Voor zover ik dit zo achter het scherm kan beoordelen is zijn reactie een gevolg van jullie, in mijn ogen, ongezonde relatie. Als je elkaar zo claimt is dat in mijn ogen ongezond. Jullie gunnen elkaar geen leuk avondje uit. Als je van elkaar houdt en om elkaar geeft dan doe je dat juist wel ipv van elkaar iets leuks misgunnen. Je bepaalt toch nog altijd wat je doet, neem ik aan. Gewoon gaan en laat hem de volgende keer ook gewoon leuk met zijn vrienden op stap gaan zonder allerlei verwijten te maken en gun het hem ook gewoon.
Het loont dus wel dat je voor jezelf opgekomen bent! Ik zou gaan, je bent vast niet de enige die de volgende dag weer moet werken Geniet er van en maak er een mooie avond van. De kans is heel groot dat dit jullie toch weer een stukje dichter bij elkaar gebracht heeft.
Tjee........had er net met mijn man over........... Zijn mening..hij moet zich niet zo aanstellen!!................en ik ben daar compleet met m eens.......... Mijn man zei laatst joh..ga er lekker met je vriendin een weekendje er tussen uit ...zo kan het dus ook !
niemand moet je kunnen vertellen wat je wel of niet mag Overleggen moet natuurlijk wel kunnen.. Heb zelf wel het idee dat je nnu zou moeten P) gaan.. je hebt er zo'n punt van gemaakt.. Ik heb niet alle posts gelezen, maar wel je openingspost en daarin vind ik je relatie niet heel gelijkwaardig (of zelfs plezierig) overkomen.. Zorg dat je geen volgeling bent van de ander meis!
Ik heb inmiddels alles gelezen In een relatie is het geven en nemen van beide kanten. De kunst van iemand houden is ook iemand los kunnen laten, en hem/haar zichzelf kunnen laten zijn. Elkaar claimen en altijd maar samen zijn is gewoon niet goed voor je relatie. Je bent ieder een individu dus buiten man/vader/zoon/oom of moeder/vrouw. ook een persoon die zijn eigen behoeftes heeft dit kan je dus uiten door ieder afzonderlijk zijn hobby's te hebben en of uit te gaan... De een heeft hier meer behoefte aan als een ander. Nu lees ik in jou verhaal dat je partner hier wel veel behoefte aan heeft, en jij wat minder (anders was je wel vaker weggeweest.) Nu vind ik persoonlijk dat je gewoon naar de GALA toe moet gaan, al is het voor jezelf... Vind het persoonlijk gezien je leeftijd ongezond om alleen vast te zitten thuis.... Je wereld kan hierdoor klein worden, en alleen om je gezin gaan draaien waardoor je deze ongelijkheid/verschil in relatie krijgt. Dus mijn advies: zoek een hobby/club/sport voor jezelf en vind jezelf terug zo komt de balans ook beter terug in je relatie
Aan de ene kant heb je gelijk. Maar aan de andere kant... ik misgun hem niets, anders had hij zijn hobbys niet meer gehad sinds wij kids hebben (veldvoetbal, zaalvoetbal en zelf voetbaltraning geven). Hij heeft na afgelopen jaar, waarin hij zelf trainer was en geen waardering kreeg, zelf besloten om niet meer aan veldvoetbal te doen. Ik hem hem juist gestimuleerd door te gaan; hij kan izjn ei daar kwijt, hij kan zijn agressie daarin kwijt, hij heeft zijn vrijheid daarin want ik bemoei me niet met voetbal omdat ik er geen bal van snap D) en hij verdiende er een leuk centje aan. Daarbij vond (vind ik nog steeds) het helemaal geen probleem als ik lekker 1 a 3 avondjes voor mezelf heb (want dan liggen de kids ook op bed). Echter ziet hij deze vrijheid als normaal (ik ook!) maar vind hij de vrijheid als in deze (het galafeest) niet normaal. En dat steekt mij. Hij en op stap; hij heeft mijn vertrouwen (voor we kindjes kregen) flink beschaamd. Het is niet echt misgunnen (misschien een bepaald soort van jaloesie, voordiegene die mijn vorige post hebben gelezen), eerder een kwestie van wantrouwen. Niet alleen met vreemdgaan maar ook met 'de hoooligan' uithangen (terwijl ik net zwanger was maar nog meer daarvoor) bwv een paar dagen in hechtenis genomen te zijn, boetes ven rond de 1000 euro (verschillend per vergrijp). hij stelde de voorwaarden: ik mijn avond uit hij zijn avond uit (hij zijn avond uit betekent, hij naar de Derby betreffende voetbal...., en nee dat mag hij niet. Niet omdat ik het hem misgaan, maarvban) voor wat er kan gebeuren die avond. Avond stappen met zijn maten zit er niet in, niet alleen van mijn kant... Als hij op stap gaat met zijn vrienden zou ik dat ook mogen met mijn oude vriendin. Hij wilt dat niet, niet omdat hij mij niet vertrouwd maar gewoon omdat zij niet het leven leidt wat wij hebben (kids), zijn de situatie (kids) dan zij.., zij is nog losbollig (logisch op onze leeftijd).
