gekomen uit Lanzarote. Ik heb ook getwijfeld tussen deze 2 zonnebrandcrème's. Maar had toch de gewone. Blijkbaar had ik me niet goed genoeg ingesmeerd, want ik was goed verbrand. Maar geen last van pigmentvlekken.
     
  11. Jettaatje

    Jettaatje Actief lid

    1 jul 2016
    252
    98
    28
    NULL
    NULL
    Zijn er ook mensen die WEL een zwangerschapsmasker kregen en zo ja vanaf hoeveel weken zwangerschap? Ik ga ook bijna op vakantie en twijfel ook of ik extra moet smeren. Vorige zwangerschap (in feb-mrt!) wat vlekken gekregen (gelukkig snel weer weg) maar tot nu toe deze zomer geen vlekje te bekennen, ben nu 23w.
     

Deel Deze Pagina