De enige vrijheid die hij wil is zonder mij (of uberhaupt) naar het Stadion mogen. Als je mijn laatste post leest weet je waarom hij dit 'niet mag'. Stappen is, zoals hij zelf zegt, niets meer voor hem vanwege leeftijd, vrouw , kids en financien. Ik wil hem die vrijheid best geven maar ik wil niet dat ik me 3 dagen ongerust maak omdat hij in de bak zit. Ik wil ook geen boete van tussen de 900 (hek handen) tot 1500 (baksteen naar agent gooien). Dat geld kunnen we hard zat gebruiken. Ik zou hem eerder op stap laten gaan (zoals hij eerder deed, ondanks dat hij mijn vetrouwen erin beschaamd heeft in de zin van een soort vreemd gaan, borsten voelen, stripclub 'de nacht') omdat ik weet dat hij zich daarin beter zal gedragen dan voorheen. Maar gedrag bij voetbal, laat staan derby, is echt een issue.
okay dan, ik moet eerlijk toegeven dat ik hem 2 dingen echt misgun: zijn biefstuk en vers broodje filet americain want die eet ik liever zelf op
Ik begrijp hier dus uit dat hij een aanhanger van Willem II is, nou dan wordt dit gedrag niet geaccepteerd en zal hij het stadion nog niet eens meer binnen komen. Ik ben zelf ook geregeld bij een wedstrijd en heel vaak bij ijshockey wedstrijden (waar ongeveer dezelfde supporters komen) en echt waar dit soort gedrag doe je echt maar 1 keer en dan mag je niet meer komen.
geloof me, stadionverboden had ik nog nooit eerder gehoord maar in 6 jaar tijd al 2x mee gemaakt! en voor die tijd alleen uit krantenknipsels en en nos-teletekst berichten.
haha thanx! mijn collega (vrouwelijk) neemt mij mee en brengt mij thuis. ik mag zelfs bij haar schoonouders, die in de buurt van het galafeest wonen, blijven slapen. En anders brengt ze me thuis 40 km uit de route. Ze gaat niet zonder mij,en ik niet zonder haar Meidenhuisman komt net thuis uit voetbal en zegt: als het te laat wordt blijf daar maar slapen (wil ik uiteraard niet vanwege mijn man en kindjes) maar is toch wel tof!!! Heb er echt zin in!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Geniet er van!! Je hebt het verdiend.... Enne je kunt eens overwegen om eens per maand met die collega een avondje voor jullie zelf te plannen zodat je ook een vrouw voelt en er lekker tussen uit bent!! Je bent nog zo jong!
leuk zeg dat je nu wel gaat.. goed van je vriend dat hij inziet dat het fout was van hem om te zeggen dat je niet mocht gaan.. en ik hoop dat je door ALLE reacties een beetje losser wordt, en je vriend ook... gewoon leuke dingen gunnen aan elkaar (voetbal stadion niet, maarja dat snap ik ook wel)